Skolovanje.....

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
storm cloud:
Па знаш како, моје другарице су исто инжињери... или проферсори ... или лекари ...

Али, јбг, такве тебе не интересују. :roll:

Nije tacno!!!!

Mene interesuju sve lepe devojke, nebitno da li studiraju ili ne. Ali mahom one sto studiraju misle da su uhvatila Boga za ... Aopet ove sto ne studiraju hoce da se udaju, pa ja tu opet otpadam...
 
iluzionista:
Kako gde na kom faksu... Ali to je obično manji procenat... Ček... Ako neko studira menadžment na FONu ili EFu, da li to znači da taj neko ima para i stan? :shock: Ma, ajde ljudi ne kakite...:roll:


Ne ali je u "fazonu".

storm cloud:
Не значи, него Алексеј тврди да тако закључују глупе Новасђанке. :lol:

Студира менаџмент :arrow: МОРА да има кеша.

Hahah tacno tako, vidis, moracu da te imenujem za mog portparola, tacno znas na sta mislim.
 
I kad diplomiras... onda moras da se dobro zaposlis... i onda moras da zaradis da kupis dobra kola... i onda moras da zaradis da kupis stan... i tek onda nabacis ribu... :mrgreen: :lol: I tako svaki covek... :lol:

Ma docice njima iz dupeta u glavu... samo kad malo omatore...
 
a shta ti ono u stvari imash ?
fakultet josh nemash
lovu nemash
automobil nemash
gajbu nemash
sharm takodje nemash
shta ti ono u stvari uopshte nudish ?svoj organ ? :lol:
yebi ga aleksej al kome josh treba go **** ? :lol:


da ne bude zabune ---> ocesh preteranu ribu, al nemash mamac
sponzorushama nisi interesantan jer nemash kesha
'normalnim' devojkama nisi interesantan jer bi da ih tretirash kao qrve al da ne platish
obrazovanim devojkama sa keshom nisi interesantan jer si sirovina

tako da u principu dzaba kukash, ostaje ti jedino sinke da ga muvash poshto se vas dvojica ionako najbolje razumete
 
raindog:
a shta ti ono u stvari imash ?
fakultet josh nemash
lovu nemash
automobil nemash
gajbu nemash
sharm takodje nemash
shta ti ono u stvari uopshte nudish ?svoj organ ? :lol:
yebi ga aleksej al kome josh treba go **** ? :lol:


da ne bude zabune ---> ocesh preteranu ribu, al nemash mamac
sponzorushama nisi interesantan jer nemash kesha
'normalnim' devojkama nisi interesantan jer bi da ih tretirash kao qrve al da ne platish
obrazovanim devojkama sa keshom nisi interesantan jer si sirovina

tako da u principu dzaba kukash, ostaje ti jedino sinke da ga muvash poshto se vas dvojica ionako najbolje razumete

Auu... :shock: Ako zanemarimo poslednju rečenicu, rekao bih da bi ovo trebalo malo pažljivije da pročitaš.
 
ej lezbose jel ne znas da si mi na ignore?

tako da nije bilo iluzioniste ne bih ni video tvoje baljezganje.

1. fakultet kao i da imam ostao mi je jos dilpomski a to je formalnost
2.lovu nemam
3. gajbu imam
4. auto nemam
5. imam sharam i dobro izgledam znaci visok crn, bavim se sportom
6. ***** odlicno
7. pazljiv sam romantican nezan... kada devojak to zasluzi


e sada drugi deo

1.sponzoruse zelim jer dobro izgledaju, ali bar sam iskren sam sa sobom ne lazem samog sebe znam svoje ciljeve i ostvaricu ih.
2. normalnim devojakama ni ne zelim da budem interesantan, jer to sto ti zoves normalno ja zovem neugledno, obicno, dosadno, debelo....Takve i moza hocu da poyebem ali one bi da ih setam... ej bre da me neko vidi sa njima! :shock:
3.obrazovanim devojakam sa keshom niko i nija interesantan ko nema kesha, nema to veze sa karakterom.
4.neobrazovanima nisam interesantan, jer necu da ih zenim, pa nisam pao sa marsa, a njima bas to treba



za kraj, obracaj mi se sa "gospodin inzenjer"
 
ne razumem zasto bi ti imao i zelju da impresioniras ili uzmes oraj' iz ruke nekome ko je ocigledno toliko ne inteligentan i plitak. drze do sebe? hahahaha, pa ti decko studiras trebalo bi da znas sta drzati do sebe znaci. u mojoj knjizi to podrazumeva malo vise od svakodnevnih poseta solarijumu, frizeru, manikiru, pedikiru. moj predlog je da isfiltriras svoje okruzenje.

a ako ti je do misljenja neke nafurane glupace koja nije svesna da sponzor nije odgovor na sve njene probleme i da bi u zivotu mogla da poradi malo vise na sebi nego da proba najnoviju l'oreal ovu farbu za kosu, onda se prebaci na ind menadzment i smotaj tako neku - za bolje nisi.
 
