KO SE STIDI VUKA DRASKOVICA

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Ako je on imao moralnih vrednosti u njegovom sistemu vrednovanja, da se javno zastidi i posrami od masovne reakcije javnosti, koja ocigledno nije po njegovom ukusu jer je govorila o optuzenom a ne o osudjenom, govorila o mrtvom coveku u skladu sa hriscansko pravoslavnim i verujucim obelezjem sklonivsi se u vecini od politizacije, ka kojoj su pohrlili lideri i predstavnici stranaka koji ne odvajaju ziva od mrtva coveka, ja se pitam
IMA LI BILO KOGA KO SE STIDI-SRAMI VUKA DRASKOVICA
 
_Milanche_:
Jeste stidecu su Vuka i Zorana a odusevljavacu se Slobom,Seljeljem i NIkolicem sto ce mi omoguciti da se razvijam do retardiranosti.

Супер ти иде и без њихове помоћи. Мислим, сори, нећу да те вређам, али формулација ти је напросто вриштала за оваквом репликом.
 
_Milanche_:
pa da vidi se iz prilozenog da neces da vredjas to o tebi govori dovoljno
(ako pogledas neke svoje odgovore na ovom forumu a isto si neke od njih meni uputio videces isto).
svaka ti cast.

Е, извини сад... Ти си (аутоматски) прогласио људе чији су фаворити набројана тројица (или неко од њих посебно) за "ретардиране". Намерно сам ти одговорио на тај начин, да видиш да није баш пријатно (мислим, нисам ни СПС-овац ни радикал, наравно ни један од твојих). Ево, ако сам те лично увредио, извини. Објасних целом форуму о чему се ради, дакле, ево још једном; НЕ МИСЛИМ ДА ЈЕ ЛАНМИ РЕТАРДИРАН, него само користим твоју методологију.

Р.Ѕ. И кад сам ја то вређао тебе или било кога другог? Можда сам пар пута био оштрији него обично,ли то само кад неко крене да се глупира, са мном или било ким другим (ако сам ја присутан, смета ми...).
 
Р.Р.Ѕ. Јасно, термин "ретардиран" се користи као општеприхваћени колоквијализам,, мада је прилично ружан. Рецимо, о особи која је СТВАРНО ометена у менталном развоју, само би стока последња могла да прави доскочице и вицеве. Чисто да разјаснимо, док траје вербално чашћавање, да не буде недоумице (а претпостављам да се слажеш са овим што сам рекао)
 
_Milanche_:
nisam proglasio automatski nikog ni za sta samo sam ti objasnjavao zasto necu da se stidim Vuka Draskovica i ako ga poredom sa tom trojicom i njega i Zorana one ja zlatan!
Mozda nisi SPS ili Radikal ali razmisljas tako.


Јеси, прогласио си, бадава се вадиш. Тако и они могу да кажу "нису ови наши нешто али у поређењу са овима су златни" и то ваш партијашки зачарани круг, немој мене у то.

Бајдауеј, кад ми кажеш - са позиције љубитеља В.Д.. ЛДП и сличних (гарант ти је и Пешићка драга!!) - да "размишљам као СПС-овац или радикал" - то дође као комплимент. Одох, после ћемо наставити.
 
...a jesi sigurna da je njega Milosevic hteo da ubije
....je li istina da je onaj ministar policije sa brkovima, kad su ga pitali zasto ni jedno ubistvo iz vremena Milosevica nije razreseno odgovorio...zato sto Milosevic nije imao nista sa tim ubistvima
...ako je bio u Hagu da li mu se ovde moglo suditi u odsustvu?
 
opanak:
Ako je on imao moralnih vrednosti u njegovom sistemu vrednovanja, da se javno zastidi i posrami od masovne reakcije javnosti, koja ocigledno nije po njegovom ukusu jer je govorila o optuzenom a ne o osudjenom, govorila o mrtvom coveku u skladu sa hriscansko pravoslavnim i verujucim obelezjem sklonivsi se u vecini od politizacije, ka kojoj su pohrlili lideri i predstavnici stranaka koji ne odvajaju ziva od mrtva coveka, ja se pitam
IMA LI BILO KOGA KO SE STIDI-SRAMI VUKA DRASKOVICA

8) vuche legendo!!!

svaka ti chast!!!

bez lazi!
bez licemerja!

a sad da kazem i ja
Bio je g*ovno!
Zao mi je sto nije umro pre 15 godina!
ko o njemu ima koju lepu,, isto je g*vno (karakterno) samo gluplje od njega!
8)
 
_Milanche_:
na koje cinjenice?
...pa eto CNN kaze da Milosevicu u Hagu nisu mogli dokazati nista od onoga za sta su ga optuzivali i pored onoliko svedoka i da je zato proces tako dugo trajao...i to su objasnili time da je "mnogo pametan" ....a ni ovde nisu mogli nista da mu dokazu valjda iz istog razloga...ili se nisu ni trudili...a ono za ministra sam cula pa pitam je li istina :)
 

Back
Top