ONLINE FUDBALSKI MENADZER

_petar_

Početnik
Poruka
13
Ako ne, krajnje je vreme da pocnete. Ako zelite da vidite kao svoj posao rade najveci svetski treneri i budete poput njih, ili pak da budete drugi Roman Abramovic, ovaj fudbalski on-line menadzer je pravo mesto za vas.

Kada se prijavite na www.pmanager.org dobijate:
-svoj tim (kojem dajete ime)
-igrace
-stadion
-nesto para dovodjenje igraca, prosirivanje stadiona, poboljsavanje akademija

Igra se 3 utakmice nedeljno. Sredom i subotom ligaske, a ponedeljkom prijateljske i kup. Ne morate da budete pored racunara dok se utakmice igraju. Mozete kada budete imali vremena, pogledate komentar utakmica koji je ispisan u stilu Milojka Pantica :)

A na Vama je da postanete sampion. Najbolji menadzer. Da nalzaite najbolja tekticka resenja i igracima koje posedujete.

Od 07.03.2006. Pmanager je dobio i Srpski jezik i potpuno novi dizajn sajta, sa dosta novih zanimljivih dodataka.

Poseban detalj je posvecen poboljsanju oko namestanju taktika, uvedene su nove vrsta taktika, kako u odbrani, napadu pa i za golmana.
Uveli su mogucnost podesavanja taktika za do 5 utakmica unapred.
Mozete skauta poslati da trazi igrace za vas.
I jos mnogo novih zanimljivih stvarcica.

Trenutno nasa liga broji oko 160 aktivnih clanova. Forum je dosta posecen i aktivan (veliko zezanje je na forumu).
Ko voli da se kladi ima i toga, na forumu je organizovana kladionica Prve lige i najzanimljiviji mecevi (derbiji) drugih i trecih liga.

Monadzer ima mnogo detalja koje ga cine jos zanimljivijim:

1. Mogu da prave izmene, sto u ostalim on-line menadzerima ne postoji
2. Da se menjaju fomacije u toku igre, kao i stil igranja i vrsta pasova
3. Gomila naprednih taktika, presing, kontre, nacin uklizavnja (hard, soft, normal), da li golman da brani na liniji ili da ide na lopte...
4. Namestanje formacija kao u Championship Manageru (misem postavljate igraca gde hocete da stoji)...
Ali ono sto je najvrednije, to je uzivanje u ovom menadzeru koji se ne moze opisati. Morate da probate :)

www.pmanager.org
 
Ja sam isto tako probao, ali mi se nije svidelo. Recimo meni je mnogo bolji www.hattrick.org to je online manager koji ce skoro imati 1,000,000 korisnika. Svi meniji su prevedeni... Pa moja preporuka je hattrick, ipak. PManager mi je izgledao malo komplikovano iz razloga sto puno novih prozora u browseru se otvara.....
 
Ima i Planetarium Manager prevod na srpski.
HT je suvise nerealan, i dosta ih zeza engine u poslednje vreme.
PM je dosta mladji i svake sezone uvode neku novinu, dok je HT malo usporio.
Takodje, smatram da se estetski ne mogu porediti :)
 
BeeKey:
Ja sam isto tako probao, ali mi se nije svidelo. Recimo meni je mnogo bolji www.hattrick.org to je online manager koji ce skoro imati 1,000,000 korisnika. Svi meniji su prevedeni... Pa moja preporuka je hattrick, ipak. PManager mi je izgledao malo komplikovano iz razloga sto puno novih prozora u browseru se otvara.....

Apsolutno se slazem...novine ? Jedina novina u poslednjih godinu dana je bila to sto je uvedena VI.liga...mozda malo nepravedno prema onima koji se tek sada registruju... ;)
 

Back
Top