utisci sa sinocne beoviziije...sa teenage tacke gledista

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.950
hocu da ovde izogovarate sve....ko se kako obukao
7.gif
, ko je imao najbolji scenski nastup, ko je super ali ne bi prosao u atini....koga bi...hmm?pesma...da ne zapostavimo...
da li bi se pojavili nekad na tom festivalu...ili je sve korumpirano...
kako ce crnogorci glasati...
dosta sam slusala ove moje starije, sada me interesuje kako to deluje na nas mlade...
evo pocecu
 
po meni, flamingosi su bili naj naj jer su najoriginalniju temu imali..a i svetu poznatog coveka sa sobom...
romale romali je sooper pesmica i mislm da ce super proci i na dalje...
ivana jrdan me je odusevila, kao i uvek..
blizanci...hm no comment(kakav duxic, Boze)
od tijane sam ocekivala vise...
maja nikolic je imala dobar nastup..
a onu anu nikolic...eh da sam musko samo 1 daaaan..
1.gif
 
Krenula sam da gledam doticni „show“ sa pretpostavkom da cu seslatko nasmejati na vecinu iZvodjaca,i jesam...
Ana Bekuta-ono je smehotresno,one kocije izgledaju kao neko bure,njen stajling je mesavina antickih Grka i Rimljana,a o koreografiji da ne govorimo...
Blizanci-da duksic je vrh,mada je meni bolje njihov rad ruku,ono doslovno jednom pokidano...
Ana N.-oni njeni akademski gradjani u roku od minut skinuse kapice i postadose neki frajeri...
Moram primetiti da je lajt motiv vecine koreografija bila neka vrsta svlacenja,mada su me bez teksta ostavile one dve * i njihovi misicavi drugari iZ Julije i Julije...
Moram priznati da mi je zao sto su ZG odustale,imala sam priliku ranije da cujem neboluzan tekst,kada su doradili pesmu...JABUKE SU CRVENE,DEVOJKE SU RUMENE-u onom dodoskom pevanju....
 
Flamingosi su ipak najbolji, totalno su u nekom drugom fazonu... svaka cast pravi su soumeni...ispadaju totalno van koncepta i znao sam ili ce da budu zadnji ili prvi :)

Iskreno ko se meni svideo...
Maja Nikolic... pesma je strava, kad sam je cuo jos pre mesec dana odusevila me je
Ivana Jordan... pesma i nastup super
Biber...zenski vokal je razbio

Ana Nikolic je bila dobra, ali ipak bolja "riba" od nje je Sladjana Ivanisevic :P

A mislim da najbolji nastup za zensku publiku je imala grupa Julija&Julija 8)
 
mala_nish:
hocu da ovde izogovarate sve....ko se kako obukao
7.gif
, ko je imao najbolji scenski nastup, ko je super ali ne bi prosao u atini....koga bi...hmm?pesma...da ne zapostavimo...
da li bi se pojavili nekad na tom festivalu...ili je sve korumpirano...
kako ce crnogorci glasati...
dosta sam slusala ove moje starije, sada me interesuje kako to deluje na nas mlade...
evo pocecu

E ovako....Ubedljivo najsmesnije si mi bile Ana Bakuta u grcko-rimskom stilu,i Maja Nikolic-ko Mortisha-strahotno!
Najbolji su mi Ana Nikolic i Flamingosi....ostali manje-vise.Tijana je skroz podbacila,odavno nije imala ovako prosecnu pesmu.Mene licno Ivana Jordan smara,sva mi je nekako providna i bezlicna.
I da,Biber je super-posebno muski vokal :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top