Nocni zivot u Leskovcu...

Gde izlazite wikendom ?

  • Cenar

  • Iguana

  • cafe ABC

  • Picasso

  • Chill Out

  • Sky Bar Mozzart

  • Club ABC


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nije tacno da je dobar provod samo u klubu ABC,meni je vec dosadilo,svaki vikend"City recors i Grand parada".Nemam nista protiv narodnjaka,ali za milog Boga preterase.Dopada mi se prelepa basta u"RUPI",tu preko dana popijem kaficu,vikendom odem do"CENTRA",a ako tamo nema mesta krenem na vocnu salatu"ABC" restoran,fenomenalno ih spremaju,Zaista ima vec mesec dana kako nisam bila do kluba"ABC".Prosle nedelje je moje drustvo bilo u"VINUSU" kazu da su se lepo proveli,u sustini ima gde izaci u ovom gradu:IGUANA,PIKASO,HAVANA...a ako vam nije do velike buke i smaranja idite pogledajte neku predstavu u pozoristu...Da,stiglo je prolece,prosetajte gradom lepse cete se osecati.
 
blue moon:
Nije tacno da je dobar provod samo u klubu ABC,meni je vec dosadilo,svaki vikend"City recors i Grand parada".Nemam nista protiv narodnjaka,ali za milog Boga preterase.Dopada mi se prelepa basta u"RUPI",tu preko dana popijem kaficu,vikendom odem do"CENTRA",a ako tamo nema mesta krenem na vocnu salatu"ABC" restoran,fenomenalno ih spremaju,Zaista ima vec mesec dana kako nisam bila do kluba"ABC".Prosle nedelje je moje drustvo bilo u"VINUSU" kazu da su se lepo proveli,u sustini ima gde izaci u ovom gradu:IGUANA,PIKASO,HAVANA...a ako vam nije do velike buke i smaranja idite pogledajte neku predstavu u pozoristu...Da,stiglo je prolece,prosetajte gradom lepse cete se osecati.


Mislim da si u pravu,smucili su se ljudima ovi GRAND pevaci. Ja volim da izadjem samo kad je TEHNO ZURKA.
 
Leskovac je mali grad tako da nam i ne treba jos neki klub kao sto je ABC. Sad ide toplo vreme pa cak i ABC ce biti sve prazniji Ljudi su se uzeleli da se uvece malo prosetaju gradom,odu u neki kafic na pice.....ja iskreno nemam nista protiv ovog kluba ali mislim da je unutra uzasna vrucina i dim. Svakog vikenda po nekoliko davojaka se onesvesti......A lepo je to sto dovode pevace,da nije ovog kluba Leskovcani ne bi imali priliku da vide ni jednog pevaca.A ko nema para za koncerte nek izadje na tehno zurku!.....Sto se mene tice ja u ABC izadjem jednom ili dva puta mesecno a inace volim da odem u kaffe CENTAR sa devojkom .
 
Tačno je da Leskovcu treba još neki klub gde može da se izađe vikendom kasno uveče. Ja ne pamtim da smo nekad imali neki normalan klub gde je mogla da se čuje rok ili neka druga urbana vrsta muzike. Ovako i nemaš gde da odeš osim u abc i da silom prilike slušaš Indiru Gandi, Daru Bubamaru ili nekog drugog lika sa ružičaste trovačice. Šta da se radi...
 
Koliko vidim u Leskovcu uvek ista mesta za izlazak,isti ljudi u istim kaficima,muzika u ABC-u po obicaju,guzva,dim...obezbedjenje!!! Ako mislite da je Havana ili Vinus ili Luv,bolje mesto za izlazak,prevarili ste se! Jeste bolje muzika ali postane uzasno dosadno a tek setnja po gradu,tipa : Cao,gde si,sta ima novo??? Sta moze da bude novo u jednom monotonom i glupom gradu!!! Jedna ulica!!!
Treba otici odande,jer tamo se nista nece desiti za narednih 100.god. :p
 
Potpuno se slazem,sreca sto je lepo vreme,pa moze i da se proseta,jedino tu monotoniju razbije malo leskovacko leto,koncert Galije prosle godine je bio extra,jeste da nije bilo mnogo ljudi,ali je bilo fenomenalno.Mada i to leskovacko leto mogu mnogo bolje da organizuju :???:
 
Pa verovatno nam je ROMANTICAN gradonacelnik kad bukvalno u celoj ulici nema struje po nekoliko veceri.Ali to nije najgore..ovog leta necemo imati ni letnje baste,koliko sam dobro cuo.
Jedino ce raditi ova u RUPI.Moracemo da sedimo u kaficima na toj vrucini i to ako budemo nasli mesta!!!
A sto se tice ovog lokala LUV ja mislim da se jos izdaje za privatne zurke.

