Slovenci su...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

petra25

Početnik
Poruka
21
Pozdrav svima!
Imam jedno pitanje za sve vas Srbe. Naime zanima me kakav stav imate Srbi o Slovencima. Moram priznati, da ja osobno ne znam nijednog Srba, a inace kao narod ste mi sasvim uredu. Volela bi posetiti vasu drzavu ovog leta, pa me i zbog toga zanima, da li je pametno naglasavati iz koje zemlje dolazim :neutral:

Lep pozdrav iz Slovenije!
 
Cujem da svakog vikenda Slovenci dolaze autobusima u BG...Glavna mjesta za obilazak su im Kalemegdan, buvljak, a posle splavovi..
Cim dolaze u tolikom broj, znaci da im je lijepo...
To ti je najveca preporuka...
A sto se tice naglasavanja odakle si, ne moras bas da se hvalis, ali slobodno reci, procenat tolerancije je visok za sve...
 
ne lupaj glavu o tome ko shta misli,samo ti dodji i ne brini,niko ne maltretira nikoga,to ne postoji ovde(osim medju komshijama:)) i dobrodoshla si kao i svi drugi narodi,nema predrasuda,to su nam bivshi vladari nametnuli...Valjda ce se josh vishe promeniti situacija..na bolje:)
 
Moja dva brata (i još neka rodbina) skoro svake godine dolaze ovde i kad god ih izvedem u grad muka mi je koliko se svi trude da im se uvuku u gu*u, kad provale odakle su.
Tako da slobodno navrati, osećaćeš se kao Amerikanka u poseti bušmanskom plemenu :roll:
 
evo ih...svi bi u srbiju...aaa jeftino a?...to kao da mi idemo u pakistan...mada je nama sqpo da odemo do tamo...al recimo da je blizhe...ma mi smo ti ko hotentoti...kad budesh doshla nesh verujesh neki nose i brkove!!!...pa sad dal je pametno...mislim svako tje da provali da nisi srb a nisi ni nemac...pa ti krivudaj i gledaj shta tjesh...a mozhesh da naglashavash da si slovenka ima ovde onih koji bi te ozhenili pa palili u sloveniju...a ima i onih koji bi ti oteli pare...a ima i onih shto rade u fabrikama...ima i male dece...ima trudnih zhena...starijih gospodja s cegerima...da ne nabrajam dalje...sushtina je da si previshe paranoichna...
 
Ne znam ja ko je ovde paranoican.......

@ petra25
Draga, od Srba ludji narod neces naci, u pozitivnom smislu naravno! Dodji kao i vecina zemljaka na Gucu, neces se pokajati!
Imamo mi jos Slovenaca na forumu, odlicno su se uklopili...

Pozdrav...
 
O Slovencima nemam mišljenje..
daj im kriglu i sve je ok.
A o Slovenkama imam jako lepo mišljenje..
Mislili smo tako više puta....i smislili.
Dođi,smisliće se već nešto 8-)
 
Evo, Petra, ja bas ovih dana intenzivno razmisljam o vama... Tice se Slobove sahrane. I zbog toga, zelim da bude sahranjen ovde, da bude od njega neke koristi, a ne samo stete. Ako se Vlasti i porodica dogovore, pored rusevina i splavova, posetices i Slobov grob. To ce privuci kolone znatizeljnika iz Slovenije. Recimo, kad bi mi se ukazala prilika da odem u Sijetl, ja bih obavezno posetio grob Brus Lija.
 
Julian_Duranona:
Evo, Petra, ja bas ovih dana intenzivno razmisljam o vama... Tice se Slobove sahrane. I zbog toga, zelim da bude sahranjen ovde, da bude od njega neke koristi, a ne samo stete. Ako se Vlasti i porodica dogovore, pored rusevina i splavova, posetices i Slobov grob. To ce privuci kolone znatizeljnika iz Slovenije. Recimo, kad bi mi se ukazala prilika da odem u Sijetl, ja bih obavezno posetio grob Brus Lija.

Priznaj da si bio u Mostaru da se tamo pokloniš malom velikanu iz Azije
 
Julian_Duranona:
Evo, Petra, ja bas ovih dana intenzivno razmisljam o vama... Tice se Slobove sahrane. I zbog toga, zelim da bude sahranjen ovde, da bude od njega neke koristi, a ne samo stete. Ako se Vlasti i porodica dogovore, pored rusevina i splavova, posetices i Slobov grob. To ce privuci kolone znatizeljnika iz Slovenije. Recimo, kad bi mi se ukazala prilika da odem u Sijetl, ja bih obavezno posetio grob Brus Lija.

Pa ne znam bas, da li ce to biti tako zanimivljivo za turiste. Ako ce grob biti na otvorenome, mislim da postoji velika mogucnost, da ce ljudi odlaziti tamo sa losim namenima... Dobro, ne bas svi...
 
Slovenci su stipse ili je provod u Beogradu bolji nego u NY.
Kako oni mogu da odu u NY kad im dune, sistem bezviznog (bezveznog) režima, ne vidim zašto bi se neko opijao vikendom ovde, a ne u Las Vegasu, na primer, osim ako nije stipsa.
Znači da su Slovenci dosadni i da previše piju.
 
HeBePoBaTaH_:
Slovenci su stipse ili je provod u Beogradu bolji nego u NY.
Kako oni mogu da odu u NY kad im dune, sistem bezviznog (bezveznog) režima, ne vidim zašto bi se neko opijao vikendom ovde, a ne u Las Vegasu, na primer, osim ako nije stipsa.
Znači da su Slovenci dosadni i da previše piju.


:):):):):):):):):):):):):):):)
 
SLOVENCI su najvece skrtice i cicije ......... ko vas samo pusti u SRBIJU :) :) :) :) , vi nama da budete sefovi , koji bre FRUCTAL ..... to je hemija koju prodajete da nas trujete toksicnim materijalima .....

@ petra25 - salio sam se , nego htela si da kazem sta mislim o SLOVENCIMA ovo mi je prvo palo na pamet
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top