12 mart. Srbija zivi, Srbija ne zaboravlja...

crow:
nije druga nego prva...
znalo se koja je bagra oko njega i koja ce doci iza njega :(

Mislis li da mu je ona i dosla zivota, ko kod da nosi zivot vredan je, dela govore o tom zivotu a i ljudi, a okruzenje je bilo razno, nesto licnim izborom a nesto nametljivoscu ljigavih ili moralno klizavih da ne kazem sa belilom ispod nosa.

@Prof Okukltis.........
Volio bih da je samo jedan, ima ih,..............
 
PAC-PAC:
Петре, управо ти све време и причам о маркситичком приступу успостављања права.
Да ли је Батићево правосуђе имало суштинских разлика у односу на Милошевићево?

Француска револуција је сушти пример злоупотребе националог покрета, немој то да изгубиш из вида јер је она почела као национални бунт а завршила се већ како се и завршила.
То је та заврзлама, Француска револуција је догађај који је покренуо национализам у најпозитивнијем могућем смислу, дао дефиницију националне државе ван утицаја Рима, с тим да се тек касније показало да је то био само момента који је послужио као мост ка још горем тоталитаризму.
baticevo pravosudje mozda i nije,ali ne zaboravi da i dalje vazi isti ustav,i da nije bilo nikakve lustracije ni provere rezimskih kadrova,sto moze biti jedino osnova za nekakvo nezavisno sudstvo..
francuska revolucija nije znacajna niti joj je ideja vodilja bio nacionalni pokret...to nikako,jer je budjenje modernog pojma nacionalnosti samo jedna od konsekvenci francuske revolucije,nikako cilj. cilj su politicka prava i slobode,deklaracija o pravima coveka i gradjanina,ne nacionalizam u danasnjem smislu,vec u smislu nacije gradjana istih prava i sloboda.
to sto govoris o njoj kako se zavrsila,je vise znacajno za analizu samih revolucija(jede svoju decu,ili posle dolazi restauracija,izvitoperenost...)a ne za njenu nuznost ili ideje koje su je vodile
 
serb_pagan:
VECNA SLAVA ZORANU DJINDJICU...NASTAVICEMO TVOJIM PUTEM...OMLADINA LDP-A

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I posle Tita - TITO!

Druze Tito, mi ti se kunemo, da sa tvoga puta ne skrenemo!

Tito, to smo svi mi!

Druze Tito, ti sada zivis u kuci cveca
a mi se jedva otarasismo jednog smeca,
pojavise se Djindjovi i Cede,
umesto 'leba, g o v n a i drogu jede.

Tito - partija, omladina - akcija!




P.S.

Jesu bre, ove DOSmanlije carevi...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
opanak:
Mislis li da mu je ona i dosla zivota, ko kod da nosi zivot vredan je, dela govore o tom zivotu a i ljudi, a okruzenje je bilo razno, nesto licnim izborom a nesto nametljivoscu ljigavih ili moralno klizavih da ne kazem sa belilom ispod nosa.

@Prof Okukltis.........
Volio bih da je samo jedan, ima ih,..............

Боже, Боже, па са којом се багром тај фини господин З.Ђ. дружио? Да ли је то могуће да и ви тако гледате на ту ствар? Ја то одавно тврдим: мафија донела, мафија однела! Нема зезања са њом!
 
Markelja:
Srbija je izgubila coveka koji je stisnuo muda i pokusao da raskrsti sa nekim stvarima. Nije radio kao smrdljivi kostunica koji nije smeo da smeni milosevicevog generala i radomira markovica coveka koji je umesan u sve i svasta.

Са чиме да раскрсти? Са онима који су га довели на власт? Е, ТО ИМА ПАПРЕНУ ЦЕНУ! УЛОГ ЈЕ ГЛАВА!
 
paola:
Боже, Боже, па са којом се багром тај фини господин З.Ђ. дружио? Да ли је то могуће да и ви тако гледате на ту ствар? Ја то одавно тврдим: мафија донела, мафија однела! Нема зезања са њом!

