Da li je istina?

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Negde sam prociato i od nekoga sam cuo da NATO planira da preseli bazu iz aviana(ili neku drugu) na kosovo,kao planiraju da im tu bude najveca...Ja u ovo sumnjam ali me ipak interesuje vase misljenje
 
Kakva, bre baza na Kosovu ? To odavno imaju. Gde je bolje no oko Beograda, ~200 Km. Tu im je sve, glavni putevi, vodotokovi, urbana sredina....nekoga ce pitati ? Neko od vas/nas ce ih vilama oterat ? Jos cemo se utrkivati oko njih, Eeeeeeeee J*** im ja mater !
 
puteve i vodotokove imaju i tamo samo jos tamo imaju i teroriste za dzabe da rade prljave poslove za njih i kolko oces izvora pijace vode(to im treba posto nemaju u EU) a o rudama necu ni da govorim
 
A-man:
Kakva, bre baza na Kosovu ? To odavno imaju. Gde je bolje no oko Beograda, ~200 Km. Tu im je sve, glavni putevi, vodotokovi, urbana sredina....nekoga ce pitati ? Neko od vas/nas ce ih vilama oterat ? Jos cemo se utrkivati oko njih, Eeeeeeeee J*** im ja mater !
i ja, i to posred pic****ke!
 
prestanite sa glupostima neka ih neka dodju,i da ih lepo ugostimo i da popravimo saradnju.Potpisom vuka draskovica sve je sad moguce.I kad dodje vreme da ih pritisnemo i lobiramo da oteraju siptare.
Citam da je na ponikve sleteo civilni avion ali da je potrebno uklanjanje bombi zaostalih iz 99.Da im damo ponikve na 99 godina da ih srede,i ociste i dovoljno.
 
KiZo:
prestanite sa glupostima neka ih neka dodju,i da ih lepo ugostimo i da popravimo saradnju.Potpisom vuka draskovica sve je sad moguce.I kad dodje vreme da ih pritisnemo i lobiramo da oteraju siptare.
Citam da je na ponikve sleteo civilni avion ali da je potrebno uklanjanje bombi zaostalih iz 99.Da im damo ponikve na 99 godina da ih srede,i ociste i dovoljno.
Dobra ideja.. samo oni bi hteli da okupiraju celu Srbiju..
 
Ti znas! i to iz dobro obavestenih izvora?
Ajde da ih barem pitamo-sta vi to u stvari hocete,a sloba vam nije dao,ili je mozda dao:(...
Siguran sam da nasem mnogobrojnom-opremljenom-mocnom vazduhoplovstvu nije preko potreban taj aerodrom.
 

Back
Top