Mr. President

nocna mora

Zainteresovan član
Poruka
338
Isao je u Srebrenicu Tamo su ga nabili u treci red, bez prava da bilo sta kaze., Molio je albance da prisustvuje sahrani ibrahima rugove.naravno da mu je receno da je nepozeljan{iako je jedini koji je pozvao Srbe da izadju i glasaju na albanskim izborima} Na savetu odbrane je predlozio sto je i izglasano da se nedozvole bilo kakve vojne pocasti i drzavna obelezja.A jedan gradjanin ove zemlje je sramno otet i odveden da mu se sudi {ako je kriv} Nije osudjen za pet godina ali je ipak vracen u limenom sanduku mrtav.
danas izjavljuje da nevidi razlog zasto bi on prisustvovao jednoj TAKVOJ sahrani??
 
nocna mora:
Isao je u Srebrenicu Tamo su ga nabili u treci red, bez prava da bilo sta kaze., Molio je albance da prisustvuje sahrani ibrahima rugove.naravno da mu je receno da je nepozeljan{iako je jedini koji je pozvao Srbe da izadju i glasaju na albanskim izborima} Na savetu odbrane je predlozio sto je i izglasano da se nedozvole bilo kakve vojne pocasti i drzavna obelezja.A jedan gradjanin ove zemlje je sramno otet i odveden da mu se sudi {ako je kriv} Nije osudjen za pet godina ali je ipak vracen u limenom sanduku mrtav.
danas izjavljuje da nevidi razlog zasto bi on prisustvovao jednoj TAKVOJ sahrani??

БОРИС ТАДИЋ ЈЕ БРУКА И СРАМОТА ДРЖАВЕ СРБИЈЕ !

Једва чекам изборе... ДС цензус неће прећи захваљујући њему... за њих ме баш брига, али ово што он ради као "председник Србије" је невиђена срамота !
 
nocna mora:
Isao je u Srebrenicu Tamo su ga nabili u treci red, bez prava da bilo sta kaze., Molio je albance da prisustvuje sahrani ibrahima rugove.naravno da mu je receno da je nepozeljan{iako je jedini koji je pozvao Srbe da izadju i glasaju na albanskim izborima} Na savetu odbrane je predlozio sto je i izglasano da se nedozvole bilo kakve vojne pocasti i drzavna obelezja.A jedan gradjanin ove zemlje je sramno otet i odveden da mu se sudi {ako je kriv} Nije osudjen za pet godina ali je ipak vracen u limenom sanduku mrtav.
danas izjavljuje da nevidi razlog zasto bi on prisustvovao jednoj TAKVOJ sahrani??
opa borise 8)
prijatno iznenadjenje!!!
 
_Milanche_:
Sigurno ce glasaci DS da mu ostro zamere sto je protiv toga da se Sloba sahrani u Aleji velikana bez pocasti i sto nece amnestirati Miru Markovic.
Nikad mu to nece oprostiti.
Ma treba da slaže i da kaže ok, dođite, a onda katanac. Ionako bi se sve zaboravilo za koju nedelju. Kao Ameri kada su krknuli kinesku ambasadu. Svi digli frku, ovi ćute i lupetaju o nekakvim starim(?!?) mapama i prođe... A oni uradili šta su 'teli. ALi nama bi zasigurno zapamtili.
 
_Milanche_:
Sigurno ce glasaci DS da mu ostro zamere sto je protiv toga da se Sloba sahrani u Aleji velikana bez pocasti i sto nece amnestirati Miru Markovic.
Nikad mu to nece oprostiti.
Jasno mi je to ali mi nije jasno sta mu zameraju shiptari on se trudi da im se uvuce u bu*u a oni stegli pa mu nedaju,??
 
jomini:
Ma treba da slaže i da kaže ok, dođite, a onda katanac. Ionako bi se sve zaboravilo za koju nedelju. Kao Ameri kada su krknuli kinesku ambasadu. Svi digli frku, ovi ćute i lupetaju o nekakvim starim(?!?) mapama i prođe... A oni uradili šta su 'teli. ALi nama bi zasigurno zapamtili.
Ko da slaze?? Mr. President? Nema sanse ,pa on bi plakao na rugovinoj sahrani bez foliranja 100%. Poklonio bi se i zastavi .....al e*biga ovi provalili da bi on pokojnika zalio vise nego oni pa lupili zabranu na dolazak.
 
jomini:
Matorci, neko reče danas. Več na godišnjici, polovina neće biti među živima.

