Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

Alexandra9

Ističe se
Poruka
2.601
Dok sam danas spremala sobu naletela sam na hrpu novina iz osnovne skole. Okrenula sam stranu- Biseri sa casova, i nasmejala se posle duzeg vremena...
Evo nekih primera:

Muzicko: Nastavnica: ,,Sigurno ste culi za operetu ,,Slepi mis''
Aca: ,,Ne, mi smo culi samo za Betmena!''

Engleski: Maksa: ,,Finally, they came to the end of their...sexyful...''

: Simke: ,,Moja knjiga se isprosipala, pa je zato nisam doneo.''
: Nastavnica: ,,I sta cemo sad?''
: Simke: ,,Nista, cekacemo da se osusi.''

Tehnicko: Nastavnica: ,,Ako procitate nesto o tehnickim dostignucima, isecite i donesite.''
: Mare: ,,Moze- Rugova pobedio na izborima.''

Novinarska sekcija: Maja: ,,Sta mislis, kako ce Voldemor oslabiti?''
: Jelena: ,,Lepo, ici ce na aerobik!''

Fizika: Nastavnica: ,,Kad je telo naelektrisano?''
: Ljiljana: ,,Subotom i nedeljom!''

Likovno: Goran: ,,Sta to smrdi? Ko je zapalio skolu? Ruke mu se pozlatile''

Testiranje: Psiholog: ,,Sada cete raditi testove umnih sposobnosti.''
: Miki: ,,E, tu smo pukli!''

I ima jos toga... Napisite i vi neke provale iz osnovne...
 
Imali smo kontrolni iz muzickog. Pošto nam je profesor vec rekao šta cemo imati
na kontrolnom mi smo svi spremili ispisane papire sa odgovorima. U meduvremenu dok ne
zvoni morali smo da se pravimo da nešto pišemo. Moj drugar je pisao o Bahu.
O tome šta je sve radio sa mamom, sestrom, komšinicom dok nije postao homoseksualac.
(Sve je to bilo zacinjeno socnim psovkama). Profesor se zaustavio baš kod njega i uzeo
da pogleda šta je to on napisao. I znate šta mu je rekao? "Dobro je, samo ti fale dela!"

Ovo nije iz osnovne ali je zesca provala dakle ovaj dogadaj sam cuo od najbolje ortakinje,a radnja ide ovako
negde u Vojvodini, oko Zrenjanina mislim (doduše mesto i nije vazno)
dogodi se saobracajna nesreca, ali kakva, prevrnuo se kamion pun svinja i naravno
svinje onako kontuzovane, pobegoše iz kamiona. Utom dolazi patrola milicije da ispita
poziv o nesreci, ne znajuci o kakvoj se radi, ali kada je milicajac izašao iz kola pojure
ga svinje da ga ujedu. Onako zaprepašcen se brze bolje popne na haubu od patrolnih kola
i motorolom zove pojacanje i u isto vreme pocinje da puca na svinje. Komandir stanice ga
preko motorole pita: "Jel' ima prezivelih?", na šta ce naš milicajac:
"Ima , al' sve cuda ih pobijem"!
:lol: :lol: :lol:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
Nastavnica ruskog, resila da ispituje, pa nije znala koga da prozove pa kaze Svetlani:"Hajde, Svetlana reci jedan broj, brzo, bilo koji..."Svetlana ko zapeta puska:"devet!"Nastavnica:"Da vidimo, to je... TO SI TI SVETLANA!!!"

Vladimir, odgovara geografiju:"Srbija se granici na severu sa Azijom, na jugu sa Amerikom, a kopneni susedi su joj, Australija i V.Britanija!"

Rada cita tekst iz engleskog:"Do you like to make a fishes(umesto-wishes)."

Nastavnica srpskog:"Darko sta je subjekat?"
Darko:"Subjekat je, subjekat je...
Nastavnica:"Onaj koji vrsi radnju.A na koje pitanje odgovara predikat?"
Darko:"Predikat?"
Nastavnica:"Sta...
Darko:"sta...
Nastavnica:"Radi...
Darko:"Radi...
Nastavnica:"Magarac?!?!"
Darko:"Maga...ovaj, nije..."

