Sahrana

die_happy:
Vec neko vreme ne zivim u Srbiji, i celu situaciju posmatram malo sa strane. Razni mediji/televizije/stampa i slazem neke kockice.
Samo mi mojne pricas kako sam nekompetentna da komentarisem situaciju u zemlji, kada sam van nje. Toga sam se vec naslusala.
Moja misljenja zadrzavam. Tudja postujem.
Ne brini, necu :D ! Ja sam iz Srpske, a mi opet imamo neke svoje probleme!

Pozdrav
 
uus srebro:
Desilo se što se desilo,neki smo zadovoljni,neki su tužni,poneko i plače.. :-)
Ali sada se postavljaju neka praktična pitanja:
1) Da li treba dozvoliti da SM bude sahranjen u Aleji velikana sa najvećim sinovima Srbije?
2) Da li treba proglasiti dan žalosti (ili dan radosti)?
3) Da li treba dozvoliti tetka Miri da mirno prisustvuje pogrebu i da li joj po okončanju ceremonije treba staviti lisice na ruke i sprovesti je u CZ? (Ostale članove familije ne pominjem s obzirom da ih je bajni Koštunica pomilovao i mogu da rade šta hoće)

1. Treba zahtevati da bude sahranjen u aleji velikana.
2. Ne
3. Treba mirno da prisustvuje sahrani i svi drugi clanovi familije.(Kostunica je pametan covek)
 
Keeper:
a da ga sa'ranimo kao shto je on Stambolicja? :roll:

ne razumem osobe koji na ovakav ogranicen nacin razmisljaju.
Hag nije uspeo zvanicno da ga optuzi ali su to vec neki Srbi uveliko uradili.
Barata se nekim optuzenicama tek tako...
rekla kazala.

Sloba od se'set leta, ish'o da rokne Stambolica i baci ga svinjama, za koje svi jelte znamo, da uklanjaju svaki trag.
 
Pfff, svašta... Baš je velikan. U svakom slučaju, takvog još nismo imali...
Ma može i dan žalosti... Neka i svakog meseca na ovaj datum sviraju sirene kao za Tileta i da mirno stojimo minut... Neki se sećaju i ovih navedenih ispada...
A za ove u bekstvu... Neka u povratku podignu još malo keša, da ne zafali za kiriju u Moskvi. Neka i Legija dobije Redovno odsustvo 17 dana, red je da čovek obiđe dete, je l'? Ipak je on pre svega čovek od krvi i mesa...
Pih, sami pali, sami se ubili, kaže jedan moj pismen drugar... Isto si radimo kao na Eurosongu. Pisali ste o tome, a sada ovde na isti način se rezonuje. Iakomi ništa ovde nije jasno, čini mi se da je to u stvari varka. Previše jednostavno da bi ikom palo na pamet šta se radi...
 
Keeper:
chuo sam i da je danas slobo umro al nisam video.
mislim da je sve to iluzija.

uzgred, primi moje saucheshcje.

pozdrav :)
Keeper, ne vredi ti. Ideš na vetrenjače. Mrka kapa, ali ne zato što tako stvarno misle, nego zato što ovako izgleda da su u pravu... :mad:
 
mrzi me da citam sve postove,
no potpuno se slazem sa plavom malom:

plava_mala:
Evo ovako:
1, Slobu treba sahraniti u Aleji velikana na Novom groblju
2, Treba proglasiti dan zalosti ipak je on bivsi funkcioner i drzavljanin Srbije.
AKO SU MOGLI DA PROGLASE DAN ZALOSTI ZBOG NESRECE U CRNOJ GORI MOGU I ZA SLOBU - ALI NECE!!!
3, Naravno, kakav god da je politicar ipak ima porodicu i treba im dozvoliti da ga bar sahrane kako treba.
 
die_happy:
Sloba od se'set leta, ish'o da rokne Stambolica i baci ga svinjama, za koje svi jelte znamo, da uklanjaju svaki trag.

Jok,Stambolića poj'o mrak,'nako,niko ne zna zašto je završio u kreču...

Sad mi je jasan taj tvoj avatar...
 
Ljudi kakva Aleja velikana?????
kakav dan zalosti???????????????

ALO ljudi setite se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nije bilo tako davno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Keeper:
izjavio bih mami prvoj al ona ne voli Slobu :(

eh...
sivi ticju :roll:
ni ja nikada nisam glasala za njega ali mi degutantno.
p.s.
nemoj mi reći da su Tuđman ili Alija bili bolji od njega ali se neće desiti da neki Hrvat ili musliman bilo šta loše kažu za njih.Prljav veš iznosimo između sebe ali ne i javno pred celim svetom.
p.s.s.
ne postoji stranac pred kojim bih ja nešto ružno rekla za bilo koga od i bivših i sadašnjih tako da ti je bilo vrlo RUŽNO što si baš meni izjavio saučešće.puj.puj daleko bilo.
 
jomini:
Keeper, ne vredi ti. Ideš na vetrenjače. Mrka kapa, ali ne zato što tako stvarno misle, nego zato što ovako izgleda da su u pravu... :mad:

znam ja sve njihove fore i fazone, odavno me to smorilo pa dodjem chisto malo da se sprdnem i odem :)
 
uus srebro:
Desilo se što se desilo,neki smo zadovoljni,neki su tužni,poneko i plače.. :-)
Ali sada se postavljaju neka praktična pitanja:
1) Da li treba dozvoliti da SM bude sahranjen u Aleji velikana sa najvećim sinovima Srbije?
2) Da li treba proglasiti dan žalosti (ili dan radosti)?
3) Da li treba dozvoliti tetka Miri da mirno prisustvuje pogrebu i da li joj po okončanju ceremonije treba staviti lisice na ruke i sprovesti je u CZ? (Ostale članove familije ne pominjem s obzirom da ih je bajni Koštunica pomilovao i mogu da rade šta hoće)


Trebalo je to odavno uz zid i nebi sad trošili vreme na ovakve gluposti..
 

Back
Top