Sahrana

uus srebro

Zainteresovan član
Poruka
228
Desilo se što se desilo,neki smo zadovoljni,neki su tužni,poneko i plače.. :-)
Ali sada se postavljaju neka praktična pitanja:
1) Da li treba dozvoliti da SM bude sahranjen u Aleji velikana sa najvećim sinovima Srbije?
2) Da li treba proglasiti dan žalosti (ili dan radosti)?
3) Da li treba dozvoliti tetka Miri da mirno prisustvuje pogrebu i da li joj po okončanju ceremonije treba staviti lisice na ruke i sprovesti je u CZ? (Ostale članove familije ne pominjem s obzirom da ih je bajni Koštunica pomilovao i mogu da rade šta hoće)
 
jomini:
1. Ne
2. Ne, bar ne ono prvo,
3. Da, da!

yebi ga, ovaj Jope' pristrasan. A zasto su ti odgovori toliko izriciti ?!

jes' biJo je Haski optuzenik, ali ne i osudjenik, prema tome to je samo bivsi preCednik Srbije i Crne Gore koji je izgubio izbore voljom naroda. Ni domace ni strano pravosudje ga nije pravosnazno osudilo :-(

to sto ti ili ja mislimo o nekom ne bi smelo biti relevantno da se donose dvostruki arsini. Onog zadnjeg ubi nas covek iz Gepartove (bar tako kazu) pa iako nije pola Srbije bilo za njega sa'ranise u Aleji, a ovog koga ubise isti oni koji su ubili mali Milicu i jos oko dve tisuce (u hiljadama) neduznih srpskih civila po pijacama (ali koje se ne zovu Markale :-(0, vozovima, mostovima, kucama i stanovima (za koga je isto toliko Srba - bez obzira koliko se ovde arlauce) nemoze :-(
 
Pa ne treba mi dokaz iz Haga, uostalom, ne zameram ja njemu to zbog čega je u Hagu ( to su gluposti - pravila rata - nema jako, nema iznenada, pih), već za ono kod kuće.
I to je moje mišljenje samo, ništa više...
 
jomini:
Pa ne treba mi dokaz iz Haga, uostalom, ne zameram ja njemu to zbog čega je u Hagu ( to su gluposti - pravila rata - nema jako, nema iznenada, pih), već za ono kod kuće.
I to je moje mišljenje samo, ništa više...

ma znam, ali prijavi jedan nikname za to da ne budes uocljiv ;-)

a glede ga ili njega: ne mozemo biti iskljucivi i sve potrpati u jednu carapu - analiza je strasna stvar, no mi nemamo vremena, volje ali ni kulture da ju primenjujemo u ovoj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu :-(

sve sto mu mozemo iskreno prigovoriti resava jedan obican posten sud u SRbiji, sve drugo je sviranje...
a tvoj odgovor se svodi Jope' na tvoje individualno misljenje i kada bi individualno misljenje bilo relevantno morali bi ga iskasapiti k'o Jankovic roditelje pa sa'raniti malo u Moskvi, malo u Pozarevcu, malo u Aleji, ali neki deo na Slaviji :-( al' mislim da to ne mere ;-)

nadam se da razumes sta hocu reci ? pokusavam da se borim protiv komunisticke prakse gde su ljudi "opicili" i decenije na Golom zbog necijeg misljenja :-(
 
uus srebro:
Desilo se što se desilo,neki smo zadovoljni,neki su tužni,poneko i plače.. :-)
Ali sada se postavljaju neka praktična pitanja:
1) Da li treba dozvoliti da SM bude sahranjen u Aleji velikana sa najvećim sinovima Srbije?

Треба уз све своје мане, хранио је РС, док нам није лупио санкције 1994


uus srebro:
2) Da li treba proglasiti dan žalosti (ili dan radosti)?

Не

uus srebro:
3) Da li treba dozvoliti tetka Miri da mirno prisustvuje pogrebu i da li joj po okončanju ceremonije treba staviti lisice na ruke i sprovesti je u CZ? (Ostale članove familije ne pominjem s obzirom da ih je bajni Koštunica pomilovao i mogu da rade šta hoće)

Да сахрањује МУЖА
 
snis:
ma znam, ali prijavi jedan nikname za to da ne budes uocljiv ;-)

a glede ga ili njega: ne mozemo biti iskljucivi i sve potrpati u jednu carapu - analiza je strasna stvar, no mi nemamo vremena, volje ali ni kulture da ju primenjujemo u ovoj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu :-(

sve sto mu mozemo iskreno prigovoriti resava jedan obican posten sud u SRbiji, sve drugo je sviranje...
a tvoj odgovor se svodi Jope' na tvoje individualno misljenje i kada bi individualno misljenje bilo relevantno morali bi ga iskasapiti k'o Jankovic roditelje pa sa'raniti malo u Moskvi, malo u Pozarevcu, malo u Aleji, ali neki deo na Slaviji :-( al' mislim da to ne mere ;-)

nadam se da razumes sta hocu reci ? pokusavam da se borim protiv komunisticke prakse gde su ljudi "opicili" i decenije na Golom zbog necijeg misljenja :-(
Razumem te, ali kažem opet da sam samo izneo mišljenje, a nisam tvrdio da sam samo ja u pravu.
 
jomini:

ma, vidim da me ne razumes..... :-(

jomini:
ali kažem opet da sam samo izneo mišljenje, a nisam tvrdio da sam samo ja u pravu.

