FOLDER LOCK

boomerang011

Početnik
Poruka
7
FolderAccess2.0.0FreeVersion,INSTALIRAO SAM OVAJ PROGRAM FOLDER LOCK I ZAKLJUCAO FOLDER A ZATIM ZABORAVIO PASSWORD,PROGRAM NE MOZE DA SE UNINSTALIRA PRE NEGO SE OTKLJUCA FOLDER,A ON NE MOZE DA SE OBRISE JER JE ZAKLJUCAN! DA LI POSTOJI NEKI NACIN DA SE NADJE PASWORD,NEKI PROGRAM ZA TO..DA LI BILO KO TO MOZE DA RESI!!!
 
BGD-Platform:
Aj copy paste celog foldera na mail, pa da vidimo sta moze da se uradi...

Daj bre jel ti znas sta pricas?!
Kako moze uopste copy-paste ako je zasticen. Onda podrazumeva u 99% slucajeva i zastitu od pomeranja, kopiranja i brisanja.
Drugo, skakljivo je to sto taj program ne zakljucava samo, vec i kriptuje fajlove.
Dakle savet da probas sa nekim programom za hakovanje fajla u kome je zapisana lozinka. Bitno je to u kom je formatu (ektenziji) zapisana lozinka. Dakle trazi neki password recovery tool.
Druga opcija ako imas (mozda) dva OS da udjes u onaj gde nije zakljucano i to je to.
Treca da iz DOS-a komandama iskopiras taj direktorij npr. na flash disk.
Ima gomila programa (doduse losih) koji samim iskljucivanjem iz task managera procesa otvaraju zastitu. Ili kad se boot uradi u safe modu.

POzzzzzzzzzzzzzzz
 
monte32:
Daj bre jel ti znas sta pricas?!
Kako moze uopste copy-paste ako je zasticen. Onda podrazumeva u 99% slucajeva i zastitu od pomeranja, kopiranja i brisanja.
Drugo, skakljivo je to sto taj program ne zakljucava samo, vec i kriptuje fajlove.
Dakle savet da probas sa nekim programom za hakovanje fajla u kome je zapisana lozinka. Bitno je to u kom je formatu (ektenziji) zapisana lozinka. Dakle trazi neki password recovery tool.
Druga opcija ako imas (mozda) dva OS da udjes u onaj gde nije zakljucano i to je to.
Treca da iz DOS-a komandama iskopiras taj direktorij npr. na flash disk.
Ima gomila programa (doduse losih) koji samim iskljucivanjem iz task managera procesa otvaraju zastitu. Ili kad se boot uradi u safe modu.

POzzzzzzzzzzzzzzz

E, nemas pojma, i nemoj da pametujes glu[osti bez razloga, ja znam sta radim i znam kako cu to da uradim, nema potrebe da mi pises sve ovo, znam sta zelis kazati i bez toga. Dakle... Nemoj to vise da radis, ukoliko znas kako da resis problem resi ga i ne mesaj se u drugi post (moj), a, ako ne znas molim te ne (lupetaj) i preskoci moj post na ovu temu.
 
acaglumac:
Reinstaliraj windows.Zatim instaliraj folder lock i on ce ti traziti da uneses novu sifru.Tako sigurno radi

To ne bi trebalo da uspe, jer enkripcija se direktno sprovodi na folder, znaci ne odlazi u registar bazu.

A, ako reinstalira windows, i dalje ce ostati zapisana enkripcija na tome fajlu (folderu), cak moze da se desi i da taj fajl postane neupotrebljiva, ima jako puno problema koji mogu da se jave.
 
hm...skini dc++,pa probaj da ceo folder stavis u share.ako uspes onda skini neki drugi klijent za dc,i sam od sebe 'skines' taj isti folder.......nadam se da si razumeo ;)
 
@BGD-Platform

Samo prve 3 recenice su bile upucene tebi. Ostalo je onome ko je postavio tread.
I nemem vise nameru da se osvrcem na opet gluposti koje si opet napisao kako reinstalacija ne bi resila problem?! Zaista no comment.
Dao sam par saveta sta i kako. I gde si ti u svemu tome? Dakle nije mi bila namera da polemisem uopste sa tobom vec da ti ukazem na to da si napisao nesto sto nema veze sa vezom(ovo sa copy-paste) Da nesto i naucis, a ne da se odmah drcnes na bilo kom mestu gde te neko citira.
 
Jedino pomaze reinstaliranje Windows-a
Pa ako imas Beckup particiju(tamo gde ti nije windows a jeste taj zasticeni folder)-onda ti je ovo resenje
A ako ti se windows i ti folderi nalaze na istoj particiji -moje saucesce
To ti je pouka uvek barem 2 particije napravi!
Al ovo je samo moje misljenje-mada probaj preko safe mode-a mozda upali
 
ma nadji neki program a ima ih na netu idi na krstarica.com pa softwer ,skini lepo neki programcic za dekodiranje shifri pusti racunar jedno par sati da trazi i naci ce ti, ja sam imao slucaj da je jedan folder bio zakljucan u WORD u i program ga je otvorio za nekih 50-ak minuta

srecno
 
Prije par mjeseci imao sam slican problem sa folder access-om. Pukao mi je windows, a vazne fotografije su ostale zakljucane.
Problem sam rijesio tako sto sam podigao komp. pomocu linuxa, verzija za podizanje sa CD-a - "KNOOPIX". Folder je bio potpuno vidljiv i iskopirao sam sadrzaj na drugi disk. File system na disku na koji ces da kopiras, mora biti FAT, a ne NTFS jer KNOOPIX ne dozvoljava zapisivanje na NTFS, vec samo citanje.
Pozdrav
 

Back
Top