No Name

mindi

Obećava
Poruka
68
To su prekrasni momci koji i prekrasno sviraju.Dolaze nam iz Crne Gore i svojim uspjesima su poceli biljeziti svoju svijetlu karijeru koja im tek dolazi.Da napomenem da je grupa No Name zabiljezila pobjedu na proslogodisnjoj evroviziji a ove godine je ponovio uspjeh na evroviziji i time potvrdjujuci njihov kvalitet i kvalitet njihove muzike.Znam da mnogi jedva ocekuju novi album koji su promovisali sa jednopm pjesmom na ovom festivalu.
Pitao bih vas forumase, sto misle o jednom mozda najboljem sastavu svih vremena a to No Name.
Zivio No Name i ako bog da ocekujemo pobjedu u Atini.
 
No name je izblamirala SCG i to zesce. Mislim, kakvi su to ljudi koji malo moderno plesu, pa u istoj pesmi izvode kolo, i na kraju jedan se pravi da je kao neki roker koji svira gitaru??
 
Jesi li ti normalna?Jel ovo pises kao neku ironiju posto ne mogu da verujem da ovo neko zista moze da misli.Njihova pesma nije pevljiva a njihove vokalne sposobnosti su smesne. Ako ovo pises jer ti se mozda svidja neki od njih znaj da od toga nema nista jer svi oni imaju decka!!!
 
Ja sam Crnogorac i za mene je No Name najbolja grupa i sto posto No Name ide u Atinu jer ih niko ne moze sprijeciti u tome.A vi Srbi ste samo navikli da budete prvi i da uvijek vi pobjedjujete.Ako hocete mozete da posaljete i Flamingose u Atinu ali oni mogu samo predstavljati Srbiju a nas ce ako bog da No Name.
 
Blago vama za njih! A zasto Crnu Goru nisu predstavljali Vlado Georgiev, Sergej ili neki stvarno kvalitetan pevac? Ja cu ti reci, zato sto oni nisu hteli da rizikuju svoju popularnost u Srbiji i da se brukaju na namestenim izborima.
 
Lil'_hell92:
No name je izblamirala SCG i to zesce. Mislim, kakvi su to ljudi koji malo moderno plesu, pa u istoj pesmi izvode kolo, i na kraju jedan se pravi da je kao neki roker koji svira gitaru??
LJUDI COOLIRAJTE, OVO JE PROVOKACIJA!!!!!!!!!! KRAJ!!!!!!!!!!!!!
 
@mindi
E i treba da se zove nezavisna Crna Gora, da je sreće i političke volje da sve tvoje brđane sprovedeš iz Srbije, da se uvede vizni režim,..... Kapiram da kada bi Crnogorcima svetlele oči, Beograd bi bio Las Vegas....
 
mindi:
Slabo ti se cini... jer ako ne ode nas predstavnik to ce biti jedan razlog vise da nemamo sta traziti u ovoj drzavnoj zajednici.


VAS predstavnik?!?! Moze, ali sledece godine, kada (dace Bog) necemo ni biti u toj zajednici koju pominjes. Znas, da se u Srbiji raspisao referendum, odavno mi vise ne bismo bili zajednica!!!
 
Nisam cula za zemlju koja se zove "nezavisna" moze republika, monarhija ali "nezavisna" to nisam cula. Toliko o tvom poznavanju drzavnog uredjenja. Koliko uopste imas godina?
 
Marija D:
Blago vama za njih! A zasto Crnu Goru nisu predstavljali Vlado Georgiev, Sergej ili neki stvarno kvalitetan pevac? Ja cu ti reci, zato sto oni nisu hteli da rizikuju svoju popularnost u Srbiji i da se brukaju na namestenim izborima.
Slazem se sa tobom!!! I Vlado je bolji od ovih prokletih Flamingosa i Luisa!!!


Evrovizija je cela jedna velika namestaljka u kojoj se glasa iskljucivo iz politickih razloga.
 
Siptari iz Crne Gore sto oce nezavisnost za srpsku pokrajinu treba da znaju samo jedno - MARS U ALBANIJU jer Crna Gora je srpska a Crnogorci ne postoje. (Inace to je izjavio nekoliko puta Srbin Vlado Georgijev). A sto se tice pedera iz No name bezte bre odavde Flamingosi su klasa za vas.
 
Jucer u jednoj emisiji na RTS, gledao sam preko satelita emisiju kljuc i Ognjen iz Flamingosa prijeti clanovima grupe No Name "da ako hoce da se slobodno setaju onda bi trebali da vrate nagradu".Kome prijeti Ognjen i kako ima obraza da tako nesto kaze.Vidi se odmah da je vama Srbima i dalje radikalizam i nacionalizam na pameti a i navikli ste da svakome prijetite.No Name sigurno za dugo vrijme nece vise posjetiti Beograd i to neka vam bude na cast vi bezobrazni Srbi!
 

Back
Top