ALOE VERA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
L

LI

Gost
Šta mislite o lekovitim svojstvima ALOE VERA? Kažu da je jako dobra za čišćenje digestivnog trakta, za čišćenje krvi i krvnih sudova, disajnih organa, za detoksikaciju celog organčizma, za miran san,za kožu i rast kose,za tumore itd itd.Kako doći do nje što jeftinije i koje stručno lice bi se moglo konsultovati o primeni preparata ALOE VERA?
 
Istina je da ima dobra svojstav,vrlo se siroko koristi ali to je samo pomocno lekovito sredstvo.Mislim da se ipak preteruje sa davanjem cudotvornih moci aloi.
Ja sam ipak za prirodno.I vitamin c kad uzimam pre cu pojesti limun nego uzeti tabletu.
U mojoj okolini alou uzimaju zbog imuniteta,kazu da je dobro ali ja nisam videla neka cudotvorna dejstva.Ne moze da skodi ali ne leci tumore.
 
LI:
Šta mislite o lekovitim svojstvima ALOE VERA? Kažu da je jako dobra za čišćenje digestivnog trakta, za čišćenje krvi i krvnih sudova, disajnih organa, za detoksikaciju celog organčizma, za miran san,za kožu i rast kose,za tumore itd itd.Kako doći do nje što jeftinije i koje stručno lice bi se moglo konsultovati o primeni preparata ALOE VERA?
Za vreme svog lecenja, probala sam sve moguce preparate za jacanje imuniteta koje mi je neko preporucio. Izmedju ostalog i ALOE VERA-u, koju sam kupila od neke zene koja je njihov clan (Aloe Vera se prodaje kataloski, kao npr. Oriflame, Avon...), a mislim da moze da se nabavi i preko oglasa (npr. Halo oglasi - www.halooglasi.co.yu - Zdravstvo - Pom.lekovita sredstva).
Mozda je neko imao vise uspeha u lecenju od mene, ali meni Aloe Vera nije mnogo pomogla.
Ono od cega sam se zaista osecala bolje je preparat "todoxin" od Dr Todora Jovanovica i rado ga preporucujem svima. Ako vas zanima nesto vise u vezi "todoxin-a", slobodno me pitajte, sa zadovoljstvom cu vam odgovoriti.
 
Zivka:
LI:
Šta mislite o lekovitim svojstvima ALOE VERA? Kažu da je jako dobra za čišćenje digestivnog trakta, za čišćenje krvi i krvnih sudova, disajnih organa, za detoksikaciju celog organčizma, za miran san,za kožu i rast kose,za tumore itd itd.Kako doći do nje što jeftinije i koje stručno lice bi se moglo konsultovati o primeni preparata ALOE VERA?
Za vreme svog lecenja, probala sam sve moguce preparate za jacanje imuniteta koje mi je neko preporucio. Izmedju ostalog i ALOE VERA-u, koju sam kupila od neke zene koja je njihov clan (Aloe Vera se prodaje kataloski, kao npr. Oriflame, Avon...), a mislim da moze da se nabavi i preko oglasa (npr. Halo oglasi - www.halooglasi.co.yu - Zdravstvo - Pom.lekovita sredstva).
Mozda je neko imao vise uspeha u lecenju od mene, ali meni Aloe Vera nije mnogo pomogla.
Ono od cega sam se zaista osecala bolje je preparat "todoxin" od Dr Todora Jovanovica i rado ga preporucujem svima. Ako vas zanima nesto vise u vezi "todoxin-a", slobodno me pitajte, sa zadovoljstvom cu vam odgovoriti.


Moja mama i ja smo uzimale Todoksin za jacanje imuniteta.Apsolutno je prirodni preparat, na bazi bilja i cini mi se bez bilo kakvih konzervansa ili aditiva.
 
dr:
Istina je da ima dobra svojstav,vrlo se siroko koristi ali to je samo pomocno lekovito sredstvo.Mislim da se ipak preteruje sa davanjem cudotvornih moci aloi.
Ja sam ipak za prirodno.I vitamin c kad uzimam pre cu pojesti limun nego uzeti tabletu.
U mojoj okolini alou uzimaju zbog imuniteta,kazu da je dobro ali ja nisam videla neka cudotvorna dejstva.Ne moze da skodi ali ne leci tumore.

! imam primer - mamine prijateljice koja je svoju majku izlecila od tumora na mozgu tako sto joj je davala aloju. zenu sam videla izgleda sasvim ok, a prognozirali su joj ... takodje cula sam da se jos neki tumori kao povlace... naravno nije ovo siguran lek i zavisi od slucaja do slucaja ali ...:)
 
Jel' moze malo vise informacija o Todoksinu? Za sta je dobro, gde se nabavlja koliko kosta, aprvenstveno vasa licna iskustva ili ono sto ste culi da je pomogao za neki konkretan problem. Hvala.
PS A da li imate nekih iskustava sa prparatom imoplex? A sta mislite o glini?
 
Anonymous:
Jel' moze malo vise informacija o Todoksinu? Za sta je dobro, gde se nabavlja koliko kosta, aprvenstveno vasa licna iskustva ili ono sto ste culi da je pomogao za neki konkretan problem. Hvala.
PS A da li imate nekih iskustava sa prparatom imoplex? A sta mislite o glini?


