pomozite mi,imam problem

  • Začetnik teme depresivna
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

depresivna

Gost
moje bradavice su skroz uvucene,ispupce se tek kad mi je zima ili eventualno kad me prodje jeza..vec par puta sam htela da spavam sa deckom ali me to sputava,imam 20,jos sam nevina,a imam vezu od skoro 2god.veoma mi je neprijatno,zasto je to tako,moze li biti neka bolest ili je to normalno,molim vas odgovorite mi iskreno :cry:
 
Duso moja,to je potpuno normalno!Bradavice jesu ispupcene samo kad je toplo,reaguju na svaki promenu toplote i uzbudjenja.Pogotovo u seksualnom odnosu,ako budes cekala da ti bradavice budu ispupcene pa da budes sa deckom to neces docekati.Jer ce one odreagovati.
Opusti se,to nije nikakva bolest,potpuno je normalno i desava se svim zenama na svetu.
 
Pa to ti i pricam,one reaguju i na dodire i na temperaturu i uzbudjenje.Napravi test,kad ti budu ispupcene ti ih dodirni svojom rukom i ima da se uvuku.Bradavica dojke je vrsta erektilnog tkiva.Kako bi zene dojile decu da se one ne uvuku i formiraju.Potpuno je normalno da ti se bradavice uvuku kad si seksualno uzbudjena.I za vreme sexa,ispupce se ponovo kad si opustena,toplo ti je.Dodirnes li ih tad opet ce se uvuci.
Daj nemoj se opterecivati glupostima!
 
Nije to i neki veliki problem
jer grudi su nesto sto bi trebalo da te cini zenstvenijom a ne nesrecnom,tako ako te momak zbog tvojih bradavica voli ili ne voli to je njegov problem a ne tvoj....opusti se i ne razmisljaj o tome
jer sve su to spoljasnji(prolazni)faktori :wink: :wink:
 
Mislila sam da je to zaista neka bolest i iskreno me je brinulo to sto su i meni bradavice cas uvucene,cas ispupcene,i stvarno me je traumirala ta cinjenica,ali iako nisam ja postavila temu,to je bio odgovor i na moje pitanje.Hvala na tome osobi dr a takodje i osobi koja se predstavlja kao depresivna i nadam se da ce promeniti nick.
 
imam drugaricu koja isto ima uvucene bradavice,i znas li koje je njeno misljenje u vezi toga?
-bas volim sto imam ovakve grudi,bas bi mi smetalo kad bi mi se bradavice videle svaki put kad nemam brus i kad se najezim.
Poenta je kako gledas na ono sto imas tako ce i drugi gledati na to,pogotovo tvoj decko
a ta moja :D drugarica je prelepa,onako kako se oseca tako i izgleda
 
bd:
imam drugaricu koja isto ima uvucene bradavice,i znas li koje je njeno misljenje u vezi toga?
-bas volim sto imam ovakve grudi,bas bi mi smetalo kad bi mi se bradavice videle svaki put kad nemam brus i kad se najezim.
Poenta je kako gledas na ono sto imas tako ce i drugi gledati na to,pogotovo tvoj decko
a ta moja :D drugarica je prelepa,onako kako se oseca tako i izgleda

da, znas kako mene nervira kad obucem top pa mi se vide bradavice...
 
Joj ljudi,pomagajte...:D moj problem i nije tako welik,ali opet me muci..Radi se o tome da sam u wezi sa deckom,oko godinu dana...tacnije 8 mj...kada smo zajedno,ljubimo se i to swe..Ali kada me pitao da spawamo,nisam bila spremna...Sada sam spremna,ali opet me strah,jer bojim se da nece wise nista biti isto poslije toga...:( pomozite mi,ne znam sta da radim :(
 
Ako cesh iskreno,to ti i nije neki problem...:D Jer ako te to sputawa da spawash sa dechkom,onda stwarno i u dubini dushe ni necesh da spawash s njim...Pusti bradawice,nek' te mazi po wratu ili neshto wec drugo...Msm nije ti to neki prob..:p:p
 
moje bradavice su skroz uvucene,ispupce se tek kad mi je zima ili eventualno kad me prodje jeza..vec par puta sam htela da spavam sa deckom ali me to sputava,imam 20,jos sam nevina,a imam vezu od skoro 2god.veoma mi je neprijatno,zasto je to tako,moze li biti neka bolest ili je to normalno,molim vas odgovorite mi iskreno :cry:

Valjda si do sada otkrila svoju sexualnost i oslobodila.. i bradavice ponosno izbacila :).
 
moje bradavice su skroz uvucene,ispupce se tek kad mi je zima ili eventualno kad me prodje jeza..vec par puta sam htela da spavam sa deckom ali me to sputava,imam 20,jos sam nevina,a imam vezu od skoro 2god.veoma mi je neprijatno,zasto je to tako,moze li biti neka bolest ili je to normalno,molim vas odgovorite mi iskreno :cry:

Daj...Nemoguce da 20ogodisnja osoba postavlja ovako nebulozna pitanja?!
 
dr:
Pa to ti i pricam,one reaguju i na dodire i na temperaturu i uzbudjenje.Napravi test,kad ti budu ispupcene ti ih dodirni svojom rukom i ima da se uvuku.Bradavica dojke je vrsta erektilnog tkiva.Kako bi zene dojile decu da se one ne uvuku i formiraju.Potpuno je normalno da ti se bradavice uvuku kad si seksualno uzbudjena.I za vreme sexa,ispupce se ponovo kad si opustena,toplo ti je.Dodirnes li ih tad opet ce se uvuci.
Daj nemoj se opterecivati glupostima!

Fizioloski je 'normalno' da se ISPUPCE kada je osoba uzbudjena ili joj je hladno a ne obrnuto. Ipak, treba imati u vidu da su SVE zene razlicite, jedna u odnosu na drugu jedinstvene. Bez opterecenja, to je normalno.. Normalne nisu promene boje, grudvice ispod koze, lucenje..ali cak i ovi simptomi su u vecini slucajeva bezopasni, mada ne treba zanemarivati iste..
Opusti se, to si ti, bas kao sto imas takve-i-takve oci, takvu-i-takvu kosu,glas..uzivaj u zivotu!
 
Joj ljudi,pomagajte...:D moj problem i nije tako welik,ali opet me muci..Radi se o tome da sam u wezi sa deckom,oko godinu dana...tacnije 8 mj...kada smo zajedno,ljubimo se i to swe..Ali kada me pitao da spawamo,nisam bila spremna...Sada sam spremna,ali opet me strah,jer bojim se da nece wise nista biti isto poslije toga...:( pomozite mi,ne znam sta da radim :(

Draga Jelena, kad sam bila tvojih godina, prvi put sam spavala s frajerom koji me nije pitao, već se to desilo jer sam bila spremna. Ti očigledno još uvek nisi spremna za to, kao ni tvoj dečko koji nije našao načina da uzme ono što želi. Opustite se, obavezno se zaštitite, i , naravno da više neće biti ko pre. Biće mnogo bolje. Srećno!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top