srBski talibani

Не постоји православни фундаменталиста!
Или си православац, или ниси. Ти на које мислиш су квази-верници.
 
Наводно има касета "Српски талибани" са неким гуслањима... На насловници су Џићкара & Дићмла (за посетиоце са јефтинијим улазницама: Караџић и Младић).

А ево и неких стихова одатле:

Ићи ћемо Клинтону на врата, заклати га к'о Милош Мурата

(рече ми један клинац од кога сам чуо за ту касету: брате, тај је још пацифистички :) )

Српска неће задрхтати рука кад запуца на Блера и Кука
 
Autobus 88:
Mislis na nas pravoslavne fundamentaliste?

tako nesto...samo sto srBski taliban ne stanuje u pecini,vec u udobnom stanu...takodje,taliban ima potpuno nekriticki odnos prema autoritetu kome je bezgranicno podredjen..pa ako autoritet kaze da je nesto crno ili belo,tako mora biti...ako autoritet kaze da je zapad zlo,da je kompjuter delo satane,taliban ga navodno slusa...al opet koristi zli kompjuter...naprimer
 
serb_pagan:
ko autoritet kaze da je zapad zlo,da je kompjuter delo satane,taliban ga navodno slusa...al opet koristi zli kompjuter...naprimer

ако ауторитет каже да су Русија и КИНА зло,да је ћирилица превазиђено, клерофашистичко писмо ,талибан га наводно слуша...ал опет коментарише поруке исписане ћирилицом (значи чита је)...например
 
Duh Sekire:
ако ауторитет каже да су Русија и КИНА зло,да је ћирилица превазиђено, клерофашистичко писмо ,талибан га наводно слуша...ал опет коментарише поруке исписане ћирилицом (значи чита је)...например

hehe,pomesao si talibana sa teletabisom kolega...inace talibanski autoritet mrzi "balije" i islam...a ljubi se sa muftijom,i javno na trgu prepunom talibana izjavljuje kako su mu oni braca i sestre...a zaklinje se u coveka koji je te iste muslimane klao na vagone
 
Па добро, језик се развија... Ранија значења су била "реформски талибан" за одређену групу људи (на форуму ДО Нејаки Урке се и даље потписује као "реформски талибан"). Онда су они оптужени за такво талибанство почели да оптужују друге за талибанство (што донекле има основа, но свеједно је неоригинално, а и непотребно пошто већ имамо "клерофашисте")...
ЛМ, у међувремену је ЈЕДАН ОДРЕЂЕНИ реформски талибан, у тачно одређеном историјском тренутку, заслужио да аванзује до реформског телетабиса. Аутор те синтагме сам био ја и поносим се тиме.
Мада, видим да су неки такви телетабиси опет неоригинални, па БГ5 "нацоше" оптужује да су телетабиси...

Но вратимо се ОНОМ телетабису: Мрзи ме сада да тражим стари топик "Мој мали визуелни допринос деталибанизацији" на форуму ДО где је телетабис први пут заслужио своје име.

Ево како га је оправдао:
Erosonogasvijeta.jpg
 
ja nemam nista mnogo protiv rusa...jesu nas izdali,prodali i prevarili hiljadu puta,al su vazan trgovinski partner ako nista drugo...ne treba kvariti odnose sa bilo kim..pogotovo ne sa rujama...ali se ne treba preterano ni vezivati za njih...a da,pa nisam mislio da ukradem kopirajt na termin srBski taliban...verovatno sam ga vec negde video,na pocetku teme sam napisao da mi je palo na pamet...srBski taliban...da znas da lezi...
 
Petar_FPN:
p.s. kuk je mrtav

Ах, то ти је као код Карпентера - таман помислиш, средили Мејерса, кад ево га у другом делу (Крејвен-Вилијемсонов "Маскирани" је још иритантнији, ал' Нив Кемпбел је је Нив Кемпбел ;-) ... гледао бих је у још два наставка, само нек сниме).

Тако да БЛ, сигурно, оверава Кука поучен искуством, као Џејми Ли Кертис ономад...
 
Sunchaser:
Ах, то ти је као код Карпентера - таман помислиш, средили Мејерса, кад ево га у другом делу (Крејвен-Вилијемсонов "Маскирани" је још иритантнији, ал' Нив Кемпбел је је Нив Кемпбел ;-) ... гледао бих је у још два наставка, само нек сниме).

Тако да БЛ, сигурно, оверава Кука поучен искуством, као Џејми Ли Кертис ономад...
Шашави су ти римљани, свакаква будалаштина може њима пасти на памет, ја бих ископо његов гроб и пробо ГЛОГОВИМ НЕОМАШЋЕНИМ
 
serb_pagan:
srBski talibani
pade mi na pamet ovaj izraz...hteo jos nesto da napisem o toj pojavi,al me nesto mrzelo...


Уважени "креатор" бројних антисрпских тема на овом форуму(који се чак представља и као Србин -ах, туго моја) могао би да искористи вишак свога слободног времена па да се распита и сазна

ШТА ЗНАЧИ РЕЧ: ТАЛИБАН ???

То би био велики допринос проширивању не само његових видика, већ и видика свих активних чедоида... :lol: а и смањењу лупетања...
 
eremita:
Уважени "креатор" бројних антисрпских тема на овом форуму(који се чак представља и као Србин -ах, туго моја) могао би да искористи вишак свога слободног времена па да се распита и сазна

ШТА ЗНАЧИ РЕЧ: ТАЛИБАН ???

То би био велики допринос проширивању не само његових видика, већ и видика свих активних чедоида... :lol: а и смањењу лупетања...

mogu da ti kazem,da se sa replikama ozbiljno priblizavas onim debilnim bosancima sto postuju iz USA...a meni je bas izgledalo da ti imas visi intelektualni potencijal...od bosansko-radikalskih naklapanja tipa "pagan stavlja antisrpske teme"...nisu oni tvoj nivo brate...kontas sta pricam...ti si beogradjanin i srbijanac...mojne oni da ti budu uzor...mi se znamo dugo na forumu...glupo da glumis praznoglavog bosanca iz amerike...ne pristaje ti
 
eremita:
Уважени "креатор" бројних антисрпских тема на овом форуму(који се чак представља и као Србин -ах, туго моја) могао би да искористи вишак свога слободног времена па да се распита и сазна

ШТА ЗНАЧИ РЕЧ: ТАЛИБАН ???

То би био велики допринос проширивању не само његових видика, већ и видика свих активних чедоида... :lol: а и смањењу лупетања...
U pravu si.................Eremita !!
 
nocna mora:

cool brate,posto za bosance iz amerike imam rezervisane samo psovke na tastaturi...ti si ovde i cenim i kad pricas stvari koje meni deluju totalno bezveze...bar smo u istim govnima...a ne ko oni ****** iz amerike sto ovde sviraju qrcu....i tebi isto sto sam rekao eremiti...bez ljutnje i teskih reci..
 
serb_pagan:
cool brate,posto za bosance iz amerike imam rezervisane samo psovke na tastaturi...ti si ovde i cenim i kad pricas stvari koje meni deluju totalno bezveze...bar smo u istim govnima...a ne ko oni ****** iz amerike sto ovde sviraju qrcu....i tebi isto sto sam rekao eremiti...bez ljutnje i teskih reci..
Teske reci ?? ,Ljutnja?? Zaboravi..
 

Back
Top