Chocolate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mmmm chokolada... Jedna od mojih najvecih ljubavi...:D :D :D
Samo, ne volim belu...to za mene nije chokolada...a i previshe je slatka..:roll: I ne volim neke sa jagodom, malinom...vocne uopshte...i sa kokosom...
Trenutno je aktuelna Kit-Kat sa kikirikijem kad je nadjem...:? Ostali Kit-Katovi su mi se smuchili... I dmuchio mi se Twix, Snickers i Mars...
A Milka sa keksom....aaaaa...balavim...:lol:
 
ja volim sveeee cokolade...volim s keksom,s visnjama,pucketave,dorine,milke,volim te...ma sveee cokolade... najvise volim najlepse zelje..mogu citavu od 250 grama pojesti!
 
obožavam čokolade (:
ja sam čokomanijak ((:

a koje volim... ovako - do skoro sam volela najviše najlepše želje, međutim nešto su se iskvarili.. moja osetljiva čula su to odmah primetila (:

tako da sada najviše volim milku sa keksom i to je verovatno jedina čokolada koju volim i kada je velika
 
tako je sizzlym!!! verujem u tebe!!!

e ne bih da kvarim ovako lepu atmosferu - ali ja uopste nesto ne trzim za cokoladama - rekord mi je 7 kockica... ne stanglica... kockica...mada volim najlepse zelje, i onu sad kao milku sa mehuricima (kako vec...), ono sa pirincem i keksom.
 
Dovla:
@Sizz
Lako je jesti te sa keksom i lesnicima sa sokom... uzmi tri punjene bez icega... ;)
nemoj da se folirash sad tu:P
sledeci put kad budesh dolazio kod mene ima da ponesesh 6 welikih chokolada pa cemo da widimo ko ce ih pre pojesti.....dogoworeno?
 
Sizzlym:
nemoj da se folirash sad tu:P
sledeci put kad budesh dolazio kod mene ima da ponesesh 6 welikih chokolada pa cemo da widimo ko ce ih pre pojesti.....dogoworeno?
Obavestenje clanovima foruma:

Sizz je jaka samo na recima (tj tastaturi) i sad se ovde folira. Naravno kao pravi dzentlmen i kavaljer popusticu i necu ulaziti u dalje rasprave licne prirode na javnom mestu.
Hvala na razumevanju i uzivajte u cokoladi! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top