2. normalnim devojakama ni ne zelim da budem interesantan, jer to sto ti zoves normalno ja zovem neugledno, obicno, dosadno, debelo....Takve i moza hocu da poyebem ali one bi da ih setam... ej bre da me neko vidi sa njima!


uf bre....

malo si se zaleteo. nisi jos upoznao devojku koja dobro izgleda a nije sponzorusa? u tom slucaju imam par drugarica za tebe. i onda se prebacuj u bgd, ovde veruj mi ima i lepih i pametnih.

a bar si iskren. ali, kako si zavrsio fax ako mozes da provedes xx sati sa osobom koja u glavi nema nista? ja sam oduvek smatrala da inteligenti ljudi imaju problem sa glupima. ako nista drugo, ovi drugi ih ne razumeju.
 
lady U:
ne razumem zasto bi ti imao i zelju da impresioniras ili uzmes oraj' iz ruke nekome ko je ocigledno toliko ne inteligentan i plitak. drze do sebe? hahahaha, pa ti decko studiras trebalo bi da znas sta drzati do sebe znaci. u mojoj knjizi to podrazumeva malo vise od svakodnevnih poseta solarijumu, frizeru, manikiru, pedikiru. moj predlog je da isfiltriras svoje okruzenje.

a ako ti je do misljenja neke nafurane glupace koja nije svesna da sponzor nije odgovor na sve njene probleme i da bi u zivotu mogla da poradi malo vise na sebi nego da proba najnoviju l'oreal ovu farbu za kosu, onda se prebaci na ind menadzment i smotaj tako neku - za bolje nisi.


Pa volim ali nesu zbog pi.cke da zajebem buducnost....

Idi bre pa kako cu se zaposliti sa tim "faksom"???

Ali ne razumem ono za "drzanje do sebe..."

Pa i ja tako mislim, solarijum fitnes, frizer... Ali eto pitaj raindog ona ce ti reci da to narusava emancipaciju... :D
 
lady U:
2. normalnim devojakama ni ne zelim da budem interesantan, jer to sto ti zoves normalno ja zovem neugledno, obicno, dosadno, debelo....Takve i moza hocu da poyebem ali one bi da ih setam... ej bre da me neko vidi sa njima!


uf bre....

malo si se zaleteo. nisi jos upoznao devojku koja dobro izgleda a nije sponzorusa? u tom slucaju imam par drugarica za tebe. i onda se prebacuj u bgd, ovde veruj mi ima i lepih i pametnih.

a bar si iskren. ali, kako si zavrsio fax ako mozes da provedes xx sati sa osobom koja u glavi nema nista? ja sam oduvek smatrala da inteligenti ljudi imaju problem sa glupima. ako nista drugo, ovi drugi ih ne razumeju.

Potpuno se razumemo!

Nisam upoznao devojku koja dopbro izgleda a da nije sponzorusa.

Sada da ne bude zabune, upoznao sam nekoliko devojaka koje OK izgledaju, ali nekako nije to to.... Da me riba stvarno uzbudi da je pozelim na 1. pogled mora ipak nesto da ima qrvasto u sebu kao sponzoruse.

Ali ja bih bio sa njima,ali malo neobaveznije..... ALi one hoce vezu...

E yebi ga onda se vrtimo u krug.

A to za BG ti skroz verujem!

PAzi ovo sto ja pricam je mnogo vise karakteristicno za NS!