Bože,Bože tako nešto izjavljuje radikalka...:roll:
O mrtvima sve najbolje,kada mu već niste silazili sa leđa za života...:roll:
Stidite se.8)
 
crow:
ruzica nije zoran

Тачно! Рушка није Зоки! Она лепо каже: "оставите ме на миру, хоћу да се посветим деци" (читај: беште але од мене, нисте ми друштво!), а они навалили Рушка, па Рушка, и само Рушка нас може спасти од пропадања! Она је наша Евита Перон! (Само што Зоки није био Перон!) Али, шта то значи, Рушка је, ипак, боља од других баба из ДС ( В. Огњеновић), а има и бољи педигре! Е, ОНА ЋЕ ДА СПАСЕ ОВЕ МЕДИОКРИТЕТЕ ИЗ ДС!?
 
crow:
nije druga nego prva...
znalo se koja je bagra oko njega i koja ce doci iza njega :(

Чекај мало, је л' ти то мислиш на - Живковића, Човића, Чанка, Касу, Кораћа, Дулета Михајловића и осталу Л' Екип ?????

Јер, они су били око њега, а и после њега...
 
paola:
Тачно! Рушка није Зоки! Она лепо каже: "оставите ме на миру, хоћу да се посветим деци" (читај: беште але од мене, нисте ми друштво!), а они навалили Рушка, па Рушка, и само Рушка нас може спасти од пропадања! Она је наша Евита Перон! (Само што Зоки није био Перон!) Али, шта то значи, Рушка је, ипак, боља од других баба из ДС ( В. Огњеновић), а има и бољи педигре! Е, ОНА ЋЕ ДА СПАСЕ ОВЕ МЕДИОКРИТЕТЕ ИЗ ДС!?
Ako je bolja, zasto ne lupi sakom o sto i podvikne: dosta vise toga, ostavite me na miru, ne zelim da moje ime povlacite i razvlacite, i zelim da vratim onu vilu na Dedinju, koja kosta preko 4 miliona evra, a placena oko milion :wink:
 
Plava Bilja:
Ako je bolja, zasto ne lupi sakom o sto i podvikne: dosta vise toga, ostavite me na miru, ne zelim da moje ime povlacite i razvlacite, i zelim da vratim onu vilu na Dedinju, koja kosta preko 4 miliona evra, a placena oko milion :wink:

ta hrabra zena je sigurno sto puta vise zasluzila vilu na dedinju od raznih skorojevica koji tamo zive...alo,njoj je muz predsednik vlade ubijen na radnom mestu,jer se drznuo da se usprotivi kriminogenom sistemu ove drzave...takvi ko ti sigurno misle da je bolje da zivi u shupi...vidim da ste se opasno nalozili da par dana pre godisnjice ubistva premijera pirujete po njegovom mrtvom imenu...samo ne razumem sta coveka tera na to...zloba,bes,divljastvo..a najgori su oni deklarisani hard core ortodoxni...ni najprostiju hriscansku zapovest ne znaju i ne postuju...vise lice na sataniste koji skrnave grobove,vec na hriscane pune oprostaja i milosrdja...
 
serb_pagan:
ta hrabra zena je sigurno sto puta vise zasluzila vilu na dedinju od raznih skorojevica koji tamo zive...alo,njoj je muz predsednik vlade ubijen na radnom mestu,jer se drznuo da se usprotivi kriminogenom sistemu ove drzave...takvi ko ti sigurno misle da je bolje da zivi u shupi...vidim da ste se opasno nalozili da par dana pre godisnjice ubistva premijera pirujete po njegovom mrtvom imenu...samo ne razumem sta coveka tera na to...zloba,bes,divljastvo..a najgori su oni deklarisani hard core ordodoxni...ni najprostiju hriscansku zapovest ne znaju i ne postuju...vise lice na sataniste koji skrnave grobove,vec na hriscane pune oprostaja i milosrdja...

