Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

Ovo nije odvala kao prosle ali sam morao negde da napisem.

Dosao nama novi nastavnik koji nam sad ,,predaje'' on covek dodje sa cetvrtinom bureka i listom iz kladionice da meni i jednom drugu papir olovku i listu da mu napravimo tiket a ostalima nesto kao predaje (citaj- da im nesto da prepisuju) i sedne da jede burek....kad mu mi sastavimo tiket posalje nas u kladionicu i svaki put kad dobijemo da nam 5 u dnevnik.A kad promasimo nebude nista
 
Kod nas je odvala kad profesorka kaze ˝S moje tachke gledanja˝, umesto gledishta... :roll:
Ali smo proshle godine imali jednog kretenskog profesora. :lol: Ima onaj dorcholski akcenat, misli da je shmekerchina i non stop upotrebljava neke izraze. ˝Imacete jedan mid-term test uskoro, to vi beshe zovete kolokvijum?˝, ili kad nam je rekao na kraju prvog semestra ˝To je to kolege. Lepo se provedite, pijte ambroziju i vodite ljubav˝... A mi :eek: :eek:
 
:D Koji lik taj vaš profesor :)

nije profesor vec nastavnik.

A imamo jednog zahebanta iz istorije.Ima svesku za ocene a pise HORROR.

A ima jedna njegova ucenica dolazi non-stop kod nas na cas kad imamo kod njega. I kad dosla zadnji put kaze ,,Nastavnice meni se smucilo jel mogu da idem da kupim nesto da jedem'' a on odgovara : ,,I meni se smuci uvek kad te vidim'' LOL ima jos provala ali je ova najsvezija
 
Kod nas je odvala kad profesorka kaze ˝S moje tachke gledanja˝, umesto gledishta... :roll:
Ali smo proshle godine imali jednog kretenskog profesora. :lol: Ima onaj dorcholski akcenat, misli da je shmekerchina i non stop upotrebljava neke izraze. ˝Imacete jedan mid-term test uskoro, to vi beshe zovete kolokvijum?˝, ili kad nam je rekao na kraju prvog semestra ˝To je to kolege. Lepo se provedite, pijte ambroziju i vodite ljubav˝... A mi :eek: :eek:

Taj mnogo zamislja
 
Evo i ja da ubacim jedan.

Stojimo mi ispred profesora fizickog na pocetku casa i ovaj posalje nekog lika po dnevnik. Taj lik ode i vraca se posle 5 minuta bez dnevnika...

Profan: Gde je dnevnik?
Lik: Nema ga profesore...
Profan: Jesi bio do zbornice?
Lik: Ne...
Profan: O Boze ja stvarno ne znam kako vas decu primaju u ovu skolu sa toliko niskim koef... kuafo... kefa... koeficijentom inteligencije!

Ostatak odeljenja: PATOS!
 
:)
Imali smo kontrolni iz muzickog. Pošto nam je profesor vec rekao šta cemo imati
na kontrolnom mi smo svi spremili ispisane papire sa odgovorima. U meduvremenu dok ne
zvoni morali smo da se pravimo da nešto pišemo. Moj drugar je pisao o Bahu.
O tome šta je sve radio sa mamom, sestrom, komšinicom dok nije postao homoseksualac.
(Sve je to bilo zacinjeno socnim psovkama). Profesor se zaustavio baš kod njega i uzeo
da pogleda šta je to on napisao. I znate šta mu je rekao? "Dobro je, samo ti fale dela!"

Ovo nije iz osnovne ali je zesca provala dakle ovaj dogadaj sam cuo od najbolje ortakinje,a radnja ide ovako
negde u Vojvodini, oko Zrenjanina mislim (doduše mesto i nije vazno)
dogodi se saobracajna nesreca, ali kakva, prevrnuo se kamion pun svinja i naravno
svinje onako kontuzovane, pobegoše iz kamiona. Utom dolazi patrola milicije da ispita
poziv o nesreci, ne znajuci o kakvoj se radi, ali kada je milicajac izašao iz kola pojure
ga svinje da ga ujedu. Onako zaprepašcen se brze bolje popne na haubu od patrolnih kola
i motorolom zove pojacanje i u isto vreme pocinje da puca na svinje. Komandir stanice ga
preko motorole pita: "Jel' ima prezivelih?", na šta ce naš milicajac:
"Ima , al' sve cuda ih pobijem"!
:lol: :lol: :lol:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif


Jes, a ja sam ovo skidala sa nekog sajta, kao neke fore i izvale uopste.
 
