+people help!!!+

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nensy4ever

Poznat
Poruka
7.091
Situacija sledeca:
Moja najbolja drugarica se kod jedne drugarice upoznala sa jednim dechkom.
Sve je bilo ok,pozvao on nju da izadju sve vreme se pravio kao cool lik davao joj je savete i sl.Sve je bilo super ,chuli su se telefonom ali ipak nichega nije bilo,jer se on njoj nije puno svideo.Juche je sluchajno saznala da je on diler droge,alkos,narkoman i sve najgore.Najzeshce je shto je zove i dalje, zna gde zivi!Sva je uplashena i trazi mi help a ja ne znam kako mogu da joj pomognem!Ako imate neku ideju javite mi please!Da li ste bili u slichnoj situaciji ili mozda znate kako se postupa u ovakvim situacijama!unapred sam vam zahvalna! :roll: :roll: :roll:
 
Pa...ne mozhete nishta preko noci..treba jednostavno da mu izvesno vreme shalje signale da nije zainteresovana za njega ni u kom smislu,i da se pravi da ne zna to shto zna... E,ako to ne upali...onda neke radikalnije mere...a to vec treba neko mushko da posavetuje..mislim,za to radikalnije .. :wink:
 
Samo opasno kuliranje i kako je rekla Peta da ne da nikakav znak da zna to sto zna o njemu.
Najbolje je ako je srtpljiva i polako to razresi, jer ako bude htela silom naglo da resi onda moze postati jos komplikovanije jer su oni nepredvidivi (narkomani).
 
nensy4ever:
Sve je bilo ok,pozvao on nju da izadju sve vreme se pravio kao cool lik davao joj je savete i sl.
Juche je sluchajno saznala da je on diler droge,alkos,narkoman i sve najgore.

Ne mora da znachi da se pravio...zbog chega to mislish? zato shto je narkos? glupost. narkosi koje ja znam su prilichno iskrene osobe...samo su izabrali pogreshni put, al' jbg.
Ne mora ni da znachi da je neki manijak, ubica ili shta vec ako je narkos.
Naravno, ima ih svakakvih.
A i slazem se s tim da je najbolje da to provjerite...ljudi svashta izmishljaju...
A najbolje je da ga kulira, ali oprezno.
 
na kraju tje se ispostaviti da je bio desna ruka Mladicu u Bosni...ma idi bre,verujem da tu ima pola istine a pola lazi,mislim da je to njemu neko napakovao,a i kako je ta drugarica mogla da bude tako glupa i da ne primeti da je ovaj narkoman ili bilo sta...
 
Ma neka nastavi sa colliranjem... a ako treba skupicemo se mi muski sa foruma pa cemo da ga sredimo ;-)

pa ako je i drugarica u tom fazonu...pa sto se petljala u takvo drustvo...zna sta je moglo da je ocekuje!
 
uffff, ubio coveka! mislim da je to vec glupost....mislim, pretpostavljam
uostalom, imam ja u drustvu likove koji heroin uzimaju, pa su extra...obozavam ih, dobri su, a to sto su odabrali neki levi put, to je strasno za njih......pa, nisu oni zivotinje iako to mnogi koji ih ne znaju misle...i ja sam mislila za te likove dok ih nisam upoznala. Sta vise, iako izgledaju kako izgledaju, otkaceni su skroz i uvek su sa mnom i kada sam tuzna i.....uvek
 
naancy90:
uffff, ubio coveka! mislim da je to vec glupost....mislim, pretpostavljam
uostalom, imam ja u drustvu likove koji heroin uzimaju, pa su extra...obozavam ih, dobri su, a to sto su odabrali neki levi put, to je strasno za njih......pa, nisu oni zivotinje iako to mnogi koji ih ne znaju misle...i ja sam mislila za te likove dok ih nisam upoznala. Sta vise, iako izgledaju kako izgledaju, otkaceni su skroz i uvek su sa mnom i kada sam tuzna i.....uvek
jbt nickmenjakinjo to mozda ti smatrash tako, ova se sluchajno upoznala mislila je da je super lik a ono strashno cura preplashena samo tako :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top