Bluz muzika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

saratoga

Obećava
Poruka
64
Interesuje me da li je neko cuo za George Thorogood-a i ako jeste da li zna jos nekog izvodjaca koji svira u tom fazonu? Inace ako je neko raspolozen za razmenu bluz muzike neka posalje privatnu poruku. Pozdrav
 
saratoga:
Interesuje me da li je neko cuo za George Thorogood-a i ako jeste da li zna jos nekog izvodjaca koji svira u tom fazonu? Inace ako je neko raspolozen za razmenu bluz muzike neka posalje privatnu poruku. Pozdrav

Ja sam raspolozena. Mislim za razmenu! Ali, a-a, PM, ne dolazi u obzir, sve je javno ili kako nasi pametni i mudri politicari vole da kazu "transparentno"! Pazi - Bluz forever! Pera Dzo je mislim u svim fazonima, taj covek je najjaci bluzer na svetu! 8-)
 
Referentno mesto za blues i jazz na forumu je tema "kutak za blues & jazz". mnogo informacija, dobre muzike i prijatno društvance može odgovoriti na svako pitanje. ;)
 
necu,smorile me..
otkad nema ni judine zene ni cigana,pa ni one marijane na pinku,ja nemam vise zelju za spanskim serijama.. :cry:
smooorilo me..posto ih gledam od perioda kasandre,ljovisne itd.
ponekad samo bacim pogled..ali spanski ostaje cool jezik ionako i ovako.. :cool:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top