The Gamer

Zato sto je taj casopis bio sranje.
1.Uredjivali su ga klinci koji nisu imali pojma o zivotu, a kamoli novinarstvu (jedno vreme ako se ne varam uredjivale su ga samo dve osobe koje su se potpisivale sa nekoliko imena).
2.Za novim igrama kasnili su i po nekoliko meseci.

I jos mnogo toga, ali me mrzi sada da pisem. Uglavnom ovo su dva najveca razloga zbog prestanka njegovog objavljivanja.

Da ne pomislite nesto, ovo se odnosi na zadnjih nekoliko meseci zivota Gamera. Na pocetku su zaista bili OK i lepo su radili dok se nisu razisli.
 
Screenfun je smesan.Dosta je manji nego Gamer,ali gamer je u poslednjih nekoliko br. davao i diskove(doduse na njima nije bilo nicega).Sada pocinjem da uzimam SK i Micro.Ali nije mi jasno zasto se stara ekipa Gamera raspala i umesto njih dosli ovi koji su potonuli zajedno s njim.///
 
Bankrot bato! u zadnjih pola godine povecali su cenu preko 50 din., sta mislite zasto? Ali onda ih je sve manje kupovalo taj Gamer. Poceli su sa diskovima, al nista. I onda opet poskupljenje, i PUK!

Ali izaso je neki novi, isto samo za igrice, ne mogu trenutno da mu se setim imena.
 
ne svidja mi se dizajn,suvise je jednostavan.sta znam,3+ po meni.na dvd-u klasika:neki trejleri i demoi,bzvz.kupio sam samo jedan broj jer sam bio u Vrscu i smarao se,pa da ubijem vreme!
 

Back
Top