prodajem nase novcanice iz 1993g

Koliko je to mnogo vise ne znam a sigurno znam da taj novac nikada nece postici znacajniju cenu jer nije vredeo ni dok je isao u opticaj.Radi se o masovno stampanom novcu bez ekonomskog pokrica kao i za vreme hiperinflacije u Nemackoj 1923 i Madjarskoj 1946te , tako da nemacke inflatorne marke posle 83 godine postizu cenu svega par eura i ne predstavljaju nikakav kolekcionarski raritet.
A doticni gospodin Miskov koji je dao komentar vezan za moju ponudu i poredi cenu novcanice sa vrednoscu postanske markice nije mnogo pogresio ali u sustini ne poznaje problematiku i trziste vezano papirni novac.

Pozdrav
Petar
063 530 750
 
poppet:
Koliko je to mnogo vise ne znam a sigurno znam da taj novac nikada nece postici znacajniju cenu jer nije vredeo ni dok je isao u opticaj.Radi se o masovno stampanom novcu bez ekonomskog pokrica kao i za vreme hiperinflacije u Nemackoj 1923 i Madjarskoj 1946te , tako da nemacke inflatorne marke posle 83 godine postizu cenu svega par eura i ne predstavljaju nikakav kolekcionarski raritet.
A doticni gospodin Miskov koji je dao komentar vezan za moju ponudu i poredi cenu novcanice sa vrednoscu postanske markice nije mnogo pogresio ali u sustini ne poznaje problematiku i trziste vezano papirni novac.

Pozdrav
Petar
063 530 750
A dobro mozda i ne poznajem tu problematiku,jer ja u tom poslu i nisam,al mislim da je tvoja ponuda isuvise omalovazavajuca.:shock:
 
Prijatelju Miskov, pre nego sto das komentar na forumu raspitaj se preko nivinskih halo oglasa ili nekih drugih koliko trgovci sirom Srbije placaju takve novcanice.Na osnovu te informacije kreiraj svoje misljenje o tome da li je cena omalovazavajuca ili ne.Posto nisi ni kupac a ni prodavac ne uplici se u pregovore izmedju nas dvojice jer nije kulturno.
Ja te iste novcanice mogu da ponudim po malo vecoj ceni od one po kojoj kupujem.
poppet
 

Back
Top