Kuda ide zemlja Srbija?

Duh Sekire:
Позитивна оцена студије изводљивости,
споразум са ММФ,
Светска банке даје прво место за реформе...

Е сад што нема геј парада, стављања кеса на главу људима и ископавања хладњача је можда твој проблем, не мој.

Pozitivna studija izvodljivosti je rezultet necega sto se radilo od 2000,to ti je kao kad moj tata napravi na kuci dva sprata a ja posle njega jedan pa ja kazem da sam napravio kucu na tri sprata.Ali slazem se da je to uspeh.

Sporazum sa MMF je ko zna koji po redu i bice ih jos ali slazem se da je i to uspeh.

Svetska banka nije dala prvo mesto za reforme nego za najveci napedak u prethodnoj godini sto se tice zakonih resenja.Te dve stvari nisu iste nisu bas ni slicne.

Nemoj da pojednostavljujes stvari.
 
више ценим чак и њих јер су се бар борили за своје него Амере који са 12000 миља удаљености и 15000 метара висине глуме богове и "објективно" просуђују.
 
Не изврћи моје речи
Рекао сам "више их ценим него Американце"

Американце "ценим" минус зилион, ове минус милион.

А и да се не лажемо: Да су се ствари решавале на стари добри начин (читај: СИЛОМ) Срби би ствари решили као НАЈЈАЧИ. Значи зајебали су нас Амери, а не наши непријатељи.
 
serb_pagan:
samog sebe???? pa nije djindjic poubijao siptarske zene i decu i zatrpao ih u batajnici...il kod kladova...tebi izgleda ne bi smetalo da se takvi ljudi setkaju okolo...majstore,pa takvi ljudi bi ubili bilo koga nemilosrdno,to je cin psihopate,tempirane bombe,koja kad namirise krv moze da ubije bilo koga...ne normalnog i casnog vojnika


Пагане, слажем се да је тако нешто УЖАСНО, и ако је неко стварно то радио, треба га закључати километар испод и бацити кључ. Ипак, око хладњача и тога смрди читава прича. Видети КО ЈУ ЈЕ ЛАНСИРАО (НВО-глодари, Милош Васић као главни извођач радова, затим Чедина секција Озне, поменути Милић & Комп.), КАДА (изручење Милошевића Хагу), и који су МАТЕРИЈАЛНИ ДОКАЗИ. Мислим, кад видиш кости, али и неоштећене патике и личне карте које као да су јуче одштампане, запиташ се... Друго, колико је до сада објављено ИМЕНА ЖРТАВА? Треће, о таквом злочину се до сада мора знати СВЕ, а не да га психопате на Б92 ископају пригодном приликом сваке године, и онда, на свако сувисло питање материјалне природе, крене оно "ви браните злочин!". Ево, зашто Б92 није направила емисију о томе, али без флоскула и гостију у студију, него онако истраживачи, као кад Бранкица хвата Ђенерала. Индикативно је и речито ћутање тадашњег (ВАШЕГ!) министра полиције на ту тему, а "феномен хладњача" је разбијен у парампарчад од стране независних ЗАПАДНИХ извора (на српском је о томе писао само др.Емил Влајки, иначе јеврејско-хрватског порекла, дакле, човек није Србин и није "пристрасан").
 
А јес у хладњачама све са неоштећеним личним картама... А да не причамо колико кошта хладњача... Читао сам текст о томе...
Хладњаче су највећа глупост ДОС-а, већа и од Јањуша и Колесара.
 
Duh Sekire:
Не изврћи моје речи
Рекао сам "више их ценим него Американце"

Американце "ценим" минус зилион, ове минус милион.

А и да се не лажемо: Да су се ствари решавале на стари добри начин (читај: СИЛОМ) Срби би ствари решили као НАЈЈАЧИ. Значи зајебали су нас Амери, а не наши непријатељи.

Amerikance cenio ili ne oni su sila i oni odlucuju o nasim zivotima,sto pre to shvatis ti i slicni tebi bice nam bolje.

Stvari se vise ne resavaju na "stari dobri nacin" i to moras sto pre da shvatis iz istog razloga.

Tu i jeste najveci nas problem ne shvatamo da se stvari menjaju i ne ukpalapamo se.
To bi bilo isto kao kad bi danas neko vezivao konja na sred centra Beograda zato sto se tkao nekad radilo :)
 
Duh Sekire:
Оно за психопате си у праву, но могли су бити и тихо ликвидирани.
За мене у убијању шиптара нема ничег лошег и не желим да слушам о томе.

pa za iste takve psihopate na drugoj strani u ubijanju srba nema nista loseg i ne zele da slusaju o tome...samim takvim razmisljanjem,aminujes sve zlocine nad srbima,od vremena turaka pa do kosova 2006....to ti je ona divljacka logika :dobro je kad mi njima poubijamo decu i silujemo zene,a lose kad oni to urade nama...mada,cini mi se da nisi toliki divljak kao sto se pokusavas predstaviti...

bas me zanima koliko si ti poubijao shiptara junachino...ajd priznaj kad si toliki junak
 
_Milanche_:
Amerikance cenio ili ne oni su sila i oni odlucuju o nasim zivotima,sto pre to shvatis...

Tu i jeste najveci nas problem ne shvatamo da se stvari menjaju i ne ukpalapamo se.

Обична чедистичка трабуњања...
Американцима време неумитно пролази Ирак, Иран, 200 милијарди оде овамо, оде онамо...
Да, ствари се мењају.
Нису више 90-те ни овде ни у свету.
што ће рећи:
1) Коштуница није нови Милошевић, ма шта радио тако га не виде ван Србије
2) Овај век је век Азије. Европа и Америка неумитно губе на значају.
 
