Nadogradnja kose

DA li neko moze detaljnije da mi objasni,metodu usivanja kose?Uskoro mi je matura,a ja ne znam za sta da se odlucim!treba mi pomoc!inace kosa mi je satirana srednje duzine i jako je tanka.Tako da se plasim nadogradnje sa keratinom.....Ako neko nesto zna o tome neka mi odgovori>Hvala svima ...
 
DA li neko moze detaljnije da mi objasni,metodu usivanja kose?Uskoro mi je matura,a ja ne znam za sta da se odlucim!treba mi pomoc!inace kosa mi je satirana srednje duzine i jako je tanka.Tako da se plasim nadogradnje sa keratinom.....Ako neko nesto zna o tome neka mi odgovori>Hvala svima ...
usivanje kose se radi tako sto se naprave riblje kosti i na njih se usije kosa na tresi....ne ostecuje kosu ali nije dugotrajna kao ostale tehnike.......
 
zanima me da li neka devojka zna,da li dolazi do budjanja kose(ako se ne osusi dobro)kad je sivenje u pitanju,samo kad su u spoju sintetika i ta ribja kost koja se napravi?ili i kada se sije prirodna sa prirodnom???
hvala!!!! :)
 
Ja jesam po profesiji SCENSKI MASKER I VLASULJAR, imam i diplomu ako hoces da vidis :D Kosu kojom radim licno je tresiram, imam iskustva i u pozoristu Atelje 212 i JDP, takodje sam radila sa dosta poznatih licnosti...Nije mi jedino jasan tvoj napad i prosipanje pameti, ovde je dozvoljeno da se svako reklamira i mislim da nije u redu da neko blati po drugima.U ostalom devojke koje pregledavaju forum imaju izbora dal ce da pozovu mimpo,mene ili ne znam koga da im radi nadogradnju kose...Kod mene svaki klijent moze da dodje i vidi u radionici kako izgleda nadogradnja i ako joj se ne svidja da ode kod drugog.
Toliko od mene...:bye:

cao,imam 2 pitanja,zanima me da li od tebe mogu da kupim talasastu tresu,i 2 pitanje-imam kiku od prirodne nefarbane kose zanima me da li bi mogla da se napravi tresa od toga i kolika bi bila cena?
hvala unapred.
 
Cure, toplo vam preporucujem da se pozabavite svojom kosom i budete strpljive, sada ima nova Schwarzkopf linija za brzi rast kose, probala sam i deluje. Postoji sampon, balzam, i serum koji se umasira na teme glave. Nemojte stavljati umetke, jer sve devojke koje znam su dolazile u neprijatne situacije. jedna je bila kod decka i njegov brat je pitao zgadjeno: "Cija je ovo kosa", a ona ja, sva vesela, rekla da je njeno i vratila pramen na svoje mesto. Mozete li zamisliti kako je "privlacno" to njenom decku izgledalo.

Sedela sam na predavanju par puta iza devojke koja je uradila nadogradnju i kroz prirodnu kosu se vidi taj neki silikon, bas je ruzno, stvarno...

Ne zelim da budem negativna, ali moja frizerka odbija da to radi jer kaze da se time ostecuje kosa, da glava trpi, to devojka ne oseca, ali su ti umeci glavi teski i losi su po koren kose, kozu glave...

Ne znam, na vama je da odlucite, ali bolje vam je da pustite vasu, sto cete ubrzati ako, kad perete kosu, malo duze masirate kruznim pokretima glavu, jer to pospesuje cirkulaciju. Takodje, cesce sisanje moze da dovede do brzeg rasta kose, tako je u mom slucaju, jer cim krajevi procvetaju, ja ih eliminisem. Ako se zapuste, mora da se skrati vise kose.
 
DSCN1775.jpg
cao,zanima me da li nadogradnju na klipse pravis iz paketa ili od repa,da li je od prirodne kose i kolika bi bila cena za bas gustu nadogradnju na klipse(gustine 2 paketa kose)?
hvala unapred.
 
Drage moje ovako:
Klipse sa prirodnom kosom su SUPER.
Stavis ih kad hoces za 5 min. skines po zelji i izgleda kao tvoja kosa...mozes se bez problema cesljati,fenirati pa cak i farbati.....Cena je od 60€-100€ ( zavisi od sirine i duzine pramenova) oni od vestacke kose su naravno jeftiniji......Postoji veliki spektar boja u svim nijansama tako da nema promasaja,cool stvar a i nema nikakvis ostecenja kose, vidljivih silikona ili sta ti ja znam sta vec.
Ja sam prezadovoljna..................
 
