MOMCI, ZASTO VARATE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

BELKA

Gost
Samo me zanima zbog cega sve varate svoje djevojke,koliko puta,da li ste se kajali posle,kako vam uspjeva da djevojka nikad ne sazna a i ako sazna bude zadnja.Jos me zanima koju joj pricu"slozite"ako ona jadna posumnja i zbog cega ste sa nekim ko vam nije dovoljan pa ga varate?
 
BELKA:
Samo me zanima zbog cega sve varate svoje djevojke,koliko puta,da li ste se kajali posle,kako vam uspjeva da djevojka nikad ne sazna a i ako sazna bude zadnja.Jos me zanima koju joj pricu"slozite"ako ona jadna posumnja i zbog cega ste sa nekim ko vam nije dovoljan pa ga varate?

... zao mi je, ja nisam imao iskustva sa prevarom niti mi je ikad palo na pamet tako nesto, a niti ce mi ikad pasti (srecom pa bar toliko poznajem sebe) ... ovo govorim samo da bih odma' izbegao kod nekoga ideju o generalizaciji ..... :wink:
 
Abraham:
Keeper:
Abraham:
Ja sam sa devojkom 6 meseci. Od tih sest meseci ve 3 ocu da raskinem, ali ne mogu to da joj kazem.

svaka cast.

Keeper, pusti sad mene i pozabavi se njenim pitanjem.

pa evo vec sam se pozabavio i odradio to, a tebe sam samo malo pecnuo, zamisli se malo ... nije muski a nije ni ljudski biti kukavica :wink: ajd' ne budi tolki beskicmenjak, zivota ti .....
 
Abraham:
Keeper, jesi li ti malo picuknuo? Sta je sa tobom veceras?[/i]

hehe, po cemu zakljucujes da sam malo "picuknuo" (sta ti to znaci?) ......
odma' ti saspem u lice da si beskicmenjak jer nemas muda da u tri meseca jednom budes iskren prema sebi i prema "voljenoj" osobi ... a ti odma' u meni trazis problem
 
Abraham:
Keeper:
BELKA:
super je to sto momci koji znaju i zele biti vjerni ipak nisu izumrli!Sad mi je malo lakse jos kad bi mogla znati da me ovaj moj nikad nece prevariti :) :)

pa naravno da nisu izumrli, svasta od tebe ..... a i ko da su devojke po tom pitanju nesto bolje ..... :?

Belka, da si sa Keeperom on te ne bi prevario, a za tog tvog nisam siguran.

pa ne znam, zavisi od Belke dal' bih bio s njom, ali ako bih bio onda je ne bih ostavio :wink: znas, ono sto se zapocne to se i zavrsava ..... time pokazujes karakter i da znas sta zelis i sta radis ......
 
BELKA:
momci,jos nikako da kazete ZASTO varate,a vi sto to ne radite sta mislite sto vam to drugovi rade?Zasto je neko sa nekom ribom a vara je?

zasto to rade?
zato sto se smuvaju s nekom a ne znaju ni sami zasto, onda im se svidi neka druga, pa prevare prvu sa ovom novom a onda, posto su beskicmenjaci i jer ne znaju ni sami sta hoce i sta zele u zivotu, onda kad moraju devojci (prvoj) da kazu ... onda bude "trt-mrt" ......
 
Momci varaju jer su kukavice,ne znaju da zavrse ono sto zapocnu.Ako mi sa nekim dosadi i vise me nista ne vezuje za tu osobu lepo raskinem i ne zamaram se,jer zivot je kratak da bi se trosio na ljude prema kojima si ravnodusan.
 
princessa:
Momci varaju jer su kukavice,ne znaju da zavrse ono sto zapocnu.Ako mi sa nekim dosadi i vise me nista ne vezuje za tu osobu lepo raskinem i ne zamaram se,jer zivot je kratak da bi se trosio na ljude prema kojima si ravnodusan.

i devojke im uzvracaju, NEMOJTE da generalizujete, mooooolim vas :wink: hvala.
 
Momci se samo izvlace kako su ih druge spopale,kako su samo hteli da ih otkace,kako oni nisu krivi-MA SIGURNO JE ONA SVE ODRADILA.A sto se tice toga da devojke uzvracaju, i treba pa ne mozete samo vi da se provodite!
 
princessa:
Momci se samo izvlace kako su ih druge spopale,kako su samo hteli da ih otkace,kako oni nisu krivi-MA SIGURNO JE ONA SVE ODRADILA.A sto se tice toga da devojke uzvracaju, i treba pa ne mozete samo vi da se provodite!

takav stav samo siri nepodnosenje, i nece nista konstruktivno izroditi. a ti ne zelis da imas sve uzase od veza, jel tako? ... e pa onda promeni stav u nekom pozitivnom smeru, i oprosti svom sadasnjem/buducem zato sto je pogresio u startu i rodio se kao musko ..... i veruj mi, bice ti bolje i tesko da ce neko pozeleti da te prevari/ostavi :wink:
sve je pitanje stava i pristupa
 
Ni ja ne varam i zato bez stereotipa :!: Ja mislim da je to stvar ličnosti i shvatanja.Ako neko misli da je prevariti ok i normalno i cool,od takve osobe to možeš i očekivati.A slažem se i da mnogi zapravo ne znaju šta hoće i ulete u vezu samo da ne bi bili sami pa se to brzo ofuca.Dovoljno je da saznaš šta priča tvoj dečko sa svojim drugovima o tome kao i njegovu ljubavnu istoriju i biće ti prilično jasno da li možeš očekivati prevaru od njega.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top