Koja su najbolja mesta za svaleraciju u Beogradu?

novinarke

Početnik
Poruka
3
Dragi forumasi,

mozete li da nam preporucite neka zanimljiva mesta u Beogradu, koja su pogodna za svaleraciju i naravno da su sakrivena.

Osim hotela u centru grada (mada nas zanima i koji su najbolji) u obzir dolaze i izletista, parkovi, dvorista, haustori, ulazi...

Ako znate, predlozite nam i neke intimne restorane i kafice u kojima je dozvoljeno pipkanje ispod stola.

Please,
ne zamerite nam na ovolikoj radoznalosti, ali neki od nas jednostavno nemaju iskustva u tome...
 
geisha:
minonce nemo da me yebavas..... :twisted:

...necu...vise...
...
c020.gif
...
 
Meni kad se "pipka" sa nekim , nemam neko odredjeno mesto, jednostavno se trudimo da to radimo tako da nas niko ne provali...
Sve je u masti...
Po meni je totalno glupo da se zavlacim po ulazimai parkovima , da bi se pipkala...Ako bas moram da biram onda bi se u hitnoj situaciji odlucila za neki luksuzam toalet u restoranu...kao ja odem prva, a on zamnom....;)
 
MIMA blue:
Meni kad se "pipka" sa nekim , nemam neko odredjeno mesto, jednostavno se trudimo da to radimo tako da nas niko ne provali...
Sve je u masti...
Po meni je totalno glupo da se zavlacim po ulazimai parkovima , da bi se pipkala...Ako bas moram da biram onda bi se u hitnoj situaciji odlucila za neki luksuzam toalet u restoranu...kao ja odem prva, a on zamnom....;)

I uleti vam neka baba musava od chorbe :)
 
novinarke:
Dragi forumasi,

mozete li da nam preporucite neka zanimljiva mesta u Beogradu, koja su pogodna za svaleraciju i naravno da su sakrivena.

Osim hotela u centru grada (mada nas zanima i koji su najbolji) u obzir dolaze i izletista, parkovi, dvorista, haustori, ulazi...

Ako znate, predlozite nam i neke intimne restorane i kafice u kojima je dozvoljeno pipkanje ispod stola.

Please,
ne zamerite nam na ovolikoj radoznalosti, ali neki od nas jednostavno nemaju iskustva u tome...


Nemojte!!!

Odma cete izaci u novine!!!!
 
U BG-u... hm znam jedno... kao ima separee gore na spratu... na kome obicno nema nikog zivog...
Ali koliko sam spartao BG-om nisam video da im je problem pipkanje i na totalno javnim mestima... kao sto su splavovo na primer...

Za NS je vec druga prica... tu se samo klinci od 15 pipkaju u parku... ostali svi samo po kucama...

I setih se pesme:
Čuli ste za Zlatni Bokal, to je jedan sumnjiv lokal, al' je kuvar pravi as.
Sedeo sam sam za stolom, pio viski s koka kolom, kada začuh neki glas:
 

Back
Top