A je l' tebi forum pretstavlja "knjigu zalosti"?
 
serb_pagan:
ta hrabra zena je sigurno sto puta vise zasluzila vilu na dedinju od raznih skorojevica koji tamo zive...alo,njoj je muz predsednik vlade ubijen na radnom mestu,jer se drznuo da se usprotivi kriminogenom sistemu ove drzave...takvi ko ti sigurno misle da je bolje da zivi u shupi...vidim da ste se opasno nalozili da par dana pre godisnjice ubistva premijera pirujete po njegovom mrtvom imenu...samo ne razumem sta coveka tera na to...zloba,bes,divljastvo..a najgori su oni deklarisani hard core ortodoxni...ni najprostiju hriscansku zapovest ne znaju i ne postuju...vise lice na sataniste koji skrnave grobove,vec na hriscane pune oprostaja i milosrdja...
Ja ne pljujem, samo pitam, cime je RUZICA DJINDJIC zasluzila vilu na Dedinju (sa 6O ari placa) u vrednosti 4miliona evra?
Otkupila za milinon?
Otkud joj cak i milion, ako znamo da je Djindjicu prvo radno mesto bilo mesto Premijera Srbije (i poslanika Skupstine Srbije)?
To pitam, a da ne penis toliko, pa od pene ne vidis dalje od svog nosa, onda bi morao reci da je Premije ubijen u vreme vladavine "zutih", ne pre.
Covek koji za vreme bombardovanja Srbije nije bio sa svojim narodom, nego je setao po svetu (cak se krio i na nekih hrvatskim otocjima) ne bi imao moje postovanje ni da je ziv.
Ja ne opravdam smrt Zorana Djindjica, niti bilo ciju, ali, zar sudjenje onima koji su ga ubili ne traje vec tri godine, a da mu se kraj ne vidi?
Zar ne bi bilo logicno da za godisnjicu smrti Premijera, njegovo ubistvo bude razjasnjeno, i pocinioci osudjeni?
KO je na vlasti u Srbiji?
KO sabotira, ko odugovlaci, a?
Ne zamenjuj teze, a mene nije briga hoce li Ruzica nesto ili nece. NIje me briga ni da li ce dobiti jos jednu vilu, neka dobije.
Cime je Zoran Djindjic toliko zaduzio Srbiju, da mu se klanjamo kao Bogu?
Pa, kad vidim koliko ljudi zivi u supama, gde zive eminenti strucnjaci svih profila (da ne pominjem nesrecne izbeglice i njihova kartonska naselja) meni se smuci.
 
serb_pagan:
ta hrabra zena je sigurno sto puta vise zasluzila vilu na dedinju od raznih skorojevica koji tamo zive...alo,njoj je muz predsednik vlade ubijen na radnom mestu,jer se drznuo da se usprotivi kriminogenom sistemu ove drzave...takvi ko ti sigurno misle da je bolje da zivi u shupi...vidim da ste se opasno nalozili da par dana pre godisnjice ubistva premijera pirujete po njegovom mrtvom imenu...samo ne razumem sta coveka tera na to...zloba,bes,divljastvo..a najgori su oni deklarisani hard core ortodoxni...ni najprostiju hriscansku zapovest ne znaju i ne postuju...vise lice na sataniste koji skrnave grobove,vec na hriscane pune oprostaja i milosrdja...
E brate jel se ti seti šta si postavio pre neko veče, sliku zveri.... i sad ti našao da pričaš nekom ovde i da držiš moralne lekcije. Budi dosledan u svom stavu, a ne da se okrećeš kako vetar duva.
 
@bilja
ruzica djindjic je zena ubijenog premijera drzave srbije,koji je iza sebe ostavio vrlo sitnu imovinu..naravno da zasluzuje da zivi u toj vili,sigurno pre raznih karica i slicnih mufljuza.tu je sve bilo javno i transparentno,u dogovoru sa kostunicom i drzavom,i sta je tu problem?ne znam samo koliko transparentnosti ima u stanu tomislava nikolica na novom beogradu i osnovu po kojem ga je dobio...
i molim te,nemojte ti i paola da "branite"i stavljate se u poziciju ruzice djindjic,izgleda opskurno i krajnje debilno
prevrne mi se zeludac kad paola napise "ruska"...:)
 

Back
Top