Da li zaljubljena devojka...

Jesam se uplasio...Jer kada sam raskinuo sa prvom devojkom posle 5 godina tek sam tada saznao da je htela brak...bzvz..I naravno,ja sam bio kriv sto sam joj "upropastio zivot",sto je smrsala 20 kila (sa 59 na 39kg :) itd..
Sada mi se desava nesto slicno,jer sam u drugoj vezi skoro tri godine i plasim se da mi se ne desi opet isto..Sta mislite? Da li treba ostaviti devojku,kada za to postoji potreba,naravno,i ne obazirati se?
 
spirittt:
Jesam se uplasio...Jer kada sam raskinuo sa prvom devojkom posle 5 godina tek sam tada saznao da je htela brak...bzvz..I naravno,ja sam bio kriv sto sam joj "upropastio zivot",sto je smrsala 20 kila (sa 59 na 39kg :) itd..
Sada mi se desava nesto slicno,jer sam u drugoj vezi skoro tri godine i plasim se da mi se ne desi opet isto..Sta mislite? Da li treba ostaviti devojku,kada za to postoji potreba,naravno,i ne obazirati se?

Mislim da devojku sa kojom si ne volis :cry: cim razmisljas o tome da li da je ostavis ako ona pokrene pitanje o zivotu u zajednici :-D ! Treba da budes otvoren i iskren i da joj kazes da jednostavno ne razmisljas o braku, jos uvek, a ona ce u tom slucaju izabrati da li joj odgovara da se i dalje "druzi" sa tobom kao do sada ili nece vise da na taj nacin gubi vreme!
 
Јеее.....па колико ти година имаш?
.Мислииим, 5 година проведеш у вези па се онда чудиш како је она желела брак... А што би ико уопште трошио толико времена на некога са ким не би могао да уђе у брак?
 
Hellen:
Јеее.....па колико ти година имаш?
.Мислииим, 5 година проведеш у вези па се онда чудиш како је она желела брак... А што би ико уопште трошио толико времена на некога са ким не би могао да уђе у брак?

da,al ajde ostavi nekoga koga volis...zaebana stvar
 
Hellen:
Јеее.....па колико ти година имаш?
.Мислииим, 5 година проведеш у вези па се онда чудиш како је она желела брак... А што би ико уопште трошио толико времена на некога са ким не би могао да уђе у брак?

Па има секс са том девојком 5 година. Шта ће му више.
 
Ja sam sa devojkom nesto jace od dve godine i vec razmisljamo o braku,kroz dve godine!
@ spititt@Ako si uspeo da izdrzis toliko,nije mi jasno kako ti nije na pamet palo da se zenis?E,5 godina??PA sta si hteo,da budes sa njom 10 godina,i onda da kazes,ja necu da se zenim!Ti si uzeo toj devojci 5 najlepsih godina i verujem upropastio zivot,a tako ce biti i sa ovom,jer si kukavica!
 

Back
Top