Dead Zone - Mrtva zona

Zanimljivo je to kako nikako da odgledam barem jednu epizodu celu. Sinoć sam zaspala već u 11h (bila sam jako umorna, a pošto mi je klinac zaspao i ja iskoristila priliku). Moj muž, koji svakom filmu nađe neku zamerku je za ovu seriju u jednom dahu izjavio "odlična je", mada je on odgledao već dosta epizoda, pa možda treba malo radnja da se razradi pa će biti zanimljivija.

Taman sam htela svečano da izjavim da ću večeras da odgledam epizodu obavezno, ali sam se setila da smo planirali da idemo na koncert Kelta u SKC! :???: Ako nešto iskrsne pa ne odemo, OBAVEZNO ću da gledam Mrtvu zonu!
 
Meni je serija zanimljiva. Nije bas nesto extra, ali nije ni toliko losa.
Mada, secam se kad sam gledala prvu sezonu, nisam ni ja bila mnogo odusevljena, ali posle postaje bolje, kad se stvari malo iskomplikuju u vezi buducnosti covecanstva i zasto se ovaj probudio iz kome i tako to...da ne pricam sad da vam kvarim predstojece epizode...
 
NAJZAD sam uspela da ostanem budna i da odgledam epizodu! :grin: To sam izvela tako što sam dremnula partiju negde oko 23h, inače ne bih uspela!

U svakom slučaju, epizoda mi je bila sasvim OK! Ova sinoć je malo podsećala na Noćni poziv! Mislim da ću i večeras da ostanem budna malo duže! ;)
 

Back
Top