...jer tu je problem. Ti ko Tadic: "Dve Srbije...a ja sam preCednik jedne (polovine) Srbije".

Ti si nam odje vrhovni i treba da te cenimi iz sve tri Srbije i leve i desne i one kuju zabole qr za levu i desnu vec se brinu za SRBIJU. i kad ti iznes misljenje jedne (uslovno) trecine Srbije vrsis PRITISAAAAK na drugu trecinu Srbije ali i na ove trece koji se ondak pitaju dali da i dalje ucestvuju :_(

e, sad da budem u temi:

1. OBAVEZNO ili otkopati onog kojeg su pre dve godine tamo ztrpali - obojica imaju jednaku podrsku u narodu (kao sto su mu i gradistanci oduzeli ime platou :-( /srpska posla/.

2. nikako

3. zar biti nehuman kao i njegove ubice ?!?! svakako da.
 
Evo ovako:
1, Slobu treba sahraniti u Aleji velikana na Novom groblju
2, Treba proglasiti dan zalosti ipak je on bivsi funkcioner i drzavljanin Srbije.
AKO SU MOGLI DA PROGLASE DAN ZALOSTI ZBOG NESRECE U CRNOJ GORI MOGU I ZA SLOBU - ALI NECE!!!
3, Naravno, kakav god da je politicar ipak ima porodicu i treba im dozvoliti da ga bar sahrane kako treba.
 
jomini:
Ovo je vrh BL, ali stvarno. Dobiješ hleb, uzmu ti posle dva, a ti srećan... :confused:
Брате нисам видео да ове демократе нешта нам помогоше.
Вук висио на Палама да се слика са Караџићем а и Зоран, а за Младићем Ђенералом су слинили, а гле их сада.
СРАМОТА БРЕЕЕЕЕЕЕЕ
Треба да једном средимо ствари
 
Romy:
najvećem srpskom mučeniku posle Sv. kneza Lazara. Neka je slava i hvala za sve što je učinio Srbima i Srbiji Predsjednik SLOBODAN MILOŠEVIČ.
Gospođice, da li ste Vi svesni toga što govorite? Pa gospodin Milošević je upravo ono protiv čega gospodin Krstan ratuje već godinama i od čega je "progonjen" od početka. Taj gospodin je prava "tito-*********" po definiciji gospodina Krstana. Nadam se da Vas gospodin Krstan neće videti.
 
uus srebro:
Kada vidim ovakve izjave,mislim da su Srbi zaslužili sve što im je učinio SM i da treba da se nadje neki novi da im učini opet.
Ujko, a šta je to Srbima loše učinio SLOBODAN MILOŠEVIČ !? Je li loše što je branio Srbe i sve druge zemlje Srbinove kako je znao i umio. Ne boj se ti, ustaško *****, uskoro če na čelo Srba i Srbije da dodje još veči Slobodan Miloševič. Srbi če vam vratiti sa kamatama, sigurno. Počni da odbrojavaš.
 
Romy:
Ujko, a šta je to Srbima loše učinio SLOBODAN MILOŠEVIČ !? Je li loše što je branio Srbe i sve druge zemlje Srbinove kako je znao i umio. Ne boj se ti, ustaško *****, uskoro če na čelo Srba i Srbije da dodje još veči Slobodan Miloševič. Srbi če vam vratiti sa kamatama, sigurno. Počni da odbrojavaš.
Xexexexe...
Kažem ja Padinska skela-cyber odelenje... :-) :-)
Jedva čekam da dodje još veći SM na čelo Srbije pa da i mi Madjari uzmemo što je naše..Nestrpljivo odbrojavam.
 
uus srebro:
Xexexexe...
Kažem ja Padinska skela-cyber odelenje... :-) :-)
Jedva čekam da dodje još veći SM na čelo Srbije pa da i mi Madjari uzmemo što je naše..Nestrpljivo odbrojavam.

Pa vidis ima i "nas" Madjara na pravoj strani, onoj koja ce takve kao ti da sa vama farba zidove u crveno.

Dobro, nisam punokrvni, ali sta sad.
 
Da li bi trebao da bude sahranjen u aleji velikana ili ne, mislim da i nije toliko bitno. Bitno je da bi trebalo, uz sve pocasti kako zasluzuje jedan bivsi predsednik i gradjanin ove zemlje, da bude sahranjen u Srbiji.Njegova porodica bi trebala naravno da bude prisutna, sto je uostalom ljudsko pravo svakoga od nas.

Ja se nikada nisam slagala sa njegovom politikom, kao ni mnogi od vas. Ali sta cemo sa MASOM ljudi koji su ga podrzavali do zadnjeg dana?!
Pa neko ga je birao punih deset godina. On je treca po redu popularna licnost u Srbiji. Ne moze se to zanemariti.

Dan zalosti vlada ne sme da proglasi, kao (sto verujem) nece dozvoliti da se sahrani u aleji velikana.
Bruka.
 

Back
Top