Godisnjice

hahahaha...mi išli u isti restoran gde smo prvi put večerali i gde sam mu ja, u znak ljubavi, poklonila svoju ljutu papriku :lol: (vrlo ozbiljan gest, s obzirom da on nije dobio feferonu, a ja jesam, plus volim jaaako ljuto :P )
i lepo se ispričali
bilo nekih ruskih gayeva, bio istovremeno vlasnik firme u kojoj ja radim, i pored neke ženetine iz NGO koje su se napile i počele da psuju ko kočijaši :mrgreen:
veselo :P
 
ne slavimo, ali za par godina (tri / cetri) planiramo putovanja za godisnjicu. onako, recimo mediteran, nil, jukatan... kad budemo stariji = kad budemo imali vise para i vremena, i kada predjemo iz mrava u cvrcke (cvckove? cvrcci?)
onda cu zahtevati pateticno-romanticne aranzmane sa gondolijerima i marijacima i poklone i mesecinu i vino i ples i veceru na titaniku (queen mary? je l' to sad aktuelni ekvivalent titanika?) -na tako nekom brodu. a za sada samo izadjemo negde na veceru i to je to.
 
Pravimo žurku svakog 31.maja u našem toplom domu. Tradicionalno, ljudi, odnosno naši prijatelji su se već navikli , i meni je smešno, kada Ani donose cveće, a meni piće....
Tog 31.maja u 14h 1999.
Sve se odigralo tada na Tašmajdanu, rekao sam SVE SAM UKAPIRAO, HOČU DA TE VIDIM, DOĐI..
:lol:
Bilo je bombardovanje, ako se sećate...:roll: :roll:
Obožavam slavlja, i volim da sam domaćin
 
o da!godisnjica veze,godisnjica braka,moj i njegov rodjendan,svaki je na svoj nacin caroban i i toliko se radujemo tim datumima da obavezno sacekamo ponoc da jedno drugom cestitamo!i naravno tu su i pokloni i radujemo se ko mala deca! :razz:
 
vecinu tih godisnjica (veze, mog pocetka zivota sa njim, Bozic, dan zaljubljenih i sl) ne slavimo kupovanjem poklona jedno drugom vec organizujemo neku "zajednicki aktivnost"
 
prosle godine smo oboje zaboravili na godisnjicu braka :shock:
posle nedelju dana sam provalila,bas mi je bilo krivo
sad se blizi i nadam se da cu se setiti da organizujem neki izlazak ili nesto
 
Mi ne znamo tacan datum godisnjice zabavljanja jer nekako blesavo smo se muvali, sve step by step , al prvi put smo se videli 30 novembra 1996, a cim smo se videli odmah smo se spazili. ;) A sad 26 marta stupamo u brak i konacno cemo imati datum koji ce biti nasa godisnjica! :p
 
pretprošle godine moj muž je zaboravio našu godišnjicu braka (on pamti kad smo počeli da se zabavljamo, ali ne i kad smo se ozvaničili:lol: ) pa sma ja kao bila ljuta, a onda mi je prošle godine 9.11 poslao cveće jer on nije bio tu:D .
 
Jeste , jeste jos sitno.Ali , imali smo vremena da se spremimo, i pravo da ti kazem necu sebe da trosim na gluposti tipa: kakvo ce biti vreme, sta da radim to je vise sila, kako bude, znaci nema ni panike. ;)
 

Back
Top