Duh Sekire:
Обична чедистичка трабуњања...
Американцима време неумитно пролази Ирак, Иран, 200 милијарди оде овамо, оде онамо...
Да, ствари се мењају.
Нису више 90-те ни овде ни у свету.
што ће рећи:
1) Коштуница није нови Милошевић, ма шта радио тако га не виде ван Србије
2) Овај век је век Азије. Европа и Америка неумитно губе на значају.

ko to kaze...wickipedia,a? pa sta mislis da radimo u vezi sa tim? da se preselimo u aziju,ili ces ti sam da zapalis u kinesku drzavu blagostanja,da jedes pirinac i kokoske zarazene pticjim gripom?
 
Duh Sekire:
Обична чедистичка трабуњања...
Американцима време неумитно пролази Ирак, Иран, 200 милијарди оде овамо, оде онамо...
Да, ствари се мењају.
Нису више 90-те ни овде ни у свету.
што ће рећи:
1) Коштуница није нови Милошевић, ма шта радио тако га не виде ван Србије
2) Овај век је век Азије. Европа и Америка неумитно губе на значају.

Jadni Amerikanci skroz su propali i ni o cmeu vise ne odlucuju,a jadna Evropa ni od njih vise nema nista.
Ja nisam rekao da je Kostunica novi Milosevic ako negde nadjes na ovom formumu da sam to rekao svaka ti cast,cak sta vise uvek sam pricao da je to poredjenje glupo da koliko god on bio los mnogo je sve bolje nego kad je Sloba vodio zemlju.
A ovo sto si rekao za Ameriku i Evropu to u ovom momentu toliko nema veze sa istinom(mozda bi ti to zeleo ali nije tako) da je smesno.
 
_Milanche_ генијалче наше,
објасни свима какву будућност може да очекује цивилизација са фертилитетом 1,4 и просечном старошћу од 40 година.
Човече, у Данској ће имигранти бити већина 2040, чак и да се сада обустави свака имиграција.
 
serb_pagan:
@duh sa sekirom

ne odgovori mi na pitanje...jesi li ikada ubio,ili prisustvovao ubistvu? pa tako opusteno lupas kako je ubistvo ok?sto je jelte veoma hriscanski

Нисам убијао, има ко је плаћен за то.
Од како је Каин убио Авеља злочин је саставни део људске природе.
 
serb_pagan:
ko to kaze...wickipedia,a? pa sta mislis da radimo u vezi sa tim? da se preselimo u aziju,ili ces ti sam da zapalis u kinesku drzavu blagostanja,da jedes pirinac i kokoske zarazene pticjim gripom?


О томе да Америма пролази време (зенит су биле '90-те) пише сваки писмен аналитичар у Вашингтону, био империјалне ии независне провенијенције, само ти не читаш па не знаш. И ниси ми одговорио око хладњача. Убудуће немој да потежеш теме које ћеш игнорисати кад год их неко побије.

Р.Ѕ. Тој Кини о којој тако пишеш, данас се увлачи цео свет у дупе (од Конди до Бреда Пита који тамо прави премијере). Лично, нисам ја неки синофил (љубитељ Кине), али о томе ћу са Духом а не с тобом. Немаш информације, онда, значи, само губим време.
 
Duh Sekire:
Нисам убијао, има ко је плаћен за то.
Од како је Каин убио Авеља злочин је саставни део људске природе.

tako sam i mislio...jedino sto si ti ikada ubio je vojnik na counter strike-u...il neko pile tom sekirom...pa porazgovaraj sa nekim ratnim veteranom,al nekim casnim covekom...i kazi mu kako u ubistvu nenaoruzanih ljudi nema nista lose...i kako je ubistvo cool...neka ti kazu sta sanjaju,kakav im je zivot posle svih tih prljavih ratova...mozda ces se malo opametiti..najgori ste mi vi,koji niste ni mrava zgazili,a kamoli nosili pusku,ratovali i ubijali...a ovde bi virtuelno poubijali milione shiptara,hrvata,muslimana i srba "izdajnika"...vi ste bre dno dna...mizerija...
 
То су индивидуалне ствари. Том часном војнику сигурно није Наташа Кандић наметала комплекс кривице, а да је покушала не знам како би прошла.
 
_Milanche_:
Amerikance cenio ili ne oni su sila i oni odlucuju o nasim zivotima,sto pre to shvatis ti i slicni tebi bice nam bolje.

Stvari se vise ne resavaju na "stari dobri nacin" i to moras sto pre da shvatis iz istog razloga.

Tu i jeste najveci nas problem ne shvatamo da se stvari menjaju i ne ukpalapamo se.
To bi bilo isto kao kad bi danas neko vezivao konja na sred centra Beograda zato sto se tkao nekad radilo :)

Може бити да су Американци СИЛА и да ОДЛУЧУЈУ о нашим животима, али то није свакако разлог да ТИ проводиш живот у њиховој буљи из које Ти више ни цигарета не вири... :confused:
 
Duh Sekire:
То су индивидуалне ствари. Том часном војнику сигурно није Наташа Кандић наметала комплекс кривице, а да је покушала не знам како би прошла.

nije mu nametala komplexe,al je organizovala sastanke i konferencije casnih veterana iz svih drzava bivse SFRJ,na kojima su oni sasvim normalno razgovarali i kontali zbog koga i cega su ratovali...
 

Back
Top