:wink: :D :P
 
Francuski: Profesor francuskog: Osnovna razlika izmedju naseg i srpskog jezika je...
____________________________________________________
Engleski: Milosh(chita): Mum, please kill the neighbour. (umesto call)
_____________________________________________________
Fizika: Profesor fizike: Danas radimo moment impulsa...
Prekida ga Jelena: Ali to smo radili proshlog chasa!
Profesor: Nismo to nego moment inercije
Jelena: Ma to je isto...
Profesor: Kako isto ?! Jel bi ti bilo isto da se ti zovesh Shemsa? (profa je bosanac...)
____________________________________________________
Muzichko: profesor prica, prica, smara, niko ga ne slusha...i odjednom stane: Sta sam ono bese pricao?
____________________________________________________
Istorija: Jovica (stvarno se tako zove! :wink: ): ...dinastija Sekvoja (umesto Savoja)
 
Srpkinja (malom Bori): Ti samo trazi sve sto ti od mene treba,***** JEDNO MALO!
Ova je iz biblioteke: Vidi moja drugarica na polici "Angus,tange i ljubljenje s vatanjem" i naravno,odmah uznme knjigu i sad dolazi ona do biblotekarke,i ova u zima knjigu i krece: Aha,uzela si to. Da,da bas je super knjiga! Znas ANGUS,to je taj njen macak,TANGE,to su vam one gace,a LJUBLJENJE S VATANJEM,to je znas,ono kad se vi ljubite,a nema sexa!!!!! Ahahahahahahahaha!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ulazi nastavnik srpskog na cas niko ne ustaje i na to ce on:
"Vama se ne dize kada ja dodjem??"

Nastavnica fizike dobacuje uceniku koji je prozivao jednog decka:
"Prvo crtaj sebe,a onda gledaj druge!"

Pedja odgovara sav raspojasan a mi mu dobacujemo
"Pedja izvuci kosulju iz pantalona!"
na to ce biologicarka"
"Nece on da ga izvlaci iz pantalona"

Nastavnik tehnickog gleda kucice koje su pravili ucenici i dolazi do jedne male sa velikim dvoristem i kaze:
"E ovo je kuca za Jecu Karleusu a dvoriste je za njene sise da mogu da stanu

Na casu fizike svi tapsu a nastavnica dobacuje:
"Osecam se kao na generalnoj probi"

Na biologiji ucimo nervni sistem a svi se deru i niko ne slusa, nastavnici prekipi i odvali:
"Nervni sistem se deli na vase jedinice u dnevniku!!!"
:lol: :lol: :lol:
 
Ne znam da li si procitala,ali vidim da se spominje,znas knjiga:Angus,tange i ljubljenje sa vatanjem.E u toj knjizi imas strasno mnogo provala iz Dzordzijinog zivota.Recimo...
Jednom prilikom im je profesor hemije pokazivao neko kretanje molekula na principu dva malo odaljena kuvana jaja i onda ih je on pomerao,samo kad treba.Ispod tih jaja imao je jedan peskiric.Dzordzija ga je pitala:
-A cemu sluzi taj peskiric?A nastavnik:
-Ma,ne,on mi je samo tu da mi se jaja ne bi mrdala!
 
Na casu srpskog jezika smo sastavljali pricu naseg razreda. Svako je rekao jednu recenicu. Prica glasi:
Setala sam ulicom grada kad je pocela da pada kisa. Nisam ponela kisobran. Pokisla sam do gole koze. Mama me je pitala :" Zasto nisi ponela kisobran?" Ali ja je nisam slusala. razmisljala sam sta cu da obucem veceras. Bila je zurka. Videcu ga>. A mozda i necu. Ali ipak hocu da ga vidim. Toliko nsam zbunjena da neznam sta hocu. Osecanja su mi se izmesala. Da li je to ljubav ili opsesija? Ipak mislim da je to ljubav. Ne mogu da docekam da ga vidim. Bice tamo celi IV-1. Krenula sam. Dosla sam. Ugledala sam ga. Bio je tako sladak sa crnom kosom i plavim ocima. Pomno je pratio svaki moj pokret. Ali pored njega je sedela vestica od njegove devojke. Bila sam ljubomorna. Kasnije smo se sreli u hodniku. Morala sam u WC. Otisla sam. On je stajao na WC solji. Tada sam se probudila.
 
Bilo je to u osnovnoj,imali smo fizicko i po obicaju klosarili smo po dvoristu... Tog casa je i Kremenko (predaje likovno i stvarno lici na njega) pustio ucenike da crtaju napolju prirodu...
Mojoj drugarici i meni bilo dosadno pa smo uzeli njihove blokove i uhvatile da im nacrtamo nesto... Ja sam je pitala sta cuclas (budala,umesto crtas) a ona ni manje ni vise odgovora DRVO!
 

Back
Top