То је само разлог више да се ВЛАСТ када је у питању сахрана посмртних остатака понаша ДОСТОЈАНСТВЕНО и НА НИВОУ... тачно на ТВ је било да се у књигу утисака углавном уписују маторци... који би вероватно и дошли на сахрану... и КОМЕ ТО СМЕТА ??? Зар нико не размишља о томе да ако Тадић остане при противљењу да се гроб Милошевића налази у Београду - да неким другим људима исто тако може засметати из истих разлога и Ђинђићев гроб ? И који ће то онда ниво да буде? :confused: :confused: :confused:
 
jomini:
Matorci, neko reče danas. Več na godišnjici, polovina neće biti među živima.
Dobro ovi ce da pomru,.polovina ok. To si mi objasnio ali gde je 90% ovih sto su bili za vreme ovog drugog pokojnika Mr. President je tada vodio vaterpolo savez,i on je tu,a gde se izgubise ovi sto su vodili zemlju.Beba,Ceda,Kolesar,Janjusevic,Raseta ,Cume, itd,itd
 
nocna mora:
Dobro ovi ce da pomru,.polovina ok. To si mi objasnio ali gde je 90% ovih sto su bili za vreme ovog drugog pokojnika Mr. President je tada vodio vaterpolo savez,i on je tu,a gde se izgubise ovi sto su vodili zemlju.Beba,Ceda,Kolesar,Janjusevic,Raseta ,Cume, itd,itd

Bebu si mogao da gledas veceras u Poligrafu na B92.
Ceda je predsednik LDP-a.
Kolesar i Janjusevic su u Beogradu sad se opet nesto pominje sudski proces ali od toga nista nece biti
Raseta ne znam gde je a ne znam ni sto je ona znacajna
Cume nije vodio drzavnu to si ti nesto pogresio ili si cuo od pogresnih ljudi,a inace on je svedok saradnik u procesima u specijalnom sudu.
 
_Milanche_:
Bebu si mogao da gledas veceras u Poligrafu na B92.
Ceda je predsednik LDP-a.
Kolesar i Janjusevic su u Beogradu sad se opet nesto pominje sudski proces ali od toga nista nece biti
Raseta ne znam gde je a ne znam ni sto je ona znacajna
Cume nije vodio drzavnu to si ti nesto pogresio ili si cuo od pogresnih ljudi,a inace on je svedok saradnik u procesima u specijalnom sudu.
Cume nije vodio drzavu??? covek koji uzme milione{evra} posle revolucije a ostane ziv {za razliku od ostale trojice} mora da je bio u samom vrhu odlucivanja.
 
_Milanche_:
Cume nije vodio drzavu.
Mozda je tacno za milione evra ali ih je uzmimao i pre revolucije.
Znas kad uzimas novac od kriminalnih radnji onda si ti KRIMINALAC {Pre revolucije} ali kad pocnes da uzimas mnogo vise LEGALNO{posle revolucije} onda si ti BIZNISMEN ili POLITICAR kao sto su Beba, Ceda ,Janjusevic,Kum, Siptar,CUME, Vidis sad svi nabrojani{koji su zivi} moraju da placaju obezbedjenje da bi zivi i ostali., Samo CUMETA i dalje to nekosta nista. Cuva ga policija , bas kao i tadica,sutanovca,pajtica i ostale. CUME vodi drzavu i sada ne kao onda al je tu negde!!
 
jomini:
Matorci, neko reče danas. Več na godišnjici, polovina neće biti među živima.


Догодине, можда ни ти нећеш бити међу живима, можда ни ја (а нисмо маторци).

Него, само се ти теши - погледај мало у сопствену "струку" - Интернет форуме. Углавном, много је афирмативнијих мишљења о Слоби, него оне бруке коју си ти неко вече дозволио па брже-боље обрисао. Значи, старачки домови су познати као места чији клијенти ординирају по Интернету цео дан... Е, мој Јомини. И углавном су у питању постови са поруком коју има овај Трифковићев некролог - свашта смо мислили и говорили о њему (често с разлогом) али Хаг га је уврстио у мит. А против мита не можеш. Како сте кренули са хистеријом, још ћете и од Мире и Марка направити националне хероје (мислим, контрапродуктивни сте за "вашу ствар", огромна већина вас).
 
Da, ja možda, a pola navedenih sigurno. I ono nije bila bruka, bar ne meni i, čini mi se, iole realnim i svesnim ljudima. Izbrisano je samo i samo zato što je bilo previše direktnih psovki i vređanja nevezanih za temu. Zar se ne sećaš?
Kažeš mit? Možda tebi... Meni nikako.
 
nocna mora:
Isao je u Srebrenicu Tamo su ga nabili u treci red, bez prava da bilo sta kaze., Molio je albance da prisustvuje sahrani ibrahima rugove.naravno da mu je receno da je nepozeljan{iako je jedini koji je pozvao Srbe da izadju i glasaju na albanskim izborima} Na savetu odbrane je predlozio sto je i izglasano da se nedozvole bilo kakve vojne pocasti i drzavna obelezja.A jedan gradjanin ove zemlje je sramno otet i odveden da mu se sudi {ako je kriv} Nije osudjen za pet godina ali je ipak vracen u limenom sanduku mrtav.
danas izjavljuje da nevidi razlog zasto bi on prisustvovao jednoj TAKVOJ sahrani??

Prijatelju,
vidim da si vrlo pažljivo gledao sinoćnu "Zamku" na tv pink, i citirao Tomu Nikolića skoro od reči do reči.
Bilo bi ok, da si to i napisao.
I ovo me podseti na jednog mog komšiju, pre 5-6 godina.
zaustavi me komšija ispred zgrade i pita me:
- jesi gledao, komšija, Šešelja sinoć na tv?
- Naravno da nisam:-D
-Šteta, komšija, ON kaže baš ono što ja mislim, ali ja ne umem tako dobro da kažem:idea:
 

Back
Top