Nadogradnja kose

Ja obožavam dugu kosu,ali mojoj treba puno da izraste,,i tako ja odlučim da se častim pre dosta godina nadogradnjom kose..gde ću nego kod Panjkovića..tad je jedini radio to sa prirodnom kosom,keratinom....šta da vam kažem,platila sam papreno(napominjem bilo je davno,možda sada to ne košta toliko),ali bila sam prezadovoljna!!!! Imala sam dugu gustu kosu i niko nije mogao da provali da je nadogradnja.Što se održavanja tiče nije bilo nikakvih problema,i na more sam išla...nije izgledala neprirodno i nisu se primećivali spojevi.Dva puta sam nadograđivala,a jedna nadogradnja mi je trajala 5 meseci.Posle skidanja moja kosa nije bila oštećena.Ja sam za,pa sad ko hoće...samo napred!:super:
 
Mozda cu promasiti temu, ali treba mi informacija. Imam afro kikice na jako dugoj kosi, treba da ih skidam ovih dana. Da li neko zna koliko otprilike traje skidanje - rasplitanje? (Pletenje je trajalo 5 sati, kikice su sa vlasima vestacke kose).
 
da li je ijedna od vas koje se reklamirate na ovoj temi po profesiji vlasuljar? usivate li kosu masinski ili je rucno tresirate?
danas bukvalno svako moze da uradi nadogradnju na klipse, kupi kosu za 5000 din i usije klipse od 50 din rucno obicnim koncem :hahaha: onda to naplati 150 evra ili 10 000 din na popustu a posle mesec dana devojke sa raspadnutim tresama dolaze kod vlasuljara da im se popravlja kosa :hahaha:
 
Posto se vec razumes u to,trebalo bi da ti je poznato da nadogradnju t.j. kosu za nadogradnju prodaje vlasuljar,ali isto tako ne mora da znaci da frizeri ne prodaju ispravnu kosu. Ja konkretno prodajem kosu sa klipsama 100%prir i dajem garanciju na trajanje i kvalitet kose da se nece raspasti a ne verujem da bilo ko moze da se reklamira i prodaje to o cemu ti pricas jer to nije prirodna kosa i ne mozes da prodajes svasta.
 
da li je ijedna od vas koje se reklamirate na ovoj temi po profesiji vlasuljar? usivate li kosu masinski ili je rucno tresirate?
danas bukvalno svako moze da uradi nadogradnju na klipse, kupi kosu za 5000 din i usije klipse od 50 din rucno obicnim koncem :hahaha: onda to naplati 150 evra ili 10 000 din na popustu a posle mesec dana devojke sa raspadnutim tresama dolaze kod vlasuljara da im se popravlja kosa :hahaha:

Ja jesam po profesiji SCENSKI MASKER I VLASULJAR, imam i diplomu ako hoces da vidis :D Kosu kojom radim licno je tresiram, imam iskustva i u pozoristu Atelje 212 i JDP, takodje sam radila sa dosta poznatih licnosti...Nije mi jedino jasan tvoj napad i prosipanje pameti, ovde je dozvoljeno da se svako reklamira i mislim da nije u redu da neko blati po drugima.U ostalom devojke koje pregledavaju forum imaju izbora dal ce da pozovu mimpo,mene ili ne znam koga da im radi nadogradnju kose...Kod mene svaki klijent moze da dodje i vidi u radionici kako izgleda nadogradnja i ako joj se ne svidja da ode kod drugog.
Toliko od mene...:bye:
 
ne znam zasto si moje pitanje shvatila kao napad, samo sam postavila pitanje na koji nacin radite nadogradnju kose. vidis da neke devojke ovde rade i ‚‚masinsko‚‚ tresiranje kose, pa da cujemo i sta je to.

mozda mozemo nesto pametno da naucimo na ovoj temi a ne samo da se reklamiramo :hahaha:


svakodnevno mi dolaze devojke da im popravljam nadogradnje koje su kupile od ‚‚strucnih frizerki‚‚ koje kupuju tresiranu kosu u paketima i nestrucno usivaju klipse.

kao sto si verovatno upucena ako se bavis vlasuljarstvom, uskoro nijedan salon nece moci da radi nadogradnju kose ukoliko nema vlasuljara.
 
Djevojke, ja imam nadogradnju vec dva mjeseca i vise sam nego zadovoljna. Kupila sam kosu 115 eura sirine 60 cm. Frizerka mi je isplela dvije pletenice i na svaku ushila duplu kosu, i jos mi je i ostalo. To sam platila 40 eura. Odrzavanje, istina, zahtijeva strpljenje. Posle pranja je lagano rascesljati i dalje radi sta ti volja. Kosa nije 100% prirodna, ali ......koliko para, toliko muzike. Ushivanje nikako ne smeta vasoj kosi, pranje lagano, peglanje i feniranje strpljivo, samo je rashcheshljaj laganice. Predlazem vam djevojke da se ne premisljate! Srecno!z:dd:
 
evo slika jednog mog rada pre i posle

prije.jpg


poslije3.jpg
 
.. aleksandrina nadogradnja mi deluje stvarno super.. devojka mi je poslala masu slika i mislim da se razume u to, pa cu da je pazarim kod nje :) .. nadam se da cu biti zadovoljna ;))))).. graha, a gde je tvoj salon i kako radite nadogradnju? Mene je moj frizer posteno zeznuo.. vec godinama radim nadogradnju kod njega pa se sada opustio i poceo da fusari.. katastrofa.. pa trazim novog frizera ;))))
 
.. aleksandrina nadogradnja mi deluje stvarno super.. devojka mi je poslala masu slika i mislim da se razume u to, pa cu da je pazarim kod nje :) .. nadam se da cu biti zadovoljna ;))))).. graha, a gde je tvoj salon i kako radite nadogradnju? Mene je moj frizer posteno zeznuo.. vec godinama radim nadogradnju kod njega pa se sada opustio i poceo da fusari.. katastrofa.. pa trazim novog frizera ;))))




zasto te je frizer zeznuo....kosu koju mi uzimamo od vlasuljara je sa keratinom,inace kosa je izuzetnog kvaliteta slobodno mogu reci najbolja u gradu...nije sintetika...uz pravilnu negu nadogradnju mozes nositi mesecima i kada izraste ponovo je nadograditi...uz dobru tehniku nadogradnje bitno ti je i sisanje,nadogradjena kosa mora da se uklopi...nadogradnja ne sme biti primetna...salon mi je u blizini Dalton zgrade.........
 

Back
Top