kako to rade savremeni sa lopatom za cisnjenje snega...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Sinoc setajuci gradom naletim na interesantnu scenu...dvadesetak mladica se tuku lopatama za sneg nasred ulice...automobili stoje narod se zgrazava...zove se policija...dok oni stignu svi se razbezali po okolnim coskovima i posmatraju...panduri se malo setaju ispituju, nema nista i cim odu oni opet....pobise se ljudi namrtvo...opet frka lomljava stakla pitaj boga ko koga mlati dok opet ne krenu sirene a oni opet u beg...tako policija tri puta dolazi odlazi batinanje se nastavlja polomise i lopate...krvi do kolena...uzas...na kraju tri hitne pomoci policija jurnjava, neke su stigli vuku ih u auta biju...ma scena ko u najludjem filmu...Gledam naravno da mi je sve to jako jezivo...ali jezivije mi je bilo kad se setim u Beogradu surovih ubistava...da li nasi mladici i dalje tako resavaju sukobe...podmuklo i s ledja...Nisam ni za kakvo nasilje naravno al ovo sto videh cini mi se jako muski...zdrava tuca po ko prezivi...a nas sistem jako kukavicki...razumevanje ljubav i mir ispadaju kao nesto nenormalno...
 
Gryphon:
MA da bre sve to nenormalno.... posebno nas sistem mamu mu njegovu.....ma tamo negde je mnogo lepse...i nema tih tucha i to.
ALO PROBUDI SE,TO JE DANAS REALNOST I NEMA NEKOG LEPSEG MESTA PO TOM PITANJU.
Pa ocito me nisi razumeo...meni je zao sto smo mi kod nas tako morali da se obracunavamo...Uopste nije rec o tome da je negde lepse...muskarcima je svojstveno da se malo i potuku katkad, sigurno da je to zdravije nego ubijati se...nadam se iskreno da je to proslost...
 
ariela:
Pa ocito me nisi razumeo...meni je zao sto smo mi kod nas tako morali da se obracunavamo...Uopste nije rec o tome da je negde lepse...muskarcima je svojstveno da se malo i potuku katkad, sigurno da je to zdravije nego ubijati se...nadam se iskreno da je to proslost...
MA kapiram te ja savrseno, nego sam ti hteo reci da je tako bilo i bice ovde ili negde drugde...nema tu mnogo filozofije.
To je sasvim normalno, to sam hteo reci.
 
Ja se nikada nisam tukao...sto bi nadoyebane mushkarcine rekle phickica....al i nisam imao razloga,niko me nikad nije dirao cak ni u osnovnoj...sada sam vec malko mator da pocinjem a i dalje nemam razlog.....ja sam bre gospodin covek,ako plebes oce da se bije zovi pandura...mada sumnjam da bi doso.....
A to tvoje glediste Ariea me podseca na ono debilno Ally Mc Beeeeal ...el to ono kao nije muhko ako se ne mlati bar na neki nacin?......Pa ako na to mislis i nisam,yebiiga za takav zenski rezon i nije mi zao sto nisam.....
 
Да је мени да видим један добар фајт...где ти гледаш то бре?

Нисам се тукао од осн школе...али сам се тад пеглао за цео живот...:oops: :roll: ...нисам био нешто јак, ал' сам био дрчан...и нисам знао да оћутим. Е онда кад једном замало да изгубим око, онда сам се смирио...

Јбт...кад погледам...пола те моје генерације из ОШ БР је по затворима сада...:shock: :roll: ...ужас.
 
ariela:
Sinoc setajuci gradom naletim na interesantnu scenu...dvadesetak mladica se tuku lopatama za sneg nasred ulice...automobili stoje narod se zgrazava...zove se policija...dok oni stignu svi se razbezali po okolnim coskovima i posmatraju...panduri se malo setaju ispituju, nema nista i cim odu oni opet....pobise se ljudi namrtvo...opet frka lomljava stakla pitaj boga ko koga mlati dok opet ne krenu sirene a oni opet u beg...tako policija tri puta dolazi odlazi batinanje se nastavlja polomise i lopate...krvi do kolena...uzas...na kraju tri hitne pomoci policija jurnjava, neke su stigli vuku ih u auta biju...ma scena ko u najludjem filmu...Gledam naravno da mi je sve to jako jezivo...ali jezivije mi je bilo kad se setim u Beogradu surovih ubistava...da li nasi mladici i dalje tako resavaju sukobe...podmuklo i s ledja...Nisam ni za kakvo nasilje naravno al ovo sto videh cini mi se jako muski...zdrava tuca po ko prezivi...a nas sistem jako kukavicki...razumevanje ljubav i mir ispadaju kao nesto nenormalno...

Vidiš, meni danas došao komšija sa lopatom i zvoni na vrata.
Kaže - na tebe je red.
Oteram ga ja na jedno mesto i poručim da nikog nisam video nikada da je uredjivao baštu oko zgrade sem mene posle smrti jednog deke.

Dalje, što se tvoje priče tiče dnevnice za čišćenje snega su visoke, a ima raznih "omladinaca" pa vole da zakinu kolegama.
Uostalom em kukate kad bijemo žene em sad kukate što se bijemo medjusobno?
To smo mi sa foruma koji ne bijemo žene i šta sad?
 
ariela:
Sinoc setajuci gradom naletim na interesantnu scenu...dvadesetak mladica se tuku lopatama za sneg nasred ulice...automobili stoje narod se zgrazava...zove se policija...dok oni stignu svi se razbezali po okolnim coskovima i posmatraju...panduri se malo setaju ispituju, nema nista i cim odu oni opet....pobise se ljudi namrtvo...opet frka lomljava stakla pitaj boga ko koga mlati dok opet ne krenu sirene a oni opet u beg...tako policija tri puta dolazi odlazi batinanje se nastavlja polomise i lopate...krvi do kolena...uzas...na kraju tri hitne pomoci policija jurnjava, neke su stigli vuku ih u auta biju...ma scena ko u najludjem filmu...Gledam naravno da mi je sve to jako jezivo...ali jezivije mi je bilo kad se setim u Beogradu surovih ubistava...da li nasi mladici i dalje tako resavaju sukobe...podmuklo i s ledja...Nisam ni za kakvo nasilje naravno al ovo sto videh cini mi se jako muski...zdrava tuca po ko prezivi...a nas sistem jako kukavicki...razumevanje ljubav i mir ispadaju kao nesto nenormalno...

A gde se to desavalo :shock: bas me zanima ....
prica jako slicna nekima kojima sam bio svedok , a i jednom sam ucestvovao posle srednje skole....

ps pa ne bas svojom voljom ali kad se moralo moralo se ... :roll:
 
teresa:
Evo upravo kroz prozor gledam mladog kosiju kako lopatom cisti sneg...Bas sexy scena...Mada vise volim upotrebu lopata leti...tad je obicno prati skidanje majica....Ili upotreba onih belih a la Brus Vilis dok duuugo umire muski.....


:) :) :)

Ma da , a ono upekla zvezda, pa preplanule ruke, graske znoja......presijavaju se zmijska tela na suncu......i pivo......ladno ......

:) :)
 

Back
Top