bolje sad nego nikad

Ma, ne opterecuj se lovom. Mislim glupo je, jer sta kao prvo vece pljunes par hiljada na izlazak ako je neka koja se pprima na lovu, onda ce da ocekuje uvek takav provod, a ako je neka skromna onda ce da kaze sta ja radim s ovim lovatorom...Kako je tako je, iovako je odavno izalo iz mode da samo muskarci placaju racune.
 
zavisi od toga sta ste planirali... u sustini, ne moras potrositi ni dinara :arrow: samo smisli nesto zanimljivo..... sutra kad bude vrtela film nece misliti "au potrosio je 3.764, 37din!" (takav slucaj nemoj da izvodis).....
recimo bas kod doma omladine postoji neka zgrada, "slobodan ulaz".... udjes i popnes se na krov.... najlepsi pogled na bg jeste bas sa te zgrade! ceo grad se vidi..... da, i ponesi gumene bombone i vino..... vidi, nema boljeg izlaska.... :roll:
 
livija:
zavisi od toga sta ste planirali... u sustini, ne moras potrositi ni dinara :arrow: samo smisli nesto zanimljivo..... sutra kad bude vrtela film nece misliti "au potrosio je 3.764, 37din!" (takav slucaj nemoj da izvodis).....
recimo bas kod doma omladine postoji neka zgrada, "slobodan ulaz".... udjes i popnes se na krov.... najlepsi pogled na bg jeste bas sa te zgrade! ceo grad se vidi..... da, i ponesi gumene bombone i vino..... vidi, nema boljeg izlaska.... :roll:


E bas bi voleo upoznati tu koja bi sutra s njim ponovo izasla posle takve ideje
 
to je vecita dilema...ali mislim da je oko 200-300 dinara sasvim dovoljno i pare ne treba isticati u prvi planu...vise osmisli koreografiju,tj.o cemu cete pricati,razmisljaj koje su vam zajednicke teme,kad pocne prica bice nevazno gde ste i sta radite...naravno,ponudi je picem ili necim slicnim...
 
Svi ste mi dali razlicite odgovore... meni je jako stalo do nje i nije mi nista zao da uradim.
Ili da prvi put potrosim par hiljada... pa posle da idemo na krov?
Sta ako se naljuti na mene zbog toga sto cu je odvesti na krov? Mozda mi se vise nikada ne javi.
 
a evo, jos jedan primer.... kad sam poslednji put bila u bg... neki lik me vodio kroz grad (kao pokazujem mi novitete - bg se takvom brzinom razvija! :roll:)
8h smo se naizmenicno vozili autobusima i hodali.... (i
nismo platili karte u autobusu) :rolleyes: fenomenalno.... :grin:
 
master_of_errors:
ma kakvih par hiljada...da li ti juris sponzorusu ili devojku...bitan je sadrzaj sastanka


Drug mi kaze da ako je odvedem u dobar lokal da cu sigurno uspeti s njom. on je isto imao devojku koju je vodio po lokalima i kupovao joj poklone... bili su zajedno godinu dana i kad je prestao da kupuje posto su mu roditelji upali u krizu onda ga je ostavila... ali bar su bili zajedno.
 
Jack_toljaga:
Drug mi kaze da ako je odvedem u dobar lokal da cu sigurno uspeti s njom. on je isto imao devojku koju je vodio po lokalima i kupovao joj poklone... bili su zajedno godinu dana i kad je prestao da kupuje posto su mu roditelji upali u krizu onda ga je ostavila... ali bar su bili zajedno.


Dobro ti je i rekao.
 
Jack_toljaga:
Drug mi kaze da ako je odvedem u dobar lokal da cu sigurno uspeti s njom. on je isto imao devojku koju je vodio po lokalima i kupovao joj poklone... bili su zajedno godinu dana i kad je prestao da kupuje posto su mu roditelji upali u krizu onda ga je ostavila... ali bar su bili zajedno.

Takvih je 2 posto..I one se zovu sponzorushe..Rekoh ti da ne jurish klinke,okreni sedevojkama preko 23 ili chak preko 25 godina...
Normalno je da ce klinke do 17-18 juriti pare i auta,jer su neizivljene,kad ce ako ne tada i to je ok jer im godine to dozvoljavaju..
Momci preko 25 ne trebaju juriti te devojke jer se ne mogu usaglasiti u ni u chemu i samo
ce se isfrustrirati...pa ce te frustracije preneti na okolinu a ne daj boze preneti na
svoje ruke...to se deshava ponekad a drkanje trraje do ranih 30..
 
Jack_toljaga:
Drug mi kaze da ako je odvedem u dobar lokal da cu sigurno uspeti s njom. on je isto imao devojku koju je vodio po lokalima i kupovao joj poklone... bili su zajedno godinu dana i kad je prestao da kupuje posto su mu roditelji upali u krizu onda ga je ostavila... ali bar su bili zajedno.
ponovo te pitam...jel ti juris SPONZORUSU ili NORMALNU DEVOJKU?
eto ti primer druga...kad nije imao para,krvopija je presla na nekog drugog
 

Back
Top