Razlika u godinama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Anarhist

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Zashto ako je devojka mladja to je normalno a obrnuto bash i ne. Meni je to glupost. Po vama
koja je razlika nakbolja. Da li bi ste bili sa nekim od velike razlike. I ostale stvari na tu foru.
 
Zashto ako je devojka mladja to je normalno a obrnuto bash i ne.

jednostavno zato sto se onda ''narusava'' njihova uloga ''muskog'' da stiti itd...to je za sve mozak kriv...i hormoni...(lupam ali tako ispadne).
a to potencijalnom posmatracu stvarno izgleda glupo...
mada ja mislim da i nije problem ako stvarno postoji tkz. ljubav...godine nisu bitne onda...

a za razliku - sve zavisi... i ako je razlika od 10 godina - po meni je pedofilija ako doticni/a ima 13-14 a ovaj/va 20 i preko... a sasvim drugi slucaj ako jedan/na ima 20 a ovaj/va 30...
 
Anarhist:
Zashto ako je devojka mladja to je normalno a obrnuto bash i ne. Meni je to glupost. Po vama
koja je razlika nakbolja. Da li bi ste bili sa nekim od velike razlike. I ostale stvari na tu foru.

I ja sam pristalice te varijante da muskarac bude strariji, obrnuto mi je bezveze. Svi moji frajeri su bili puno stariji od mene, ovaj sadasnji je oborio sve rekorde u razlici u godinama. Meni to ni najmanje ne smeta. Naprotiv, vise mi se svidja. Mislim da je tako bolje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top