Poseti sajt www.torexin.co.yu gde ces naci detaljne informacije o preparatima.
Sto se tice mog iskustva ja sam preventive radi koristila preparat pre dve godine onako kako su me oni uputili, zaboravila sam tacno koliko dugo. Preparat koji sam koristila je prvenstveno za ciscenje organizma i prevenciju. Ukupna tura od nekoliko teglica me je tada izasla oko 1500 dinara.

Moja komsinica je za oca koji ima leukemiju uzela kompletnu terapiju za to i kostalo je oko 5000 dinara.

Apoteka gde mozes da pazaris preparat se nalazi u Domu sindikata na prvom spratu.

Sto se tice uspesnosti preparata mislim da je dobro da krene da se uzima kada je bolest u povoju, konkretno, ako su u pitanju maligna oboljenja. Ne znam za svaki ostali stadijum u kojem je vec bolest uzela maha, kakvi su rezultatati, mozes sa njima na licu mesta da se konsultujes oko svega sto te zanima.
 
Anonymous:
Jel' moze malo vise informacija o Todoksinu? Za sta je dobro, gde se nabavlja koliko kosta, aprvenstveno vasa licna iskustva ili ono sto ste culi da je pomogao za neki konkretan problem. Hvala.
PS A da li imate nekih iskustava sa prparatom imoplex? A sta mislite o glini?
Todoxin sam koristila za poboljsanje imuniteta. Pre dve godine su mi otkrili miokarditis prouzrokovan koksaki virusom. Terapija se pored nekih lekova za srce, uglavnom svodila na vitamine i ostalu hemiju kojom sam se kljukala i od koje sam se samo ugojila. Tada sam za rodjendan dobila teglicu Todoxina, otisla u Dom sindikata gde im je sediste (stepenicama gore levo), raspitala se o svemu, i 42 dana se strogo pridrzavala dijete koju mi je njihov lekar prepisao (mozete da zakazete konsultaciju sa lekarom).
Dijeta se sastoji u tome (u mom slucaju) da 42 dana ne jedem nista konzervirano, so zamenim morskom jodiranom solju, beli secer zamenim zutim, belo brasno crnim ili razenim, suncokretovo ulje maslinovim, vodu zamenim iskljucivo cajem ili eventualno prokuvanom vodom. Caj koji sam dobila da pijem je mesavina nekih pet biljaka za koje sam tada po prvi put cula, ali sam kasnije dosta citala o njima i lekovitim dejstvom na srce, nervni sistem, imunitet. Za dorucak sam jela ovsene pahuljice sa rendanom sargarepom, kakaom i cimetom, prelivene cajem (koji sam navela). Mislim da nisam smela istog dana da jedem dve razlicite vrste mlecnih proizvoda, a preporucuje se dosta, dosta svezeg povrca i voca. I naravno Todoxin svakog dana, cetiri puta dnevno (mislim da ostali piju tri puta dnevno). I tako 42 dana. Za to vreme se pojede u proseku 8 teglica Todoxin-a.
Vec posle nedelju dana sam osecala jaku promenu. U to vreme sam i samoinicijativno prekinula bolovanje i pocela da radim, ali sam se osecala neuporedivo bolje. Manje sam se zamarala, sve te aritmije i tahikardije sam mnogo bolje podnosila, vratila sam se izuzetno stresnom poslu i sasvim dobro funkcionisala. I po prvi put moj menstrualni ciklus je bio redovan.
Nakon toga sam kupila i knjigu Dr Todora Jovanovica, i njegovi recepti su stvarno dobri. Najvise mi se svidja to sto on lek pronalazi iskljucivo u nasoj (srpskoj) tradiciji, hrani, biljkama.
Slucajnost je da je skoro kod mene na poslu pocela da radi devojka koja je jedno vreme radila u njegovoj apoteci i poznaje Dr Jovanovica licno. Jos jednom sam se uverila da on zaista leci i da u Todoxin-u nema niceg vestackog, da postoje neverovatni primeri izlecenja, ali ja vam ovog puta pricam samo ono u sta sam se licno uverila.
Telefon apoteke je 3232-195, a videla sam skoro da postoji i sajt: www.torexin.co.yu
Sto se tice gline, i to sam probala (glinu za oralnu upotrebu), ali pre 6-7 godina. Pomogla mi je da regulisem stolicu, a i koza mi je nekako bila lepsa.
Todoxin u svakom slucaju preporucujem!
 
Interesantno da niko ne piše o preparatu ALOE VERA,da ga je neko primenjivao, da mu je pomoglo u sredjivanju bolesti,a knjiga proizvodjača FLP prepuna je imenima i prezimenima pacijenata da im je ALOE VERA pomogla u lečenju i izlečenju raznih bolesti. Volela bih da pročitam i ovde kome,kako i u čemu je ALOA pomogla? PIŠITE KORISTIĆE SVIMA!
 
KETI:
Interesantno da niko ne piše o preparatu ALOE VERA,da ga je neko primenjivao, da mu je pomoglo u sredjivanju bolesti,a knjiga proizvodjača FLP prepuna je imenima i prezimenima pacijenata da im je ALOE VERA pomogla u lečenju i izlečenju raznih bolesti. Volela bih da pročitam i ovde kome,kako i u čemu je ALOA pomogla? PIŠITE KORISTIĆE SVIMA!

pishem ja. eno gore pishe. gr
 
Vise o Aloji Veri procitajte na sajtu



Ja koristim Aloe Vera First i zelenu kremu , moja devojka za jacanje imuniteta koristi Aloe Vera Gel sa ukusom breskve.

Pozdrav
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top