Ovo nije odvala kao prosle ali sam morao negde da napisem.

Dosao nama novi nastavnik koji nam sad ,,predaje'' on covek dodje sa cetvrtinom bureka i listom iz kladionice da meni i jednom drugu papir olovku i listu da mu napravimo tiket a ostalima nesto kao predaje (citaj- da im nesto da prepisuju) i sedne da jede burek....kad mu mi sastavimo tiket posalje nas u kladionicu i svaki put kad dobijemo da nam 5 u dnevnik.A kad promasimo nebude nista


Tako je jedan moj drug sve sa razrednim sastavljao tikete, i zajedno isli u kladionicu. Vecito je dobijao kad su zajedno sastavljali tikete. :mrgreen:
 
Ima još jedna dobra odvala, naime imali smo jednu dobru nastavnicu iz geografije u osnovnoj, koja je pamtila rečenice iz ama baš svih novina, i na jednom času, manguparijo ( bolja je bila i od blica, večernjih novosti, politike... ), danas u tom i tom mestu, jedan je radnik upao u užarenu masu na temperaturi od 2000 stepeni, i javlja se jedan moj drug, i kaže: I jel preživeo...
 
Najzesci su nastavnicki (ili profesorski) biseri.

"Ja sam, djeco, teoriju sjela, pa sam naucila, pa sam sjela."
"Elektricni dnevnik."
"Nije tako, Kesin, *ebote jarac!"
"Jel vi deco mislite da ste izmislili sex?"
"Bice vama ozbiljno, kada ja pocnem ozbiljno, pa cete vi videti sta je ozbiljno."
"Jel ti mislis da ja nemam oci na ledjima?!"
"Kako vas nije sramota? Pricate i to na glas!"
"Sada cete vi jedan kontrolni pa da vas ja cujem!"
"Vas mozak je kao kiseli kupus kojima ce se crvi hraniti kada otegnete papke."
"Znate li sta je to tupi ugao? To je kada Milan stane u cosak."
"Biljana histerise i suta tablu."
"Udaces se mlada. Imas preljubnicke oci."
"Zadnja klupa - van!"

Itd.
 
Najzesci su nastavnicki (ili profesorski) biseri.

"Ja sam, djeco, teoriju sjela, pa sam naucila, pa sam sjela."
"Elektricni dnevnik."
"Nije tako, Kesin, *ebote jarac!"
"Jel vi deco mislite da ste izmislili sex?"
"Bice vama ozbiljno, kada ja pocnem ozbiljno, pa cete vi videti sta je ozbiljno."
"Jel ti mislis da ja nemam oci na ledjima?!"
"Kako vas nije sramota? Pricate i to na glas!"
"Sada cete vi jedan kontrolni pa da vas ja cujem!"
"Vas mozak je kao kiseli kupus kojima ce se crvi hraniti kada otegnete papke."
"Znate li sta je to tupi ugao? To je kada Milan stane u cosak."
"Biljana histerise i suta tablu."
"Udaces se mlada. Imas preljubnicke oci."
"Zadnja klupa - van!"

Itd.

Mom drugu nastavnik matematike rekao nesto slicno a to je :

Jel vidite deco kako se vasem drugu Stefanu poceo mozak da se susi ili se vec osusio zato sto ne unosi znanje u njega.....A mi svi ono patos O_O
 
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......... Mnogo ih ima kod mene u školi......
Samo ih ne zapisujem. Ali dosta znam i usmeno.

Geografija:
Nastavnica: Kada more udari o obalu.

Informatika:
Nastavnik: interfrejs (interfejs), vižel beizik (visual basic), kepšn (caption)...

Fizika:
Nastavnik: greška je u delenje (kad se razgalamimo) on kaze: ama, nemoj bre da galamite bre...

Matematika:
(nastavnik je mnogo dobar, ali hoce po neki put da bude strog, ali samo on hoce)
Nastavnik: (svi pričamo) Ajde stišajte se. (ništa), Petre!!! Ajde donesi svesku da vidim šta si zapisao.
Petar: Evo nastavniče nisam zapisao ova dva zadatka...
Nastavnik: Dobro, idi na mesto.....

Fizičko:
Mladen: Nastavnice, kolko je 3+4/2
Vuk: Ma nastavnice, to ne može
Nastavnica: Pa to ne može.
Mixa: Mani ju bre nije stigla do tu lekciju.

Ima ih dosta... (posebno sa časa fizičkog, gde nastavnicu zezamo, a ona još i šuška)
 

Back
Top