"patriJoti" neki na BBC :))

isti2006

Obećava
Poruka
91
pa tesko da moze da se kaze da se tocak okrenuo ali u svakom slucaju lepo je verovati da ovo moze da se nadje na jednom bibisiju :)

pa nisu valjda sve neki "nasi" preruseni u engleze i ostale ? sta vi mislite ?

bez obzira ... preporucujem slepo verovanje da su neki nama skroz strani ljudi usprkos svemu i svacemu ipak jedan deo price shvatili na pravi nacin i da ih nije mrzelo da kuckaju

Otkinite se od citanja ... ne moz' da skodi :D

a'e pozdrav

ps. ovo sam video na B92 pa rek'o da prenesem

link http://newsforums.bbc.co.uk/nol/thr...art=0&edition=1&ttl=20060316000512&#paginator
 
Ма, све слобиста до слобисте ;-) Треба тамо послати Расту, он би зачас очистио БиБиСи од тих Злих Националиста...

Хвала ти за линк, добра илустрација. Често се сетим оне Кустуричине: "Ненормално је да имам више истомишљеника у Северној Америци него у Београду". Тако и ја често помислим - нас што цитирамо форе из Ћимина, Стоуна, Милијуса, Левинсона, Финчера и Пејна зову "изолационистима", а ови што нису добацили даље од Биљке Србљановић-Караџић су "модерни"...
 
zato sto nije stvar do kulture,obrazovanosti i sirih nazora kod stvaranja politickog opredeljenja.igra tu ulogu i nesvesno,iracionalno u coveku,pa porodica,socijalno okruzenje,interesi...uz to,nekad ce ti,i seljanka na polju reci zivu politicku mudrost..
eh da je do kulture,bili bismo i dalje u srednjem veku,u nekoj,ovde dozivanoj,staleskoj monarhiji..
p.s. volis da se pohvalis,a?:)
 
Petar_FPN:
zato sto nije stvar do kulture,obrazovanosti i sirih nazora kod stvaranja politickog opredeljenja.igra tu ulogu i nesvesno,iracionalno u coveku,pa porodica,socijalno okruzenje,interesi...uz to,nekad ce ti,i seljanka na polju reci zivu politicku mudrost..
eh da je do kulture,bili bismo i dalje u srednjem veku,u nekoj,ovde dozivanoj,staleskoj monarhiji..
p.s. volis da se pohvalis,a?:)

Јесте, ако сељанка у пољу гласа за ЛДП... А тај филм тешко да ћеш гледати (сељаци су наша раја). Него, што бих се хвалио - ликови које набројах могу да се проуче за два дана, само прескочи епизоду "Полиграфа".
 
tih bre sun,bash volis da ispametujes...hehee,preskoci epizodu poligrafa.jel si me sad ukopao?:)
mislim ok si lik,nije potrebno da se ironicno nadmudrujemo.ne znas ni ti sta ja gledam ni citam;ne znam ni ja za tebe...a vidim da ne znas da ja slabo spominjem i gotivim taj ldp,koji ti je u svakom drugom postu
 
Petar_FPN:
tih bre sun,bash volis da ispametujes...hehee,preskoci epizodu poligrafa.jel si me sad ukopao?:)
mislim ok si lik,nije potrebno da se ironicno nadmudrujemo.ne znas ni ti sta ja gledam ni citam;ne znam ni ja za tebe...a vidim da ne znas da ja slabo spominjem i gotivim taj ldp,koji ti je u svakom drugom postu

i mene je isto optuzio za taj LDP :p
 
_Milanche_:
i mene je isto optuzio za taj LDP :p


А личите ми, шта ћу... Без зезања, имао сам утисак да сте се сви негде декларисали као такви (а изгледа да нисте, него сам Пагана пројектовао на вас). Сори за ЛДП, и мени би било криво да ме неко тамо сврста 8-)

Поздрав, момци! Сутра је нови дан, што рече Скарлет О' Хара.
 
Sunchaser:
Ма, све слобиста до слобисте ;-) Треба тамо послати Расту, он би зачас очистио БиБиСи од тих Злих Националиста...

Хвала ти за линк, добра илустрација. Често се сетим оне Кустуричине: "Ненормално је да имам више истомишљеника у Северној Америци него у Београду". Тако и ја често помислим - нас што цитирамо форе из Ћимина, Стоуна, Милијуса, Левинсона, Финчера и Пејна зову "изолационистима", а ови што нису добацили даље од Биљке Србљановић-Караџић су "модерни"...

хе-хе-хе

Ма ја мислим да "србенде" не знају шта ће са парама, па плаћају разне пинтаре и чомске... и то веома много (шта мислите, колико кошта нобеловац или интелектуалац Но1?)
Па кад имамо толико лове, шта ће нам ЕУ?!?
 
Боже, читам овај линк и не могу да отрезним шта све прочитах.... Је ли да није ово неко за*ебавање или да нису можда одабране поруке ?! Како то да су све позитивне....
Једна порука која ме збуњује до кулминације је:

With all due respects to people in various parts of the world, there strong condemnation of this man is solely based on what the media has dished out to them, how a hostile media can turn people with no connection to be so damning about the only man of that region who tried to hold it together. As a Kosovo Albanian when he was in power we were in peace, now after Nato we are left with a similar fate of Iraq.
Rest in peace mr President. rexep rexepi, Hobart

Ви стварно верујете да се данас на Косову нађе по неки Албанац који би тако нешто рекао ?? :shock:
 
Не, не мислим да је намештено.... али још ивек не могу да се приберем да има толико странаца који познају у детаље места и време страдања Срба....
....о Боже дал' и ми то доживети.....
 

Back
Top