Slobodan milosevic

Da li vam je zao sto je umro

  • Da

    glasova: 103 58,2%
  • Ne

    glasova: 74 41,8%

  • Ukupno glasova
    177
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vecavestica:
Šerife,nemoj da me zasmejavaš.
Što se ekonomskog tiče on je bio MALO DETE za ove sada.
Ako je tebi smešno dovođenje zemlje u onu ekonomsku krizu isključivo njegovom politikom, kao i Markovo bogaćenje u diskontu pića, pa kupi Lamborghinija, nemamo mi neku diskusiju ovde... Možete samo izmešđu sebe, pa ko će više da doda ili oduzme...
A ovi su lopovčine takođe, nema tu priče. Samo, ne mogu mu konkusencija biti. Ovi siroti moraju da dele ukradeno, a on uzim'o sve sam. U stvari, delio je sa porodicom, lepo od njega. I onda nas prave ludim. Mnoge su i uspeli napraviti ludim.
DS i SRS uzeše sve UO i direktorska mesta, za ostale ništa. G17+ uze spoljnu politiku za sebe. Ne zna se ko gde udara više. Velja klepa k'o nesvet... Ne mogu ni da se setim ostalih... Karići, Rodići, sve Slobini štićenici...
 
Zao mi je sto je umro na taj nacin i pod tim okolnostim. Maximalno ponizen.
Nije mi ga zao kao osobe, jer svi cemo mi dva metra pod zemlju.
Ili ako vise volite, recicu vam da smo svi mi vec mrtvi, samo se sahranjujemo po redosledu.
Kada je krocio u Den Haag presuda je izrecena.I to ne protiv njega samog - nego protiv Srbije.
I bolje sto je sada umro posle ca. 5 godina konstantnog stresa, nego da se to desilo narednih 10 ili cak 20 godina...
 
jomini:
Ako je tebi smešno dovođenje zemlje u onu ekonomsku krizu isključivo njegovom politikom, kao i Markovo bogaćenje u diskontu pića, pa kupi Lamborghinija, nemamo mi neku diskusiju ovde... Možete samo izmešđu sebe, pa ko će više da doda ili oduzme...
A ovi su lopovčine takođe, nema tu priče. Samo, ne mogu mu konkusencija biti. Ovi siroti moraju da dele ukradeno, a on uzim'o sve sam. U stvari, delio je sa porodicom, lepo od njega. I onda nas prave ludim. Mnoge su i uspeli napraviti ludim.
DS i SRS uzeše sve UO i direktorska mesta, za ostale ništa. G17+ uze spoljnu politiku za sebe. Ne zna se ko gde udara više. Velja klepa k'o nesvet... Ne mogu ni da se setim ostalih... Karići, Rodići, sve Slobini štićenici...

Zaboravio si "moje" - DSS :wink: Daj, opleti...

Za Slobu si APSOLUTNO u pravu (trpanje love, trte-mrte), ali pitam te - kakve veze ima Hag sa sranjima koje je NAMA pravio ?

Zašto mu nisu OVDE sudili, da mu se na'ebemo svega...Je l' to "tata" Yankee onomad lupio štapom i zamahao šargarepom ili se to meni učinilo?
 
jomini:
Ako je tebi smešno dovođenje zemlje u onu ekonomsku krizu isključivo njegovom politikom, kao i Markovo bogaćenje u diskontu pića, pa kupi Lamborghinija, nemamo mi neku diskusiju ovde... Možete samo izmešđu sebe, pa ko će više da doda ili oduzme...
A ovi su lopovčine takođe, nema tu priče. Samo, ne mogu mu konkusencija biti. Ovi siroti moraju da dele ukradeno, a on uzim'o sve sam. U stvari, delio je sa porodicom, lepo od njega. I onda nas prave ludim. Mnoge su i uspeli napraviti ludim.
DS i SRS uzeše sve UO i direktorska mesta, za ostale ništa. G17+ uze spoljnu politiku za sebe. Ne zna se ko gde udara više. Velja klepa k'o nesvet... Ne mogu ni da se setim ostalih... Karići, Rodići, sve Slobini štićenici...
nemoj da izvrćeš moje reči.Naša ekonomska situacija nije :D već :-( :-( :-(
Zar Dinkić nije pominjao neku silnu lovu na Kipru pa ništa.Zar nisu sve sile zapada tražile lovu pa ništa.Ne kažem ja da on nije ništa marnuo ali odakle ovima sada.Ne spominješ Janjuševića,Kolesara....o čika Labusu i da ne pričam.Odakle Ćoviću da kupi FMP....
šerife hoću samo da ti kažem da Marko nije jedini.
p.s.
zaboravih da napomenem da je Čeda Jovanović od pre jedno 10-tak dana vlasnik Madere i Kalemegdanske terase-odakle bre????
 
Arhangel NS:
Zaboravio si "moje" - DSS :wink: Daj, opleti...

Za Slobu si APSOLUTNO u pravu (trpanje love, trte-mrte), ali pitam te - kakve veze ima Hag sa sranjima koje je NAMA pravio ?

