Sta posle srednje skole?????

Cula sam da jedna firma ima program za mlade i da rade profesionalnu orjentaciju mladih kao i razne seminare za mlade koji su veoma korisni. kod njih mozes da upoznas strucnjake iz oblasti koje te interesuju i da ih pitas sve o njihovom zanimanju. Dobila sam flajer od drugarice koja je bila kod njih na prezentaciji tog programa prosle subote. Ja cu najverovatnije ici ove subote tj. sutra kod njih na prezentaciju tog programa. ako te interesuje mogu da ti dam njihovu web adresu.

Pozdrav
 
Bila sam na prezentaciji u subotu i program im je stvarno super. Nesto totalno novo kod nas. Imaju profersionalnu orjentaciju i seminare za mlade kojima usavrsavas svoje vestine komunikacije, pregovaranja, timskog rada, mozes da naucis kako da pravilno napises CV i neke cake koje se javljaju na intervjuu za posao i jos mnogo toga. Konacno nesto korisno. A i oni su bas cool i profi. Informacije o njihovom programu za mlade mozes videti na www.topcareer.org.yu

Pozdrav :smile: :smile: :smile:
 
Nije ovde stvar samo o menadzmentu. Bila sam na seminaru iz komunikacije i zaista mozes da naucis stvari koje ce ti koristiti u svakodnevnom zivotu, bilo gde. Super je zanimljivo, upoznas dosta novih i razlicitih ljudi, a i iskustvo vise.

Ali svako ima svoj izbor i svoje misljenje... :) :) :)
 

Back
Top