KADA TI NEKO NEUZVRATI LJUBAV

N

nevoljen

Gost
Moj problem je u tome sto sam se "zaljubio"u pogresnu osobu!Upoznali smo se preko leta,sve je bilo maksimalno opusteno,nisam mnogo obracao paznju na nju,sve do jednog trenutka kada mi je postala sinpaticna.Smuvali smo se,ali nismo se bas mnogo vidjali,zato sto ona nije mogla ili je imala neki razlog.Vreme koje smo zajedno provodili bilo je super,sve do jednog dana kada mi je rekla da joj treba malo prostora i da joj nije trenutno do decka!Pricao sam sa njom i rekao joj da zelim da imam nesto sa njom sto sa drugim devojkama nisam imao,a to je jedna ozbiljna veza,ona je ponovo rekla da joj treba vremena!Stvarno neznam sta da radim?
 
фигхтер:
да заборавиш на све!...то је једини лек за такве ствари.
само је проблем што некоме треба мање, а неком више времена да то заботави...

фак д љубав! :roll:
Bi ja brate ali ona mi nekako odgovara,sa njom mi je jednostavno kao ni sa jednom drugom! :cry:
 
nevoljen:
фигхтер:
да заборавиш на све!...то је једини лек за такве ствари.
само је проблем што некоме треба мање, а неком више времена да то заботави...

фак д љубав! :roll:
Bi ja brate ali ona mi nekako odgovara,sa njom mi je jednostavno kao ni sa jednom drugom! :cry:

у истом смо сpaњу...ево и ја сам се заинатио и рекао себи - "са њом је као ни са једном другом", али знаш како кажу: "живот је једна велика п****"
 
pa naravno da ćeš joj dati vremena-ako nešto budeš forsirao samo ćeš ućiniti gore.
ako je to to i sa njene strane,kad shvati to bit će vam samo još bolje...ako nije-onda bolje sad fajront,nego kasnije.
možeš ostati u kontaktu sa njom,ali bez ikakvih pritisaka...
sretno!
 
Pusti je da dobro razmisli o svemu......nemoj da je zivkas svaki dan i da vrsis pritisak, djevojke ne vole to! cak ni da joj pricas koliko je volis i koliko ti je stalo do nje, vjeruj mi...............

ako joj je stalo do tebe ona ce ti to reci, ti si joj dao do znanja sta hoces sve je na njoj sada......Znam da je tesko ovo sto cu ti sada reci, al pokusaj polako da je brises iz glave, bolje za tebe, ako ti se javi tim bolje, al ako ne, znaci nije vrijedilo
Meni se slicna stvar desila ovo ljeto, jos nemogu da je zaboravim, nemoj da dodjes u situaciju da ti kaze e nemoj da me zoves vise, pusti stvari da idu svojim tokom
 
Pusti je da dobro razmisli o svemu......nemoj da je zivkas svaki dan i da vrsis pritisak, djevojke ne vole to! cak ni da joj pricas koliko je volis i koliko ti je stalo do nje, vjeruj mi...............

ako joj je stalo do tebe ona ce ti to reci, ti si joj dao do znanja sta hoces sve je na njoj sada......Znam da je tesko ovo sto cu ti sada reci, al pokusaj polako da je brises iz glave, bolje za tebe, ako ti se javi tim bolje, al ako ne, znaci nije vrijedilo
Meni se slicna stvar desila ovo ljeto, jos nemogu da je zaboravim, nemoj da dodjes u situaciju da ti kaze e nemoj da me zoves vise, pusti stvari da idu svojim tokom

sretno
 
nevoljen:
Moj problem je u tome sto sam se "zaljubio"u pogresnu osobu!Upoznali smo se preko leta,sve je bilo maksimalno opusteno,nisam mnogo obracao paznju na nju,sve do jednog trenutka kada mi je postala sinpaticna.Smuvali smo se,ali nismo se bas mnogo vidjali,zato sto ona nije mogla ili je imala neki razlog.Vreme koje smo zajedno provodili bilo je super,sve do jednog dana kada mi je rekla da joj treba malo prostora i da joj nije trenutno do decka!Pricao sam sa njom i rekao joj da zelim da imam nesto sa njom sto sa drugim devojkama nisam imao,a to je jedna ozbiljna veza,ona je ponovo rekla da joj treba vremena!Stvarno neznam sta da radim?

Znas onu staru narodnu
"Ne ..... lep nego uporan"
ne odustaj!!!
 
Moj problem je u tome sto sam se "zaljubio"u pogresnu osobu!Upoznali smo se preko leta,sve je bilo maksimalno opusteno,nisam mnogo obracao paznju na nju,sve do jednog trenutka kada mi je postala sinpaticna.Smuvali smo se,ali nismo se bas mnogo vidjali,zato sto ona nije mogla ili je imala neki razlog.Vreme koje smo zajedno provodili bilo je super,sve do jednog dana kada mi je rekla da joj treba malo prostora i da joj nije trenutno do decka!Pricao sam sa njom i rekao joj da zelim da imam nesto sa njom sto sa drugim devojkama nisam imao,a to je jedna ozbiljna veza,ona je ponovo rekla da joj treba vremena!Stvarno neznam sta da radim?

boze sta li je sad sa autorom ove teme :think:

- - - - - - - - - -

nesto razmisljam da li se sjeca ovih muka :)
 
Moj problem je u tome sto sam se "zaljubio"u pogresnu osobu!Upoznali smo se preko leta,sve je bilo maksimalno opusteno,nisam mnogo obracao paznju na nju,sve do jednog trenutka kada mi je postala sinpaticna.Smuvali smo se,ali nismo se bas mnogo vidjali,zato sto ona nije mogla ili je imala neki razlog.Vreme koje smo zajedno provodili bilo je super,sve do jednog dana kada mi je rekla da joj treba malo prostora i da joj nije trenutno do decka!Pricao sam sa njom i rekao joj da zelim da imam nesto sa njom sto sa drugim devojkama nisam imao,a to je jedna ozbiljna veza,ona je ponovo rekla da joj treba vremena!Stvarno neznam sta da radim?
eee sinak valjda sise opametio do danas,kazes samo ga ti primi imas sav prostor ovog sveta,al nemoj ti mene da juris pos
 
Zaboravio je postavljac posle 10 godina sve jade neuzvracene ljubavi.
A ako nije, onda je gadno.

Dzaba i patiti za nekim ko nas ne zeli, ni nas, ni nasu ljubav. To je ono racionalno, ali dzaba racionalno razmisljanje kada srce zeli ono sto zeli.

Normalno je patiti u tom slučaju, ali neko vreme
U mom slučaju-mesec, dva
Posle toga idemo dalje, ne pada mi na kraj pameti da radim na sopstvenu štetu
 

Back
Top