P.S. Mogu da provedem neko vreme sa ribom ako dobro izgleda a ako je glupa naravno da cu da trazim drugu ali ipak izgled gledam na 1. mestu.
 
he, a ja mislila da drzanje do sebe pre svega podrazumeva da naucis koji jezik i da do 25te znas da radis nesto malo ozbiljnije nego da mazes nokte levom rukom bez greske.

naravno da nisam za dlake ispod pazuha ili frizuru na struju ali HEJ! da li ti stvarno mozes da zamislis sebe pored osobe koja misli da neko ko studira tako ozbiljan fakultet nije dovoljno "fensi"? ne vidis nista pogresno i pogubno u takvom nacinu razmisljanja?

ja licno, sa osobama koje tako razmisljaju ne mogu ni kafu da pijem. opet, ako ti je bitan samo estetski aspekt i sex, onda bolje da ustedis pare koje bi inace morao da pljunes da smotas neku takvu i da uzmes dobru kurvu. dobijas niz prednosti : estetika i sex ( i to profi), bez smaranja i obaveze da se spustas na intelekt nivo kokoske.
 
i da se pojasnim, cisto da ne mislis da sam neki gabor sa brkovima do poda.

nemam problem sa devojkama koje vode racuna o svom izgledu (cak sta vise, prezirem devojke koje to ne rade), koje se sredjuju za izlazak i generalno vode racuna. ali iz licnog iskustva, devojke koje bi ti da "ebes, uglavnom rade SAMO to. (spremaju se, friziraju i lakiraju nokte). a smatram da osoba koja moze da ulozi toliko energije i vremena u nesto sto sustinski ne predstavlja nista do gomilu sminke, beskrajne sate provedene u radnji u potrazi za "savrsenom" majcom, 3-4 svaracanja do frizera mesecno i xx dinara potroseno na sve gore navedeno, nije sposobna za bilo sta vise. jer su joj ocigledno prioriteti jako poremeceni. i po pravilu, toliko nafurane ribe (koje su takve od jutra do sutra) jesu glupe.
 
Lady...

Hmmm Odosmo od teme...

Samo devojke koje studiraju misle da je tako nesto sto ja studiram "nefensi"... A one sto znaju da namazu nokte i to, :D one i ne misle nista, tako da smo ovu temo opet naveli na sponzoruse SKROZ BESPOTREBNO.

Eh bre, mnogo su skupe qrve znas ti koliko meni treba da se zadovoljim!!!??? Bankrotirao bih za 3 dana...


A za ove ribe koje opisujes u 2. postu, skroz se slazem! Ali mozda je to bas sto je meni potrebno, neko vreme, ako me razumes, mozda moram malo da se izduvam pa mi bas to treba...? A za neku ozbiljniju vezu, naravno ne!
 
Aleksej_BASO:
.

Dakle koliko devojke gledaju sta studurate, ukoliko studirate?


Ja sam inace masinac i imam utisak da devojke koje "drze do sebe" bar u nas u Novom Sadu, mislie da to nije "fensi".... Znaci tacno kada startujem ribu i ako slucajno spomenem sta studiram kao da ima padne mrak na oci i kao da u sebi kazu "koji pacijent :? "

Znaci nikako ne mogu da se otmem tom utisku.......

A ako kontam da ako bih rekao da studiram industrijski menadzment, da bi riba odmah rekla, " e bas super ovaj je bas fensi, bas je u fazonu..." A industrijski menadzment je jedan "instant" smer otvoren na mom faksu, samo da bi se shishale ovce! Bas zato sto svi misle menadzment je kul..... :)

ova cela prica me opet navodi na to da ti trazis odredjen tip devojaka,sto je vec tvoj problem koji moras sam da resis,umesto da opet generalizujes,sto definitivno radis.

cela prica o menadzmentu je apsurdnda sa moje tacke gledista.doduse ne znam sta podrazumeva industrijski menadzmet,i ja menadzment posmatram iz aspekta nekog ko studira ekonomiju na BU i ko je okruzen gomilom buducih bankara,menadzera,pr-ova,revizora i slicno...mali beogradski burzuji,slatki i mazeni i pazeni i nabedjeni snobovi u svakom smislu...i osoe sa kojima nemam potrebu da komuniciram jer sve sto mogu da ti kazu je tako sablonski,neinventivno,liseno duha,dosadno i apsurdno.ovo je posebna grupa ljudi o kojoj pricam,i iskljucena su neka deca iz unutrasnjosti,mada i ona naginju cesto ka tome i naravno izuzeci od pravila.

