Pomoc POd hitno!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
njoj treba **** u erkciji do iznemoglosti...
a ne romatika...voz ...a?
mozzda voz a?

a mozzda on hotje nju da nauchi romantici..
ili hotje da je on romatichan...
mozzda je romatika u pitanju...
ili ninfomanija...
pa neshto jeste!

ko tje Ga znati!?
:P
 
Anonymous:
Shomy:
opisite mi romanticno vodjenje ljubavi kako bih mogao da zadovoljim moju devojku jer je ona ninfomanka!!!!!!POMOC!!!!!

pa valjda idehs polako
Momak,
Nimfomanku je veoma tesko naterati da romanticno vodi ljubav stobom. Mozes pokusati i zelim ti puno srece u tome... Ja bih ti savetovao da to cinis "nimfomanski"... To bi ti bio pravi postupak (Ukoliko budes uspeo da odigras "NIMFOMANA")... hahahaa
 
Shomy:
opisite mi romanticno vodjenje ljubavi kako bih mogao da zadovoljim moju devojku jer je ona ninfomanka!!!!!!POMOC!!!!!

Sa takvima nema romantike,imao sam ja slucaj da naletim na jednu bili smo zajedno 7 dana,to je sibica,ta ja mokra 24 casa dnevno svrsava od poljubca,a sex voli vise nego leba da jede,nemoj da se trudis oko toga jer nema sanse da je ni izlecis ni zadrzis cim joj nesto zasmeta(u mom slucaju vise sam presusio ona hoce 5-6 puta dnevno,mnogo brate ne mogu)ona ce da ode kod drugog koji ce moci,to je psiholosko oboljenje.

Pozdrav
 
NAJROMANTICNIJE u ovoj situaciji je takvu osobu odvesti psihijatru!!!Napolju shkrto novembarsko sunce,ti u tvid sakou,ona sa maramom"odri Hepbern",iz daljine se cuje dobri stari Frenki i "Stranci u noci",a vi hrabro odolevajuci vetru koji vam shiba lice,nasmejani i odlucni(vishe ti nego ona),idete prema bolnici Lazarevic.Drzi je cvrsto za ruku!!! Kakva romantika!!!U romanticnom zanosu vidim da sam Odri napisala malim o! Izvinite!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top