Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

-Ако је а веће од један онда а није нула

-...ШТД!
ми: ???
пр: Што Треба Доказати
...
А за тебе (показује на једног) може и ШЛБ - шашав, луд, блесав
уч: па, добро, нећемо сад да се вређамо...


-Професорка, ви то мене мало...?
 
1.Idemo ti mi na ekskurziju prosle godine sa dva autobusa i nama i drugom odeljenju stize neki skrsen "Zitoradje Tours" autobus a ovim drugima neki elitni,dvospratni i mi pocnemo da se bunimo.I tek ce nastavnik Fizickog :"Ma deco,nijenjihov autobus na sprat,samo je malo uzdignut gore...i ima malo sedista gore..." :lol:

2.Marjan odgovara neku lekciju iz istorije i lupa gluposti.I tek ce ti istoricarka:"Mrsh na mesto,Kolumbo glupi!":lol:

3.Urosh cita sastav:"Na kompjuterima su sedeli poznati naucnici,a za klavirima poznati MOCARTI"
 
:arrow: Nemanja imitira sve iz odeljenja, i dolazi do mene... Kazhe: ,,Jao, moracju da pogledam u VUKAJLIJU...!'' :? :D :D :D hi hi hi. Ne mozhe mene svako da imitira 8)
:arrow: prof. fizichkog: ,,Ja se secjam kad sam imao i kad nisam nemao!'' :? :D
:arrow: prof. fizichkog na exkurziji (jao, ovo je meni bilo mnogo dobro): ,,Predsednik Hale Millenium je moj dobar prijatelj, moj jako dobar prijatelj, eno ga tamo, ide...'' (prijatelju): ,,Dobar dan, ja sam Petar Popadicj!'' :lol: :lol: :lol:
:arrow: prof. fizichkog: ,,Ja imam prijatelja koji je oto... otorino... otoringolog... oto... rino... ralingo...'' Uchenici: ,,Otorinolaringolog!'' Proferor: ,,Da, da, to, to!'' :shock: :lol:
:arrow: prof. geografije pishe naslov na tabli: ,,Razvijeni regioni i nerazvijeni regioni u svetu'' :shock: to je bilo baaaash smeshno tada na chasu :P sada nije...
Ne mogu vishe da se setim :( shto je shteta jer je kod nas u shkoli ludilo :D kad su svi ludi... :roll: :lol:
 
Electra:
:arrow: prof. fizichkog na exkurziji (jao, ovo je meni bilo mnogo dobro): ,,Predsednik Hale Millenium je moj dobar prijatelj, moj jako dobar prijatelj, eno ga tamo, ide...'' (prijatelju): ,,Dobar dan, ja sam Petar Popadicj!'' :lol: :lol: :lol:
:arrow: prof. fizichkog: ,,Ja imam prijatelja koji je oto... otorino... otoringolog... oto... rino... ralingo...'' Uchenici: ,,Otorinolaringolog!'' Proferor: ,,Da, da, to, to!'' :shock: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Narocito ovo prvo! :lol:
 

Back
Top