sad kad bih ti ja rekla da mene totalno odbijaju takvi tipovi ti bi rekao da:
1.lazem
2.sam lezbaca
3.sam kreten (koji laze,opet)

i isto bi verovatno rekao kada bih konstatovala da su tipovi u krugu etf/arhitektura/gradjevina/masinski bolji od gore pomenutih....:neutral:

ali sta ja sad tu mogu...trazis takve devojke,a znas kakve jer si pricao,koje traze lovu.za ove druge mislis da su lazbace ili debele i ruzne.sto se toga tice,ti imas problem...jer finanskijsji ne mozes da podrzis onu koju hoces da kreses,a ne interesuje te ona druga jer je ruzna,debela lezbaca.

no comment :neutral:
posavetuj se sa luciferkom,on je u slicnoj dilemi :roll:
 
Aleksej_BASO:
(jbg ja ne volim da ka.ram debele gabore, mozda ima ko voli...)
A, samo debelim gaborima nije vazno sta decko studira?!

Usput, ova tema je vrlo blizu kljuca... Vjerujem da si i sam svjestan toga!


Inace, meni to nije nikada bilo vazno... Ali, jeste mi bilo vazno da nesto studira...
Moj posljednji momak je studirao na poljoprivrednom faksu...
 
Zašto ljudi zaboravljaju da menadžment postoji i na EFu? :roll: I da: uvek su u pitanju "mamini i tatini sinovi" kad su u pitanju privatni fakulteti... A kod državnih nisu? Šta je sa svim onim vezarama koji plaćaju ispite ili su im mama i tata ovo ili ono... Je li? Po pričama pojedinih, deluje mi da na državnim fakultetima deluje neka "tatatatira" atmosfera gde su svi ok, fer i drugarski raspoloženi, a na privatnim svi lenji, bogati, razmaženi i uobraženi... Ma dajte... Odavno više ljudi ne upisuju privatne fakultete zbog nekakve "ne znam ni ja čega", već zbog toga što je stanje na državnim jako loše. A vi te predrasude možete lepo da turnete negde gde ih više neću gledati!
 
Aleksej_BASO:
Nije tacno!!!!

Mene interesuju sve lepe devojke, nebitno da li studiraju ili ne. Ali mahom one sto studiraju misle da su uhvatila Boga za ... Aopet ove sto ne studiraju hoce da se udaju, pa ja tu opet otpadam...

Сам себе демантујеш, јер помињеш само оне које студирају или не, а ја сам причала о оним девојкама које су ЗАВРШИЛЕ факултет. Значи, остајем при тврдњи да те такве не интересују! :razz:
 
Aleksej_BASO:
ej lezbose jel ne znas da si mi na ignore?

tako da nije bilo iluzioniste ne bih ni video tvoje baljezganje.

1. fakultet kao i da imam ostao mi je jos dilpomski a to je formalnost
2.lovu nemam
3. gajbu imam
4. auto nemam
5. imam sharam i dobro izgledam znaci visok crn, bavim se sportom
6. ***** odlicno
7. pazljiv sam romantican nezan... kada devojak to zasluzi


e sada drugi deo

1.sponzoruse zelim jer dobro izgledaju, ali bar sam iskren sam sa sobom ne lazem samog sebe znam svoje ciljeve i ostvaricu ih.
2. normalnim devojakama ni ne zelim da budem interesantan, jer to sto ti zoves normalno ja zovem neugledno, obicno, dosadno, debelo....Takve i moza hocu da poyebem ali one bi da ih setam... ej bre da me neko vidi sa njima! :shock:
3.obrazovanim devojakam sa keshom niko i nija interesantan ko nema kesha, nema to veze sa karakterom.
4.neobrazovanima nisam interesantan, jer necu da ih zenim, pa nisam pao sa marsa, a njima bas to treba



za kraj, obracaj mi se sa "gospodin inzenjer"

Осим кад станеш поред мене. ;) :lol:
 
Aleksej_BASO:
Potpuno se razumemo!

Nisam upoznao devojku koja dopbro izgleda a da nije sponzorusa.

Sada da ne bude zabune, upoznao sam nekoliko devojaka koje OK izgledaju, ali nekako nije to to.... Da me riba stvarno uzbudi da je pozelim na 1. pogled mora ipak nesto da ima qrvasto u sebu kao sponzoruse.

Овим си све рекао. Без обзира на твоју нетрпељивост према raindog , мислим да треба добро да се замислиш над њеним постом. Проблем је у теби.
 

Back
Top