Da li dobijate uvek ono sto zelite..?

kučka:
Ukoliko je Makijavelijev "cilj opravdava sredstvo" zastupljen kao stav u Vasem zivotu.Kako se snalazite koristeci svoje sposobnosti u smislu zadovoljenja Vasih ciljeva,tj.dobijanja onog sto zelite



ne mogu bas da kazem da sam te ukapirala...sto sposobnosti da dobijes ono sto zelis odmah mora da znaci da si makijavelista?
i sto je uvek uspeh vezan za gazenje preko mrtvih i slicno?
 
Uvek dobijem ono sto zelim........I nije bi bitan cilj kako stizem do njega..........Ma lupetam izvinite,..PMS pa sam sva neka
c004.gif
c021.gif
a037.gif
 
anakin:
ne mogu bas da kazem da sam te ukapirala...sto sposobnosti da dobijes ono sto zelis odmah mora da znaci da si makijavelista?
i sto je uvek uspeh vezan za gazenje preko mrtvih i slicno?

Niko nije ni rekao da se mora biti makijavelista....mada zasto..ima i takvih..
Licno nikada nisam gazila preko mrtvih do svog cilja..moral i vaspitanje su me uvek nekako sputavali u tome.Mada zavisi....ako je ljubav cilj ..heheh sva sredstva su dozvoljena...:-D
 
kučka:
Niko nije ni rekao da se mora biti makijavelista....mada zasto..ima i takvih..
Licno nikada nisam gazila preko mrtvih do svog cilja..moral i vaspitanje su me uvek nekako sputavali u tome.Mada zavisi....ako je ljubav cilj ..heheh sva sredstva su dozvoljena...:-D

a to...:) :)

hm....mene tu ne bi sputavao moral nego nesto drugo...gadna mi je ideja da nekog moram da otimam a onda mi je on gadan, cak i ako bi se dao oteti...:)
nije bre to ljubav...
 
cilj opravdava sredstvo:-?


vidis, ja se trudim da ne moram nikog da opravdavam u zivotu-ni sebe, ni druge...i ako do neceg ne mogu docji na nacin koji smatram primerenim, sigurno je da necu uciniti nista cega bih se sutra postidela...

da li treba da napomenem da sam sa 35 god jos podstanar?:lol: :lol: :lol: :lol:
salim se, naravno, ima mnogo ljudi koji su i taj problem resili radom i trudom, a ne kradjom ili kurvanjem..e sad, i taj rad i trud mora biti extreman, da bio donio znacajne rezultate..pa opet strada privatni zivot i porodica...:roll: ali, to se ipak moze smatrati ulaganjem u buducnost, kao da bio nesto stvorio, zrtvujes nesto drugo u jednom periodu zivota...
znaci, kljucno pitanje za svakoga je-sta si spreman da zrtvujes ili das ili ulozis da bi do neceg drugog dosao?
i naravno, tu neminovno mora biti spomenut moral, sta su osnovne moralne norme, pa ce neko da ospori moral, pa onda gradjanski moral, pa bla, bla..heheheh..vec vidim kako ce se tema razvijati:D
 
Nisam dobila u zivotu bas sve ono sto sam pozelela pa ni kao mala..a zelela sam uvek na rodjendanima da obe ruke umuljam u one velike torte..Nisu mi dali..a ja nisam znala kako i cime da dodjem do cilja tj.torte.hehe
U medju vremenu sam naucila da pravim prioritete i da ih slazem po vaznosti svesna da mnoge necu bas tako lako ostvariti.Isla do te krajnosti da sam za nekeunapred sebi govorila i da necu..Pa ako ih i ostvarim..Sjajno se osecam srecno i zadovoljno..Jednostavno preskocis razocaranje..Pitanje je da li na ovom belom svetu postoje osobe koji dobijaju uvek ono sto zele.Ako ih i ima mora da im je dosadno.


 
Obzirom da mi je jako bitno da dobijem ono sto zelim i da ostvarim svoje ciljeve, ne odustajem nikad od onih meni zaista vaznih. Znaci ne gazim preko mrtvih ali i ne odustajem. I to je do sad skoro uvek uspevalo, samo treba biti strpljiv. Ne uspevam da uvek dobijem ono sto hocu u tom trenutku ali na kraju dobijem. E sad se postavlja pitanje, da li je to to ako je proslo mnogo vremena . Za neke stvari je jako bitan momenat.
 
gigule:
da li bila ljubazna ...ili bilo ko ko još veruje u tu sentencu da je u ratu i ljubavi sve dozvoljeno da mi ovo objasni...
na šta se tu misli sve? evo meni pada na pamet gaženje preko leševa? laganje? krađa? šta?

hvala unapred

ahahahhahaha..bas sam ja htela da pitam..sta dodjavola znaci ta poznata krilatica:D

ali cini se da je anakin to vec spomenula:wink:

nije to ljubav bre:)
 
pa ja nemam sposobnosti...ali ponekad imam srece naidjem na milosrdne ljude :I pa mi dozvole poneshto
mozhda kad je frka mozda sam uspevala da delujem na nekog ali to je bilo davno. ma obuchem dekolte i osmehnem se i moja zlatna chetvorka svakog zavede

znam ljude shto udju na koncerte-predstave itd... bez karte.. to ja ne radim :I ok ne idem neshto ali nisam to pokusavala..nisam veshta bar tako mislim. :I
mada neki od njih nisu nishta extra lepi...ne znam imaju neki razradjeni talenat
mozhda su dobri u dushi.. znaju sve cepache karata u gradu
 
luckastalutkica:
Bas uvek dobijem ono sto zelim.

ok reicmo ima neshto sto umes da radis...ne znam upisi sama. ajde recimo ti si manekenka

i sad jedan shef ti da ultimatum, da radish za njega, ili ne mozes da dobijes od njega neshto sto ti treba (nije sex u pitanju, neki chasovi recimo, nije naglasak na sexu itd)

a ti imas jos jedan posao...koji bi da zadrzis dobar ti je

da li mozes da ubedish strogog shefa i kako...kod njega ne pali bash kezhenje, vrlo je bistar i tvrd. nije fasista ali kad kaze ocekuje da ga slusash.

ili ces da ostavis drugi posao...
 

Back
Top