da li verujete u vidovitost?

nisam siguran dal je neko prichao il sam ja razmishljao al to je dezha vu...ono kao vetj vidjeno i te fore...mozhda je to kao samo glimpse...a?...kao ako produzhimo i nauchimo da kontrolishemo imamo pobedu nad vremenom i prostorom i svim tim sitnicama koje nas sputavaju i ne daju da se razvijamo van granica chula i poimanja...mislim kakva vidovitos kaki bakrachi...verujem u vagine i reprodukciju ostalo je shit...
 
Naucnici su otkrili dugogodisnju tajnu vidovitosti i prividjanja boga. To su obicno epilepticari ili ljudi sa tumorom na mozgu. Jedan od simptoma toga mogu da budu halucinacije. Dokazano, stimulirali neka jedra u mozgu elektromagnetom i ljudi videli boga.
 
Бл:
Постоји проницљивост(видовитост) од БОГА која је датима Св.Оцима Православне Цркве Христове, али има и она која је датима неким сатанистима(ностродамус) јер је и ђаво био БОЖИЈИ ВРХОВНИ АНЂЕО и знао је део истине.Али они знају само део, а БОГ И ПРАВОСЛАВНО ОЦИ знају СВЕ



Sta to znaci,da sam ja satanista?Zato sto znam samo deo od dela?
 
Бл:
Постоји проницљивост[ ](видовитост) од БОГА која је датима Св.Оцима Православне Цркве Христове, али има и она која је датима неким сатанистима[ ](ностродамус), јер је и ђаво био БОЖИЈИ ВРХОВНИ АНЂЕО и знао је део истине.[ ]Али они знају само део, а БОГ И ПРАВОСЛАВНО ОЦИ знају СВЕ

pa, ti ne znas pravopis.... :shock:
a ni pravoslavlje.... kako lucifer moze znati deo, a sveci sve? gde je onda tuJEDNAKOST PRED BOGOM??? :roll:
btw, lucifer je bio najblizi bogu.....
razmisli ponekad nepristrasno i logicno.... kad se vec tako predano bavis crkvom, ne bi bilo lose da znas o cemu se tu u stvari radi......
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
da, verujem.... i vise od vere..... :-D znam....... ;)
 
BL - E sad ću da bacim kletvu na tebe !
icon_carolije.gif


Ma jok, zezam.

Većina ljudi koji misle da su vidoviti u stvari ima pojačanu intuiciju, a oni koji je stvarno imaju....brrr ne bih htjela da budem na njihovom mjestu.
Ne znam, može biti korisno. Svakako vjerujem u te stvari.
Ali SAMO rijetki ...
 
Бл:
Ајде поново читај, нисам рекао то већ осим ако ниси ПРАВОСЛАВНИ МОНАХ-ИЊА, тешко да ти је видовитост(проницљивост) од БОГА

:shock: sta pricas ti? pa nisu svi rodjeni pravoslavci! :arrow: ako je neko budista onda je gresnik???? LECITE SE, KOLEGA.... LECITE SE! to nema nikakve veze sa tvojim vidjenjem Boga!
 
Бл:
Ајде не СЕРИИИИИИИИИИ
Каква једнакост сатане са Светима, зашто ЛУПАШ.
ђаво је БИО анђео, блзак БОГУ, али је отпао и остао без већине благодати, јер га БОГ контролише.
Које ти небулозе збориш, УЖААААААААААААААААС

:-D vidis, bice da si ti propustio jedan deo pravosljavlja, ne mnogo, samo onaj deo kada je :arrow: isus govorio da treba oprostiti i da treba biti dobar prema svima bez obzira na sve. ne osporavam da Tvorac moze poklopiti pakao u jednom dahu, ali upravo cinjenica da to ne cini ga deli od pakla! on ne uzima, on DAJE! a dato znanje se ne moze oduzeti, a i zasto bi? nema potrebe.... On to ne zeli! :roll:
 
Unsaie a Wandering Fairy:
BL - E sad ću da bacim kletvu na tebe !
icon_carolije.gif


Ma jok, zezam.

Većina ljudi koji misle da su vidoviti u stvari ima pojačanu intuiciju, a oni koji je stvarno imaju....brrr ne bih htjela da budem na njihovom mjestu.
Ne znam, može biti korisno. Svakako vjerujem u te stvari.
Ali SAMO rijetki ...
Има и тога, али веруј ми видовитост ван ПРАВОСЛАВЉА није од БОГА
 

Back
Top