8) 8) 8)
 
Ma kako su se izglupirali sa bastama,ali ajde,ipak je gloopa stvar da se ne moze da se prodje kroz centar zbog basti,ali pametnije da se izmeste,nego da se zabrane.Basta u rupi je sasvim ok.
Videcemo sta ce nam gradonacelnik uraditi ovog leta.
 
MiMa_87:
Ma kako su se izglupirali sa bastama,ali ajde,ipak je gloopa stvar da se ne moze da se prodje kroz centar zbog basti,ali pametnije da se izmeste,nego da se zabrane.Basta u rupi je sasvim ok.
Videcemo sta ce nam gradonacelnik uraditi ovog leta.


8) Pa da,videcemo da li ce nekad moci da se nadje slobodno mesto u RUPI...A ovo leto ce proci kao i proslo,i preproslo...svake godine isti program i na leskovackom letu i na drugim manifestacijama. 8)
 
NISAM ISAO sinoc u abc.Ali sam zeleo da je cujem zato sto je ona jedna od RETKIH pevaca koje ja volim iz GrAnD -a. Bilo je lepo vreme pa sam setao i bio na pice s drustvom,tako da se i ne kajem sto nisam isao...... 8)

......Pozz 4 MiMa_87......
 
Ljudi pa sta je vama, godinama smo cekali na klub kao sto je ABC, sa muzikom uz koju svi mozemo da se opustimo, igramo, zezamo, veselimo. Sad vam odjednom smestaju narodnjaci, a svi ih obozavate. Pa gde god sam bio najbolji provod je uz narodnjake i to je nepobitna cinjenica. A ko ne voli da ih slusa neka ide u one supe Luv i Vinus, pa neka se smara sa drogiranim i ofucanim rokerima.
A sto se leskovackog leta tice, najradije i ga momentalno i naravno trajno zabranio, pa od toga nista gluplje u nasem gradu ne postoji. Jednostavno katastrofa.
A kafici su nam extra, samo kad bi bilo manje seljaka i staraca bilo bi jos bolje.
Pozdrav svima :roll:
 
mickeyy_25:
Ljudi pa sta je vama, godinama smo cekali na klub kao sto je ABC, sa muzikom uz koju svi mozemo da se opustimo, igramo, zezamo, veselimo. Sad vam odjednom smestaju narodnjaci, a svi ih obozavate. Pa gde god sam bio najbolji provod je uz narodnjake i to je nepobitna cinjenica. A ko ne voli da ih slusa neka ide u one supe Luv i Vinus, pa neka se smara sa drogiranim i ofucanim rokerima.
A sto se leskovackog leta tice, najradije i ga momentalno i naravno trajno zabranio, pa od toga nista gluplje u nasem gradu ne postoji. Jednostavno katastrofa.
A kafici su nam extra, samo kad bi bilo manje seljaka i staraca bilo bi jos bolje.
Pozdrav svima :roll:

Prvo ako ti slusas narodnjake, ne mora da znaci da drugi slusaju...narodnaci su za mene totalni OUT, i ne pada mi na pamet da nikad ali nikad pocnem da slusam...drugo Vinus i Luv..ne mora da znaci da idu samo drogirani i ofucani..to sto ako ti ne slusas rock muziku...znas vec sta...(ne slusam ni ja, ali nemam takvo misljenje o onima koji slusaju). Kolko ti mislis da su oni nafucani i drogirani, tolko oni misle da si ti alkoholicar i seljak sa narodnom...prema tome... :)
Kafici...centar i abc (u rupe) su najposeceniji zbog dobre muzike...dok Iguanu izbegavaju zbog toga. Nekada se lepo znalo...dobra diskoteka ide uz dobru i veselu muziku...ali danas to nije vazno..danas je vazno da se ode, da se napije i pusti sa narodnjacima...
Leskovacko leto...cenim tvoje misljenje..ali tada najveci broj ljudi izlazi u grad, ne znam sta tu vidis lose ? Organizovanje razlicih aktivnosti...trka,takmicenja, show za malu decu..to sto sada ovi izigravaju mafijashe sa motorima i brzim kolima pa im smeta..
(moje je pravo da kazem svoje misljenje, a na vama da li ce da ga prihvatite :D )
 
Hej,pa bice jos novih kafica i klubova...cemu zurba,JOS SMO MLADI !!!
Uskoro se otvaraju jos 2 nova kafica u centru.
A sto se tice muzike u kaficima mene to tamo ne interesuje,bitno mi je da sam u dobrom drustvu i da je dobra atmosfera.Naravno sa klubovima je druga prica...... 8) 8) 8)
 
Sinoc je izlazak bio totalni promasaj,sa drugaricama sam se uzasno provela zato sto jedna hoce u Centar,druga u discoteku ja u restoranu,puko mi je film i otisla sam kuci da spavam,a i svi pricaju o fudbalu,dosadno,dvadeset dva muskarca jure jednu loptu :?
 

Back
Top