Vidim dosta zena ima lose iskustvo sa nadogradnjom ali ja sam zadovoljna i to vec 3 godine:)
Ako pocnete da nosite nadogradnju, postoji velika sansa da vam se svidi, postacete zavisnik vestacke kose kao ja :rumenko:. Ja nosim Greath Lenghts, 25 pramenova, po 4 meseca! Kosa mi je Gusca, lepsa, i duza ! Uvijam , feniram, peglam, sve je moguce! Ja sam prezadovoljna!
 
Vidim dosta zena ima lose iskustvo sa nadogradnjom ali ja sam zadovoljna i to vec 3 godine:)
Ako pocnete da nosite nadogradnju, postoji velika sansa da vam se svidi, postacete zavisnik vestacke kose kao ja :rumenko:. Ja nosim Greath Lenghts, 25 pramenova, po 4 meseca! Kosa mi je Gusca, lepsa, i duza ! Uvijam , feniram, peglam, sve je moguce! Ja sam prezadovoljna!


Draga Nikoletice,

mozes li mi na pp reci u kom si salonu uradila nadogradnju?

hvala
 
DA li neko moze detaljnije da mi objasni,metodu usivanja kose?Uskoro mi je matura,a ja ne znam za sta da se odlucim!treba mi pomoc!inace kosa mi je satirana srednje duzine i jako je tanka.Tako da se plasim nadogradnje sa keratinom.....Ako neko nesto zna o tome neka mi odgovori>Hvala svima ...

Off...
Na brzaka procitah USISAVANJA kose...:zcepanje: izvinite, idem da se samouvrnem za kaznu....:rumenko:
 
E, pa ovako.
Nadogradnju stavljam 5 i po godina, iz privatnih razloga a ne zato sto sam opsednuta duzinom kose. Bila sam kod 3 razlicita frizera (kod poslednje ostala dozivotno). Probala cvorice-za manje od mesec dana samo su cvorovi ostali, a kosa ispala. Moja kosa se umrsila oko cvorova. Odem kod drugog frizera. Probam "keratin"(silikon je bio u pitanju, lagala je). Za manje od mesec dana kosa odpadne, silikon mi unakazi kosu. Odem kod trece. Udjem u salon, vidim vise diploma nego kod doktora nauke. Ostajem skepticna. Stavi mi keratin. Izgledalo je apsolutno prirodno, cak i sa podignutom kosom. Kosa traje (verovali ili ne) godinu dana minimum. Ni jedna jedina dlaka nije opala. U medjuvremenu dolazim i na tretman svoje kose i svog jelte problema privatnog. Moja kosa pocne da raste(posle 7 godina). Moja kosa postaje mekana i zdrava (posle 7 godina) Za tih godinu dana kosa mi je rasla bar 2cm mesecno. Kada mi skine nadogradnju (na godisnjoj promeni nadogradnje) moja kosa je svaki put lepsa, gusca, duza i najvaznije zdravija nego predhodni put. Sada mi je kosa duzine nadogradnje, ali ja nadogradnju i dalje nosim jer, kao sto rekoh, nije duzina u pitanju. Obecala mi je,da cu za par godina, moci i bez nadogradnje da budem. I nije me slagala. Sada imam svoju predivnu kosu. Naravno, posto sam se sada navikla da mi kosa bude gusca nego sto je prirodno, kupicu klipse, cisto iz fazona, nije da mi treba ali eto, navikla sam. Nije poenta samo da vam stavi nadogradnju, nego i da uporedo sa tim neguje vasu kosu, da raste u duzinu i gustinu za to vreme. Vazna stvar, kada mi skida pramenove, moju kosu zaista neosteti (znam, jer sada mogu da vidim kako izgleda na mestu aplikovanja nadogradnje kad je skine posle PONAVLJAM godinu dana) i kada skine kao da nista nisam imala na kosi. Neznam kako ona to radi, obmota keratin oko pramena, ali stavi nesto izmedju keratina i moje kose, da nebi stetilo vlasi. Ja najbolje znam da je sve to do tima koji stoji iza te kose(dobar frizer i vlasuljar). KAzem ni dlaka mi nikad nije ispala, za tih pet godina. Pri tom sam menjala nadogradnju na godinu dana. A moja kosa je iz meseca u mesec bila sve bujnija i zdravija. I porasla toliko da sam na kraju( poslednje 2 godine) morala da je skracujem na duzinu nadogradnje, kad mi stavlja novu. I, da to je isto vazno. Merila sam duzinu nadogradnje svakog meseca, za svih godinu dana (ni u jednoj godini) nije se iskrzala niti skratila duzina. Jedino sto sam se navukla i sad kad je nemam, iako mi je duga kosa i daleko gusca nego sto je bila pre svega toga...ja se osecam golo...
 

Back
Top