Milosevic ce ipak biti sahranjen u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vangelis

Zainteresovan član
Poruka
337
Upravo sam cuo ekskluzivnu vest, iz usta "velikog borca za socijalnu pravdu", Milorada Vucelica, da ce Milosevic biti sahranjen u Beogradu. Sta mislite, da li je napravljen politicki dil izmedju SPS-a i Kostunicine vlade, da se porodica nesmetano vrati u Srbiju, i isto tako iz nje izadje. Da li ste za to da se njegovoj najuzoj porodici dozvoli da, mirno napusti zemlju, ili da ih se nakon sahrane treba, ekspresno lisiti slobode? Ja sam za hapsenje.
 
Vangelis:
Upravo sam cuo ekskluzivnu vest, iz usta "velikog borca za socijalnu pravdu", Milorada Vucelica, da ce Milosevic biti sahranjen u Beogradu. Sta mislite, da li je napravljen politicki dil izmedju SPS-a i Kostunicine vlade, da se porodica nesmetano vrati u Srbiju, i isto tako iz nje izadje. Da li ste za to da se njegovoj najuzoj porodici dozvoli da, mirno napusti zemlju, ili da ih se nakon sahrane treba, ekspresno lisiti slobode? Ja sam za hapsenje.
....i najverovatnije ce nekoliko hiljada ljudi doci na sahranu....jesi li se ikad upitao kolik ce ih doci na tvoju
 
st.maurice:
Ne, ona nikada nece biti uhapsena za takvu neku glupost (i ne treba).

Nju treba uhapsiti zbog ucestvovanja u ubistvu Slavka Curuvije i slicnih zlodela.
joj što te volim tako pametnog. :wink:
ko o čemu baba o uštipcima.
p.s.
koliko je godina prošlo od 5 oktobra??? ni jedno ubistvo nije rasvetljeno???hoćeš da mi kažeš zašto????samo nemoj da kažeš -ostaci miloševićevog režima-postaje degutantno. :wink:
 
vecavestica:
joj što te volim tako pametnog. :wink:
ko o čemu baba o uštipcima.
p.s.
koliko je godina prošlo od 5 oktobra??? ni jedno ubistvo nije rasvetljeno???hoćeš da mi kažeš zašto????samo nemoj da kažeš -ostaci miloševićevog režima-postaje degutantno. :wink:
Hm?
Kao prvo kako nije rasvetljeno, sta je sa procesima u specijalnom sudu?
Rasvetljena su i ubistva Ivana Stambolica, i druge otmice i zlocini (!)

Sad zasto nije vise - pa da nije mozda razlog sto su ubili jedinog premijera koji je na tome radio (na pola posla koje je radio) ?!?!?!
A ono sto nije spaljeno od arhiva DB-a, postoje razne fascikle u Jocicevoj i Stojkovicevoj fioci, samo sto njima ne odgovara potezanje tih slucajeva iz razloga sto su clanovi manjinske vlade koju podrzava SPS. I nemaju interesa da podizu recimo krivicne prijave protiv Marka Milosevica za sverc cigara, i slicne predmete.

I ja tebe ljubim tako pametnu, takodjer. 8)
Slobodno glasaj za nazadnjake i vracaj se u '90 da te glava ne boli od tih prica koje se guraju pod tepih ;)
 
plava_mala:
Naravno da ce biti sahranjen u Beogradu. A Kostunica i Tadic su malo popustili, valjda zato sto ih je patrijarh Pavle podsetio na Bozji sud !!!!
Kada je to Tadic popustio?

Nisam cuo da je preokrenuo odluku o sahrani sa drzavnim pocastima? :oops:

Za Kostunicu me to ne bi cudilo, moze komotno da postroji pripadnike JSO pored sanduka pa nek orgijaju zajedno pored njihovog patrona i idola. 8)
 
st.maurice:
Kada je to Tadic popustio?

Nisam cuo da je preokrenuo odluku o sahrani sa drzavnim pocastima? :oops:

Za Kostunicu me to ne bi cudilo, moze komotno da postroji pripadnike JSO pored sanduka pa nek orgijaju zajedno pored njihovog patrona i idola. 8)

Niko drzavne pocasti nije ni trazio, on se sam oglasio povodom toga.
Kostunicu je Danica napljuvala danas !!!!
Mora patrijarh da se umesa i da izjavi saucesce kao hriscanin da bi se neki poneli kao ljudi!!!!
 
st.maurice:
Hm?
Kao prvo kako nije rasvetljeno, sta je sa procesima u specijalnom sudu?
Rasvetljena su i ubistva Ivana Stambolica, i druge otmice i zlocini (!)

Sad zasto nije vise - pa da nije mozda razlog sto su ubili jedinog premijera koji je na tome radio (na pola posla koje je radio) ?!?!?!

PA NE RADI PREMIJER POSAO POLICIJE I SUDOVA

A ono sto nije spaljeno od arhiva DB-a, postoje razne fascikle u Jocicevoj i Stojkovicevoj fioci, samo sto njima ne odgovara potezanje tih slucajeva iz razloga sto su clanovi manjinske vlade koju podrzava SPS. I nemaju interesa da podizu recimo krivicne prijave protiv Marka Milosevica za sverc cigara, i slicne predmete.

I ja tebe ljubim tako pametnu, takodjer. 8)
Slobodno glasaj za nazadnjake i vracaj se u '90 da te glava ne boli od tih prica koje se guraju pod tepih ;)
ZA TVOJU INFORMACIJU -NIKADA NISAM GLASALA ZA MILOŠEVIĆA .NI KADA JE ON BIO NA VLASTI MENI NIJE BILO LOŠE A NI SADA.APSOLUTNO MI JE SVEJEDNO KO ĆE DOĆI .JA VEĆ PAR GODINA KORISTIM SVOJE USTAVNO PRAVO DA NE GLASAM.
 
plava_mala:
Mislim da je bila i prica da privremeno bude sahranjen u Moskvi. Ne znam ko je trazio "Aleju velikana" - Bogdanovic se oglasio da nema sanse, mada je ponudio neka druga grobna mesta.

MoskVu su pomijjali clanovi Miloseviceve porodice jer nisu bili zadovoljni time da bude sahranjen kao obican gradjanin.
Aleju velikana su trazili Ivica dacic ispred SPS-a i Toma Nikolic ispred SRS.
 
st.maurice:
O sahrani u aleji velikana odlucuje gradonacelnik Bogdanovic, a on je takodje izricito rekao jedno veliko NE.

Tako da mogu da ga uguraju na neku privatnu parcelu, nema problema oko toga.
A ko je Bogdanović da odlučuje ko je velikan a ko ne????
mnogima tamo nije mesto-ali nema veze.
p.s.
sigurna sam da Hrvati i muslimani ne bi uradili svom čoveku ovako nešto.
Setite se Artukovića.
p.s.s.
mislim da se neki ipak malo plaše.??? :wink:
 
plava_mala:
Niko drzavne pocasti nije ni trazio, on se sam oglasio povodom toga.
Kostunicu je Danica napljuvala danas !!!!
Mora patrijarh da se umesa i da izjavi saucesce kao hriscanin da bi se neki poneli kao ljudi!!!!
A da, Paja muppet. Da njemu neko nije napisao ono saopstenje, mozda i ne bi bilo sahrane sa drzavnim pocastima.

Ovako zahvaljujuci tom muppetu ce uz kovceg stojati JSO/ili MUP u svojim "radnim uniformama" i pucati pocasne plotune najvecem Balkanskom koljacu raznih naroda, ali najvaznije - svog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top