Vrdnik?

Vrdnik je super mesto, mozda sam subjektivna jer tamo imam mnogo prijatelja pa sam i mesto tako zavolela.Bazen je dobar,treba samo voditi racuna o danima kada menjaju vodu.Mesta za izlaske su osrednja,nista posebno ne nude.Vidovdan im je slava, pa je najbolje da posetis Vrdnik vece uoci toga dana.TAda je provod najbolji.Ne znam vise sta bih ti pisala.Ako se neceg setis,pitaj.Pozdrav:)
 
lulu:
Vrdnik je super mesto, mozda sam subjektivna jer tamo imam mnogo prijatelja pa sam i mesto tako zavolela.Bazen je dobar,treba samo voditi racuna o danima kada menjaju vodu.Mesta za izlaske su osrednja,nista posebno ne nude.Vidovdan im je slava, pa je najbolje da posetis Vrdnik vece uoci toga dana.TAda je provod najbolji.Ne znam vise sta bih ti pisala.Ako se neceg setis,pitaj.Pozdrav:)
Hvala, Lulu, ve c sam se pomalo i raspitala i uplatila. Stvarno mi treba neko mesto gde mogu da se odmorim od svakodnevnih obaveza, kojih je ove godine bilo i previse.Pozdrav!
 
Tsetsa:
Interesuje me da li je neko bio u Vrdniku i kako je tamo i da li vredi otici. Hvala unapred.
Rekli su mi da sam od malih nogu volela da putujem mnogo,neznam..mozda su me slagali?:)))Ali i sad volim naravno da putujem mnogo,ali mislim da bi Vrdnik bio medju zadnjim mestima na listi moga putovanja.. :shock: :D :x
 
coka:
Tsetsa:
Interesuje me da li je neko bio u Vrdniku i kako je tamo i da li vredi otici. Hvala unapred.
Rekli su mi da sam od malih nogu volela da putujem mnogo,neznam..mozda su me slagali?:)))Ali i sad volim naravno da putujem mnogo,ali mislim da bi Vrdnik bio medju zadnjim mestima na listi moga putovanja.. :shock: :D :x
Slazem se!!! jedino ako stvarno neznas kuda ces...
 
Vrdnik je mirno mestasce na Fruskoj gori, u neposrednoj blizini ima manastir, a ako se ide nekim automobilom, mogu se posetiti i ostali fruskogorski manastiri, moze se pesaciti u prirodi, u banji-hotelu postoje otvoreni bazen i zatvoreni bazeni...

To je mesto za odmor, mirno je, nema mnogo guzve ni nocnog zivota, bas da se odmori dusha :wink:
 
Imam vikendicu gore iznad hotela i odem ponekad tamo jednostavno da udahnem malo svezeg vazduha i da odmorim sva cula. Ako zelis mir, tisinu i da se na nekoliko dana potpuno odmoris, odlicno mesto za to. Obidji malo manastire ako te to zanima, imas bazen u hotelu ako ti je do kupanja, i jednostavno uzivaj u tom spokoju, nema trke, guzve, .......
 
Slazem se da je Vrdnik odlicno mesto da covek malo pobegne od svega i svih! Ako nekom to nije cilj, onda je moj savet da pokupite ekipu i da odete tamo, to su uvek odlicni provodi. Ima odlicnih smestaja, privatnih, osim Termala, koji mi se cini skup...a privatnih smestaja ima pristupacnih za svaciji dzep...jos je tu bazen, jeftina klopa (ima par mesta za to), pristojne cene u prodavnicama i na pijaci...sve u svemu, za rostiljanje, setnje, voznje biciklom, posete manastirima, zurke u prirodi, leskarenje na bazenu...nabrajam samo iz sopstvenog iskustva :))))...
iako deluje na prvi pogled da je Vrdnik samo za penzionere, zapravo, nije ni malo...
 
Rekli su mi da sam od malih nogu volela da putujem mnogo,neznam..mozda su me slagali?:)))Ali i sad volim naravno da putujem mnogo,ali mislim da bi Vrdnik bio medju zadnjim mestima na listi moga putovanja.. :shock: :D :x

Vrdnik svakako nije mesto za površne i nepismene ljude kao što si ti. Ako ti se nešto nije svidelo, obrazloži lepo...
Od malih nogu dolazim u Vrdnik uvek na 3,4 dana i svaki put dođem kući preporođena. Šteta što nema mnogo mesta za mlade, mislim na izlaske, ali svakako se može naći zanimacija.
Bazeni su predivni, osoblje i uopšte ljudi su tamo mnogo srdačni, sada već ima dosta uređenih staza za šetnju ili trčanje. Sve u svemu, vredi otići i zaista se odmoriti.
 

Back
Top