F1 kladionica

Pa, tradicija je bila da Espanjol otvara kladionicu, a analiza je stvarno složena :D
znači ko je tipovao može biti u najgorem slučaju treći...
Znači ovi što imaju španske drugove i kažu kako nisu gledali trening imaju zlatnu medalju zbog dva uboda u sridu.
Garwor da malo izrotira vozače i da se Massa ne izrotira umalo da postigne respektabilan rezultat, ali ovako sa tri među prva četiri zaslužuje srebro.
Biti treći od trojice i nije neki uspjeh, ali jel´te mora neko biti i treći :D tj. msje jomini bronza.
 
Prodade me Massa, sad sam se kladio na njega i nikad vise ( sta ce tek reci onaj sto je igrao na barichela :) ).
Pa ja cekao Espanola, al se ne pojavi, reko ajd da otvorim da ne propadne kolo, a gazda kad se vrati preuzima tu cast.
 
Kimi je legenda covek je u prva 3 kruga napredovao 11 pozicija, jednom je otisao u boks za celu trku i na kraju sa 22 stigao na 3. mesto,ako ga ove godine zaobidju nesrece,mislim da osvaja titulu glatko!!!
Sumaher i Alonso su zene ceo zivot pobedjuju iz boksa!!!
 
vlada_susa:
Kimi je legenda covek je u prva 3 kruga napredovao 11 pozicija, jednom je otisao u boks za celu trku i na kraju sa 22 stigao na 3. mesto,ako ga ove godine zaobidju nesrece,mislim da osvaja titulu glatko!!!
Sumaher i Alonso su zene ceo zivot pobedjuju iz boksa!!!

Mozda jeste najbolji vozac, ali je isto tako ubedljivo najgluplji. Da drugi imaju njegov talentat (Alonso na primer) pobedili bi na sve i jednoj trci u sezoni.
 
68Charger440:
Mozda jeste najbolji vozac, ali je isto tako ubedljivo najgluplji. Da drugi imaju njegov talentat (Alonso na primer) pobedili bi na sve i jednoj trci u sezoni.
I on da ima pouzdaniji bolid. Ne slažem se da je ''glupav'' vozač, naprotiv. Mana mu je što previše vozi srcem, a ne glavom. Pravi trkač koji dovodi istinske ljubitelje :wink: i poznavaoce ;-) na trke.
 
68Charger440:
Mozda jeste najbolji vozac, ali je isto tako ubedljivo najgluplji. Da drugi imaju njegov talentat (Alonso na primer) pobedili bi na sve i jednoj trci u sezoni.

Ne diraj mi Kimija, da ne valja ne bi ga Ferrari uzeo za iducu sezonu. Kimi najvise podseca na Senu po voznji, samo jos kad bi meclarenovci umeli da naprave auto kojem nece nista otpasti do kraja trke.
 
jomini:
I on da ima pouzdaniji bolid. Ne slažem se da je ''glupav'' vozač, naprotiv. Mana mu je što previše vozi srcem, a ne glavom. Pravi trkač koji dovodi istinske ljubitelje :wink: i poznavaoce ;-) na trke.

Da pa Kimi,ali i Montoja daju sve u svakoj trci,prestizu, jure i to je oduvek bila glavna karakteristika i privlacnost formule...pa koliko je samo gledanost opadala kada je Sumaher poceo sa svojim pobedama u boksu bez ijednog preticanja n trci,pa i Alonso je svaki put izgubio 1 na 1 od Kimija i do titule je dosao zbog bar 20 pehova koji su zadesili Raikonena!!!
 
@grawor

gde si ti to procitao ?

@vlada_susa
jedna zena ima 7 titula ova druga ima jednu a tvoj maco men nema a verovatno i nece imati titulu, ne moze na red da dodje od zena :):):):);) ako dodje u pravi tim osvoji ce i on titulu ;)

videcemo sta ce uraditi u nedelju, bio je odlican na prvoj trci.
 
Kimi je legenda, Sumaheru su uvek mehanicari radili veci deo posla...a sada kad ima slican bolid kao i Reno i Meklaren gde je sada, pa dajte niko u istoriji nije imao tako dominantan motor kao Sumaher kad je uzimao titule
 
Gospodo kladionicari, uplate za VN Malezije se primaju do sutrasnjih kvalifikacija !
Ocekuje nas zahtevna staza, velika temperatura, trosenje guma, veliko naprezanje motora. Da li ce bridgestoni biti konkurentni, da li ce Kimijev motor izdrzati?!
 

Back
Top