Apel Cyber-gradjanima!!!!

Jandrla

Poznat
Poruka
7.213
Postovani Cyber-dude i Cyber-Dude-ice,

Imamo problem.
Niste znali? Sad znate...Hnm, sigurno pitash: "U chemu je problem?"
Sad cu ga opisati. Nestrpljiv-a si, a?

Dosta prazne priche...

Dakle,

Kao sto mozda znate moderator pod nickom Gazdarica je danas tuzna.
Iz pouzdanih izvora smo saznali da joj kolege rade o glavi.
Sem toga iz tajnih izvora bliskih jednoj teroristichkoj organizaciji ova vest je potvrdjena.
Nezvanichni izvori ukazuju da je krivac za Gazdaricino slomljeno srce stanoviti pripadnik
mushkog pola...

Dosta prazne priche...

Elem,

Cilj ove teme je humanitarnog karaktera-Oraspolozimo Gazdaricu!-Svako kako zna i
ume i kako mu dolikuje!
Do tada Gazdarice drz' se!...a mi cemo se postarati da taj "stanoviti" zakachi orden za
hrabrost na propisano mesto!.... naravno u prisustvu svih kolega! :wink:


Dosta prazne priche...:wink:
 
Milojko Vasic:
Jandrla:
Tema je preuvelichana 67 % a gotovo celi ostatak prozet lazima...
Jel ? Ti to onda pričaj u svoje ime ! Taman posla. Ja malu Gazdaricu nikad ne lažem !

Pricha prozeta suvim chinjenicama je dosadna posle dve rechenice, tako da je tema
preuvelichana 67 % a gotovo celi ostatak PRICHE prozet lazima... ali nadam se da cete ipak naci
"draguljchic" u ovoj prici...Nashu Gazdaricu!

Jer bolje Milojko? :wink:
 
Konacnu rijec dace "siva eminencija Foruma". Prebice ga rastamann sho mu obris'o "Welcome back".
Jos i ovo da pomete, pa da vam vise nikad ne padne na pamet da otvarate temu kad Gazdarici iskoci bubuljica, a Jovanu zaboli zub. Na sta bi licio Forum kad bi svako od nas, svog omiljenog forumasa, pitao za zdravlje na javnoj ploci??? Private - ok!
Dobro Gazdarice, je l' mi pisemo za ozbiljne novine ili tabloide? Pa nemoj za_ebavat'.
Pozdrav Gazdarici
 
Mars Blackmon:
Konacnu rijec dace "siva eminencija Foruma". Prebice ga rastamann sho mu obris'o "Welcome back".
Jos i ovo da pomete, pa da vam vise nikad ne padne na pamet da otvarate temu kad Gazdarici iskoci bubuljica, a Jovanu zaboli zub. Na sta bi licio Forum kad bi svako od nas, svog omiljenog forumasa, pitao za zdravlje na javnoj ploci??? Private - ok!
Dobro Gazdarice, je l' mi pisemo za ozbiljne novine ili tabloide? Pa nemoj za_ebavat'.
Pozdrav Gazdarici

"Sa uzdahom olakshanja, Mars zavrshava i ovu kritiku.Prilichno veliki osmeh razleze se
njegovim licem dok letimichno gleda u "Marsov recept za pisanje kritike" : Trunka istine,
edukativni element, smeh i suza.Malo surrealizma i crnog humora da kritici damo lichni
karakter. I to je cela mudrost!"

Svaka chast Marse, majmune napaljeni!!! :twisted:
 
emotlol_2.gif
 
Mars Blackmon:
Konacnu rijec dace "siva eminencija Foruma". Prebice ga rastamann sho mu obris'o "Welcome back".
Jos i ovo da pomete, pa da vam vise nikad ne padne na pamet da otvarate temu kad Gazdarici iskoci bubuljica, a Jovanu zaboli zub. Na sta bi licio Forum kad bi svako od nas, svog omiljenog forumasa, pitao za zdravlje na javnoj ploci??? Private - ok!
Dobro Gazdarice, je l' mi pisemo za ozbiljne novine ili tabloide? Pa nemoj za_ebavat'.
Pozdrav Gazdarici
O, dragi kolega vi zaboravljate da ja i ne znam za koje vi novine radite...
Mozda Avazov Ekspres...? :mrgreen:
I dakako da sam trenutno ozbiljna... Smorili me oni iz Haga, do zla boga... :roll:
 

Back
Top