olesiti se u kafani

chudna podudarnos...ja sam pijan as we speak...ne znam nemam potrebu otishli smo tamo i ja sam popio par piva...nisam mortus al sam pijan...nema tu neke filozofije...trulo votje koje se sqva menja ti neshto u glavi i to je sve...toliko?...valjda smo svi takvi alkohol je dobar ako je umeren...kao i svaki drugi porok...no pitanje je koliko sve to mozhe da se drzhi u balansu ja alkohol mogu jer u principu mrzim da pijem slabo podnosim alkohol...droge su mi mnogo privlachnije zato ih se klonim...alkohol je manje vishe...shta ja znam...individualno je
 
ma rakija je super
ja sam jednom povracala po klozetu...tudjem :I
ali mi nije bilo neshto zabavno.....bila sam depresivno pijana. posle sam to oribala. :)

.....to su inace bile jedne bludne akcije....ali nije nishta bilo covek je bio vojnik moralan

a jednom sam se napila na prijemu sluchajno meshala **** i pocela da se smejem a ja inace tiha
pa su me vodili
to je bilo i simpatichno.
 
?:
ma rakija je super
ja sam jednom povracala po klozetu...tudjem :I
ali mi nije bilo neshto zabavno.....bila sam depresivno pijana. posle sam to oribala. :)
a jednom sam se napila na prijemu sluchajno meshala **** i pocela da se smejem a ja inace tiha
pa su me vodili
to je bilo i simpatichno.
Ko bi rekao. :lol:
 
a ja bash htela da pokrenemo temu kako sam ja psiho. ne razumesh zhene

:)

idem boli me glava i nemam tok misli nisam normalna. mesham uchenj izgleda a ne idem u pravom smeru a niko to ne moze da razume. sto onda ne idem u pravom. i brisu me ovde s pravoma ja se ljutim

idem cao
 
ma kakva namera ja nista bez mere ako nema mere odmah pomislim da cu probusiti pa gde onda odosmo
i nista ja ne razumem te koncerte..samo neka gomila i redovno mi padnu neke gacice na glavu
a svi mi kazu sto blize bini...i stalno gledam onim pevaljkama gace i kedla ...
mislim dosta mi je toga vise ....bar neka joj ne ispada usnica tago agrsivno....
Pozdravljam te jagodice, laku noc.
 
Oni koji vole alkohol vole ga u svim prilikama...
kad su sretni-da proslave
kad su tuzni-da utope tugu
kad su melanholicni-da se bez griznje savjesti isplacu
kad su hiperaktivni-da se iskacu...

ja sam u tinejdzerskim godinama pila...poprilicno...nikad toliko da ne znam sta radim ;)

sada sam trezvena i trijezna.....******....stigle godine i "osjecaj odgovornosti"
 
Nisam neki alkos,al sam se sinoc ne olesio,nego razvalio,eto ne znam sta mi bi,slabo cega se secam,znam samo da sam s*ebo kredit skroz zvao sam bivsu i tako.A sto se alternative tice,mislim da ne postoji nista sto moze da te uradi kao alkohol,jojj odo pijem brufen glava mi je ko lubenica.
 
Имам слаб стомак...не подносим алкохол...чак ни пиво на празан стомак.

Кад сам бесан...џак је закон

Нисам дуго био тужан, али кад јесам...најспорије, најтужније староградске, медитација...и пичи...:|
 
jastuk:
mozete li da smislilte alternativu za ovo?
da li ima neki muskarac koji ne voli da pijanci?i kad najvise pijete -kad ste tuzni , ili ...?
zasto se toliko pijanci? :confused:


alternativa?...hhhm...oleshiti se na gajbi?...meni je to mnogo cheshtja situacija...tj ne pamtim kad sam otisho negde i kao bilo mnogo veselo pa smo se zapili...
 
jastuk:
mozete li da smislilte alternativu za ovo?
da li ima neki muskarac koji ne voli da pijanci?i kad najvise pijete -kad ste tuzni , ili ...?
zasto se toliko pijanci? :confused:

Туркаја...

Листен то ме. Све док ова земља буде под опсадом турско-балканских пијаних звери лоше јој се пише!

Зато треба пре свега под хитно забранити алкохол да се продаје. И жваке орбит.
 
de si bre zli inkvizitore
el nisi mogo da izdržiš da ostaneš na šes postova.e reč ti je tvrda ko puding
slažem se stebom ovo.jes turci su krivi za alkohol.al bi ostavijo das u srbiju sme piti samo medovača i das žvaću kožure od slanine
 
gurbet:
de si bre zli inkvizitore
el nisi mogo da izdržiš da ostaneš na šes postova.e reč ti je tvrda ko puding
slažem se stebom ovo.jes turci su krivi za alkohol.al bi ostavijo das u srbiju sme piti samo medovača i das žvaću kožure od slanine

А јел ти немаш друга посла него да памтиш шта сам ја изјавио? Иди читај буквар. А инквизитору је посао да обмањује, не знам шта се буниш.
 
Zli Inkvizitor:
А јел ти немаш друга посла него да памтиш шта сам ја изјавио? Иди читај буквар. А инквизитору је посао да обмањује, не знам шта се буниш.
vidi ga tutnu mi bukvar uruke.
kako ne bi pamtijo to štos izjavio kad je sve pametno.nemo se ljuštiš na mene leba ti
ako se ljuštiš manje se izlaži suncu.
samo ti dijete radi svoj poso
a ja ću svoj
 
pa nije da ga ne volim ali kako sam sklona preterivanjima npr u hrani neshto ga obilazim..mada to se moze promeniti...mada cesto mi se ne svidja ukus toga shto pijem. a ovo da se napijem..cini mi se da je to jedino kad ne planiras...kad sam planirala nista posebno se nisam drugacije poansala a bilo mi je muka...tj koordinacija je slaba to je ono kad te spopadnu pijanog..ali ne pricam svashta.. nisam vishe dobra nemam nijednu zashtitu imam samo josh jedan zhivot
 

Back
Top