Nadogradnja kose

Kosu sm nadogrdila kod Zike pre 9 meseci mada su mi rekli da bi za 6.7 meseci trebala skinuti.,jer pocinje da se mrsi u tom periodu a meni jos nije.Nemorm da odlazim u salon na feniranje,sama se fenirm sasvim obicno kao pravu, tacno je da nepreporucuju pranje nad kasom,mada sam ja to jednom uradila i nista se nije desilo. Pramenovi neodpadaju tako lako,a i kad se to desi uglavnom otpadnu dok se cesljam,za prvih 3meseca otapalo mi je 5pramenova,sto i nije puno,i to oni vrate beslatno,kao sto i besplatno skidaju nadogradnju,neznam odakle vam da se to placa pa ni u jednom salonu neuzimaju za skidanje ni din. Kosa je prirodna 98 posto prirodnije izgleda od necije prave. ja imam 120 prmenova i to me je izaslo 350 evra. kosa izgleda ekstra ko to voli i uradi nece se pokajati.:P
 
Devojke, nadogradnju ne zna svako da uradi i nemojte se loziti na te jeftine fore. Ako vec radite nadogradnju idite kod proverenih ljudi i platite koliko je potrebno, to ce vas izaci jeftinije nego da posle gubite zivce, ispravljate, placete... Imate Kaprisa, imate Aleksu "La vie", platite pa klatite.
 
Devojke, nadogradnju ne zna svako da uradi i nemojte se loziti na te jeftine fore. Ako vec radite nadogradnju idite kod proverenih ljudi i platite koliko je potrebno, to ce vas izaci jeftinije nego da posle gubite zivce, ispravljate, placete... Imate Kaprisa, imate Aleksu "La vie", platite pa klatite.

Ne mora da znaci da ako je jeftinije ne radi dobro a i iz iskustva znam (posto radim nadogradnju vec 3 godine i imala sam dosta klijenata medju kojima su Ana Kokic,Jelena Karleusa i.t.d.) da vecina tih izvikanih frizera tipa Panjkovic nemaju blage veze sa nadogradnjom ali zato ima cenu visoku i reklamira se na TVu i ljudi su svi otisli kod njega da rade nadogradnju i posle par meseci me zvali da im pomognem jer im se kosa ucebala,jer se sa klipsa raspala.
Uostalom kod mene svaki klijent moze da pogleda kako izgleda nadogradjena kosa klipsama i ima garanciju 2 godine da se nece raspasti.
 
prodajem 100% human hair za nadogradnju u pramenovima i na tresi, so cap kosu, balmain, gl kosu, opremu za nadogradnju kose (pistolj, keratin - granule i stick, lepak za tresiranje kose, mikroring, heklanje, cvorovanje, lepljenje, klipse u tri velicine). mogucnost dostave na kucnu adresu. obuka za sve vrste nadogradnje kose. sve informacije na pp
 
Ja jaaaako patim za mojom dugom kosom :( Morala sam da se osisam jer mi se vec ostetila od prese i farbanja i sad nikako da docekam da poraste. Razmisljala sam da je nadogradim bas tim klipsama pa MIMPO ako mozes da mi kazes nesto vise o tome. Koja mi kolicina treba (jel ide 1 klipsa sto je 150e ili treba recimo 2 po 150?), da li ce se jako poznati razlika izmedju stepena (ja sam osisana na paz), kako ide sa bojom (kako ces znati tacno koja mi nijansa treba jer se na fotografijama ne moze bas precizno oceniti)?
 
Cao,Puzzlice!!! Nadogradnja klipsama je metod koji ne ostecuje tvoju kosu nimalo.To je kosa koju skidas i stavljas po potrebi,sto znaci da ne moras da spavas s njom i bespotrebno je mrsis. Za tu cenu dobijas 3 reda kose koja su dovoljna i za najguscu kosu. Posto stavljas 3 sloja,jedan za drugim,ne moze da se provali da nije tvoja kosa i kolika je tvoja kosa uopste. Sto se tice boje,mala je razlika preko slike,ali ti svakako ces morati da je ofarbas u identicnu boju sa tvojom kosom i da znas to dodatno ne ostecuje nadogradnju,da ne brines,posto se u skoro 100% slucajeva ne uklapaju sopstvena kosa I NADOGRADNJA!!! Mozes da ja satiras,navijas,feniras po potrebi,bukvalno sve sto radis sa tvojom jer je i ova prirodna.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prosek trajanja je godinu dana,a moze ti trajati i duze,zavisi koliko je tretiras,sta joj sve radis. Ako je samo farbas i feniras,trajace ti i duze. Inace ona se ne pere svaki put kada peres tvoju kosu jer nema potrebe,posto je skidas. Mozes slobodno 2 puta mesecno. A sto se tice obuke,naravno da ces umeti odmah sama,samo cu ti to objasniti preko tel ili mi posalji tvoj mejl. Na tel se javljamo suprug ili ja da se ne zbunis!!!
 
Te pramenove sa klipsama sam nasla u TC Milenijum,na prvom spratu.Ja sam se bas interesovala i potrazila i znate li koliko kosta pramen (dosta gust ,prirodna dlaka i saaavrsena kosa i boja koja mi odgovara) sitnica..11.000 dinara.Uzas!Nikada ne bih nadogradila kosu,jer sam i ja cula (moja rodjaka s eisto zaj... platila silnu lovu i otpadao joj pramencic po pramencic.Meni je ovo s aklipsama EXTRA,probala sam.Savrseno stoji...Ali je skupo :(
Mnee trenutno interesuje da li je neko cuo za ispravljanje kose (ono sa kiselinom) traje ti par meseci?Ja bih to uradila,tj.planiram da uradim ali se plasim da ne ostanem bez kose.Ici cu na konsultacije sa frizerkom i videcu da li i preporucuje.Ja se stalno feniram (sto takodje steti kosi) ali mislim da bi mi ovo ispravljanje bilo SPAS! Jedna moj aprijeteljica je ispravila,4 meseca joj je bila super ravna kosa,ali ona ima kvalitetnu i gustu kosu.. (malio sam skrenula sa teme ali bih volela da mi neko nesto kaze i u vezi ovog,ako zna,naravno ;) )

Sta je ovo?

Hocu ja!
:)
 
Ja imam nadogradnju klipsama, i prvo mi je bilo ok, ne primecuje se , super izgleda. Al mnooogo je zeznuto kad te neko pomazi po glavi (naravno napipa klipse) i kad skapira slozi tu zgadjenu facu..
 

Back
Top