Zašto mu nisu OVDE sudili, da mu se na'ebemo svega...Je l' to "tata" Yankee onomad lupio štapom i zamahao šargarepom ili se to meni učinilo?
Nema Hag veze sa našim internim začkoljicama, naravno. Ja zameram samo ono što je svima nama uradio. Takvi su najgori, kada po svome udaraju onako bezobzirno. I sada nekima žao... Umro u patnji, stresu, bolesti, nema lekova... Koliko njih je bilo uskraćeno za lekove... Još u BALKANSKOM ŠPIJUNU kada Iliji pozli i ovaj ga pita gde mu je nitroglicerin, ovaj kaže - nemam, nema u apotekama... Sloba je produžio i čak srozao još nže tu komunističko socijalističku agoniju svog prostog naroda. A i dalje ga vole. Kao i Tita uostalom... I patnja.. Koliko njih je propatilo zbog njegovog inata... Eeeee..
 
vecavestica:
nemoj da izvrćeš moje reči.Naša ekonomska situacija nije :D već :-( :-( :-(
Zar Dinkić nije pominjao neku silnu lovu na Kipru pa ništa.Zar nisu sve sile zapada tražile lovu pa ništa.Ne kažem ja da on nije ništa marnuo ali odakle ovima sada.Ne spominješ Janjuševića,Kolesara....o čika Labusu i da ne pričam.Odakle Ćoviću da kupi FMP....
šerife hoću samo da ti kažem da Marko nije jedini.
p.s.
zaboravih da napomenem da je Čeda Jovanović od pre jedno 10-tak dana vlasnik Madere i Kalemegdanske terase-odakle bre????
Ma u pravu si ti za sve što si ovde rekla. Baš se slažem, ali sa svim! Kada bi i njih snašla neka nevoljica, pa da opet opletemo kolce... Zaslužuju sve!!!
 
meni zao coveka...iskreno zao...
oduzeta su mu osnovna ljudska prava... a pre svega pravo na zdravlje i zivot...

iskreno saucesce njegovoj porodici i prijateljima i neka mu je laka crna zemlja...
...

@ GZ i jos neki, na zalost retki pojedinci: vama svaka cast na postovima!


btw, vidim izbrisaste jednu temu... neka...
ufff... ne znam odkud toliko ruznih, bezobzirnih reci, toliko pakosti, zluradosti i mrznje u vama?
to zvuci tako tuzno, zaista...

u svakom slucaju, zelim vam dobro zdravlje i dug zivot!
 
jomini:
Nema Hag veze sa našim internim začkoljicama, naravno. Ja zameram samo ono što je svima nama uradio. Takvi su najgori, kada po svome udaraju onako bezobzirno. I sada nekima žao... Umro u patnji, stresu, bolesti, nema lekova... Koliko njih je bilo uskraćeno za lekove... Još u BALKANSKOM ŠPIJUNU kada Iliji pozli i ovaj ga pita gde mu je nitroglicerin, ovaj kaže - nemam, nema u apotekama... Sloba je produžio i čak srozao još nže tu komunističko socijalističku agoniju svog prostog naroda. A i dalje ga vole. Kao i Tita uostalom... I patnja.. Koliko njih je propatilo zbog njegovog inata... Eeeee..

Ma, razumem ja emocije i tako to...Ali, treba biti čovek u ovakvim situacijama, treba reći da su ONI, TAMO, NEKI (...) odlučili da ga ubiju uskraćivanjem adekvatne medicinske nege, na kraju svi to znamo...Da li je to pravda? OK, bastard is dead, ali ja nisam srećan, zato što je Hag POSLAO PORUKU kakvim se metodama služi, da li je to Tribunal - sud (?), zašto ga nisu lečili (imali su vremena) PA ONDA OSUDILI ako imaju dokaze..

Ovako je lakše, zar ne? I vuk sit, i ovce na broju :wink:
 
АМИН !

Историја ће дати свој суд о његовом политичком ангажману, а ред је изјавити саучешће и барем на данашњи дан схватити и њега као људско биће. Много је битније то да су се у Трибуналу за мање од недељу дана десила преминућа затвореника што за њих није ни мало похвално, док је овом последњем била ускраћена и молба за лечењем. Питање је како се одредити за даље..... према тој институцији после овога свега треба наступити хладне главе - дипломатски.... (питање дал' такав неко од гарнитуре постоји а да није Томислав Николић)
Можда би ово био погодан тренутак уз више напора за показивање до сада неприказане стране Истине о страдању Срба.

Логиком ствари - ако су до сада четворица страдали (Кољевић је био први који је извршио самоубиство), затвореници су тако лоше третирани, Крајишник је 3 године чекао да му почне суђење, а Шешељу још није ни почело, које је јемство за било коју евентуалну будућу предају понајвише Караџића и Младића ??? Уз то кад се узме број притворених од којих у потпуности несразмерну велику већину чине Срби шта то још чини кредибилним овај суд ?
Све би те аргументе требало изложити натенане уз одговарајући ред величина. Не заборавите овај пут (можда баш први пут) ни свет није примио једнострану вест о смрти СМ-а у оваквим околностима иако то уопште не значи да је променио начелну слику о њему. Размислите мало, његов је издисај можда дошао и у прави час по српски народ !
Ова страница историје је довршена.

Нека је Милошевићу лака земља у којој ће почивати и праведан суд на оном Свету пред Свевишњим као и сваком другом човеку !
 
Registrovankorisnik:
meni zao coveka...iskreno zao...
oduzeta su mu osnovna ljudska prava... a pre svega pravo na zdravlje i zivot...

iskreno saucesce njegovoj porodici i prijateljima i neka mu je laka crna zemlja...

bez uvrede...ali najviše od svega mrzim kad neko ovako nešto napiše...

ako ćemo tako a meni je žao Hiće...jadnik uskraćena su mu prava blejao u bunkeru dok se nije koknuo....nije imao slobodu kretanja...a yeebote...kako daždevnjaci brzo zaboravljaju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top