Muzikom protiv prostitucije

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Iako za mnoge ovde ta zemlja važi za nedosanjani san, vlasti u Holandiji su rešile da OZVUČE JAVNE PARKOVE u nameri da oteraju prostitutke i narkomane iz istih.
Tehnika je krajnje jednostavna: puštala bi se klasična muzika - Šopen, Mocart, Šubert...
Ako uzmemo u obzir njihove pojedine dramaturške partiture , zaista ne vidim kako bi neko uživao u oralcu ili u spuštanju i dizanju vutre???
Kod nas je toiluzorno postavljati jer bi ozvučenje krasilo mnoge srpske osiromašene domove.
Pa ko da semafore nisu nosali kući?

TEK EVO KAKO TO IZGLEDA U PRAKSI! (desni klik na ovaj link pa save traget as)
 
Dlakava_Strvina:

WTF was that?!?!!?!?!? :shock:

inace, ideja je super. zamisli, setas parkom i slusas muziku?!! romantike........ :roll: nego, ti ne rece nista.... ima li to efekta???
mislim..... ako cu se kurvati/drogirati :arrow: do yaya me zabole za betovena.... uradicu to u svakom slucaju..... hmm, mislim tako.... *ebiga, nisam kompetentna bas za ovo sto sam upravo rekla.... samo mi tako "zvuci" logicno.... :roll:
 
livija:
WTF was that?!?!!?!?!? :shock:

inace, ideja je super. zamisli, setas parkom i slusas muziku?!! romantike........ :roll: nego, ti ne rece nista.... ima li to efekta???
mislim..... ako cu se kurvati/drogirati :arrow: do yaya me zabole za betovena.... uradicu to u svakom slucaju..... hmm, mislim tako.... *ebiga, nisam kompetentna bas za ovo sto sam upravo rekla.... samo mi tako "zvuci" logicno.... :roll:

A to je bila muzika iz parkića, pa šetala neka baka i komentarisala... :razz:
 
Kao lepa devojka normalnog tela,udešenog lica, kose, lepršava , sa haljinom koja otkriva butine do pola samo sa unutrašnje strane bedara.Ruku usmerenih napred, poluzagrljenih u vazduhu.
Spomenik prostitutkama mora da bude iskazana lepota i strast, nagoveštaj i ispunjenje istovremeno , primer i opomena ostalim ženama zašto neko može poželeti da im digne spomenik.

Punih grudi , jasnih bradavica, da podseća žene da nije muškarac tamo zato što sam zamišlja, već zato što mu se tamo i pruža....nešto .....za šta se ne povlači nešto vezano , novac je tu zaboravljen...

Možda će čak i te bujne grudi nekad i podsetiti da podsvesno bujne grudi muškarca podsećaju na trudnu ženu , plodnu , majku (ne svoju) svoje dece.....

Kod nogu , golih stopala ,da joj leže bačene sablje, puške i mačete, noževi i bombe.....da podsete šta se dešava kad agresivnost ne nadje pandam u ljubavi.....

Da se u svakom mišiću nogu oseća akcija i u stavu , tako da beogradski pobednik izgleda kao upišani srednjoškolac.....
 
Iako za mnoge ovde ta zemlja važi za nedosanjani san, vlasti u Holandiji su rešile da OZVUČE JAVNE PARKOVE u nameri da oteraju prostitutke i narkomane iz istih.
Tehnika je krajnje jednostavna: puštala bi se klasična muzika - Šopen, Mocart, Šubert...
Ako uzmemo u obzir njihove pojedine dramaturške partiture , zaista ne vidim kako bi neko uživao u oralcu ili u spuštanju i dizanju vutre???
Kod nas je toiluzorno postavljati jer bi ozvučenje krasilo mnoge srpske osiromašene domove.
Pa ko da semafore nisu nosali kući?

TEK EVO KAKO TO IZGLEDA U PRAKSI! (desni klik na ovaj link pa save traget as)
Odlična ideja,moglo bi i kod nas, ne samo iz razloga prostitucije,da se smanji nervoza čemu klasika opštepoznato je DOPRINOSI:cool:
 
Iako za mnoge ovde ta zemlja važi za nedosanjani san, vlasti u Holandiji su rešile da OZVUČE JAVNE PARKOVE u nameri da oteraju prostitutke i narkomane iz istih.
Tehnika je krajnje jednostavna: puštala bi se klasična muzika - Šopen, Mocart, Šubert...
Ako uzmemo u obzir njihove pojedine dramaturške partiture , zaista ne vidim kako bi neko uživao u oralcu ili u spuštanju i dizanju vutre???
Kod nas je toiluzorno postavljati jer bi ozvučenje krasilo mnoge srpske osiromašene domove.
Pa ko da semafore nisu nosali kući?

TEK EVO KAKO TO IZGLEDA U PRAKSI! (desni klik na ovaj link pa save traget as)


Cao Strvino, opet ti. Samo da ti se javim. Sve najbolje u Novoj godini.:)
 

Back
Top