Kako najbolje postideti napaljenu i nabedjenu devojku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ima jedna devojka koju bi zeleo da prizemljim jednom za sva vremena. Ne u opste me ne zanima. Ali bi mi bilo zadovoljstvo da je postidim i da je spustim ne zemlju. Posto strahovito voli da iskoriscava ljude, voli da bude ohola. Pored ljudi koje poznaje prolazi ko da ne postoje , naravno sve dok joj nisu potrebni. Cim joj nesto zatreba ima smesak od uveta do uveta. Prava mala fuksa. Inace isto je tako i mala jebuljica.

Pa me naima koji je najbolji nacin da je prizemljim na zemlju. Da je nateram da razmisli o sebi i svojim postupcima.
 
Banshee:
a sta si ti,prosvetitelj?
ili te odbila za hebanje? :?

zasto bi uospte ti nesto morao da uradis? :neutral:

Ne nema veze sa jebanjem. Ne bi je tako ni govnjivom motikom. Ali imam iskrenu zelju da je prizemljim. Ne sto me nerviraju napaljene devojke, pun ih je Beograd takvih. Ova mi posebno ide na zivce, samo nju zelim da postidim, da je spustim na zemlju, da ucinim da je bude sramota toga kako se ponasa prema ljudima. Da je naucim da nije lepo da ljude iskoriscava kad su dobri prema njoj. Bas to da je naucim da nije lepo da zloupotrebljava tudju dobrotu. Ono nadao sam se da cu moci lepim ali izgleda da ce sada morati na ruzan nacin.
 
Banshee:
ali zasto mislis da TI moras da je presvetlis?

mislim...kloni je se,ako ti smeta :neutral:

Zato sto sam pokuso da mi bude ko sestra. Pokuso sam da budem dobar prema njoj. U zivotu nisam ni pomislio da je kresnem. Ali ona i dalje ostaje ista.

Pa mislim da je vreme da je prizemljim.
Posto jedini imam dovoljno veliki autoritet da to uradim a da posle ne moze nista. Samo ne znam kako da to uradim.
 
AcaBg82:
Ima jedna devojka koju bi zeleo da prizemljim jednom za sva vremena. Ne u opste me ne zanima. Ali bi mi bilo zadovoljstvo da je postidim i da je spustim ne zemlju. Posto strahovito voli da iskoriscava ljude, voli da bude ohola. Pored ljudi koje poznaje prolazi ko da ne postoje , naravno sve dok joj nisu potrebni. Cim joj nesto zatreba ima smesak od uveta do uveta. Prava mala fuksa. Inace isto je tako i mala jebuljica.

Pa me naima koji je najbolji nacin da je prizemljim na zemlju. Da je nateram da razmisli o sebi i svojim postupcima.
:roll: :roll: Ebote,kakav si ti.... :roll: Get a life... :roll: :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top